Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:57:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
24e Torneig Internacional escacs Ciutat de Barcelona Grup B Event code 221077
Darrera actualització05.10.2019 14:57:02, Creador/Darrera càrrega: Manuel Navarro Perez
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
6. Ronda El 2019/10/02 A les 17:00
T.
Núm.
Nom
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Núm.
PGN
1
4
Prats Rodriguez Juan Bosco
4½
0 - 1
4½
MK
Palacin Martin Ricardo
1
PGN
2
11
WCM
Walukow Theodora Paulina
4
½ - ½
4
Garcia Ruiz Adrian
5
PGN
3
2
Denisov Denis
3½
1 - 0
3½
Tardio Fran Emilio
21
4
6
Walter Travella German
3½
0 - 1
3½
Vargas Drechsler Carlos
10
5
20
Usdenski Andreas
3½
0 - 1
3½
Vallbona Domingo Joan
7
6
8
Rodriguez Vega Blas
3½
0 - 1
3½
Grau Ferrer Carles
15
7
9
Lopez Manzano Antonio
3
1 - 0
3
Molina Hernandez Albert
18
8
16
Madrid Sole Antonio
3
1 - 0
3
Jones Chris S
24
9
33
Stai Sondre
3
0 - 1
2½
Dambrink Wouter
3
10
17
Costa Trave Jaume
2½
0 - 1
2½
Garcia Punzano Josep Lluis
30
11
25
Montalban Colell Bernat
2½
1 - 0
2½
Gonzalez Canovas Sebastia
37
12
29
Santolaria Pena M
2½
0 - 1
2½
Villa Tornero Alex
27
13
14
Alegret Grino Amadeu
2
1 - 0
2
Soriano Rafel Xavier
51
14
47
Garcia Extremera Manuel
2
0 - 1
2
Farre Buil Carles
23
15
31
Argemi Camp Jaume
2
1 - 0
2
Peiro Gaspar Antonio
53
16
44
Smedsrud Morten S
2
0 - 1
2
Martin Arranz Lluis
34
17
48
Gracia Poch Frederic
2
1 - 0
2
Romero Funieles Rafael
36
18
35
Clanchet Olle Josep
1½
1 - 0
2
Benages Mabres Valenti
55
19
46
Garcia Castany Jose
1½
½ - ½
1½
Hernandez Mediavilla Juan Jose
49
20
40
Castillo Rosa Jose Luis
1
1 - 0
1
Avila Lopez Juan
52
21
50
Porta Guiu Lourdes
1
0 - 1
1
Storm Tony Alexander
43
22
41
Febrero Perez Lluis
1
0 - 1
0
Quiros Garcia Luis
45
23
12
Albero Figueras Emilio
3½
0
Sense emparellar
24
13
Flores Linan Jose Luis
1
0
Sense emparellar
25
19
El Fazari Mohamed Amin
0
0
Sense emparellar
26
22
Mancin Michele
0
0
Sense emparellar
27
26
Carrasco Cortada Juan
0
0
Sense emparellar
28
28
Ferman Aziz
0
0
Sense emparellar
29
32
Navarro Cardenas Jose Adrian
1
0
Sense emparellar
30
38
Ortiz Padro Pol
3
0
Sense emparellar
31
39
Torres Teruel Joan
2½
0
Sense emparellar
32
42
Pifarre Gene Joan Baptista
1
0
Sense emparellar
33
54
Pedrido Venero Adrian
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió