Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:35:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální Přebor UH 2019/2020
Poslední aktualizace01.03.2020 19:05:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2019/12/08 Hodina 9:00
Šach.
9
ŠO Kunovice C
ELO
-
7
Mařatice
ELO
4 : 4
1.1
Slanicay Gabriel
1724
-
Novotný Jan
1598
1 - 0
1.2
Šácha Milan
1722
-
Pícha Zdeněk
1727
½ - ½
1.3
Zemčík Jan
1638
-
Petrášek Zdeněk
1754
1 - 0
1.4
Růčka Pavel
1602
-
Holík Miroslav
1690
½ - ½
1.5
Hráček Jiří
1454
-
Veselý Ladislav
1611
½ - ½
1.6
Bílek Jaromír
1422
-
Zifčák Josef
1430
0 - 1
1.7
Vavřík Jiří
1399
-
Panáček Ondřej
1417
½ - ½
1.8
Botek Jan
1233
-
Plachý Stanislav st.
1496
0 - 1
Šach.
10
TJ Vlčnov D
ELO
-
6
KK-ŠK Osvětimany
ELO
4½:3½
2.1
Flekač Milan
1917
-
Churý Petr
1731
0 - 1
2.2
Podškubka Ondřej
1712
-
Macků Lubomír
1638
1 - 0
2.3
Ondrůšek Jan
1686
-
Mrva Štěpán
1458
1 - 0
2.4
Kadlčík Marek
1530
-
Luňák Květoslav
1432
½ - ½
2.5
Kadlčík Petr
1560
-
Peška Martin
1397
1 - 0
2.6
Nikorjak Miroslav
1279
-
Churá Petra
1451
0 - 1
2.7
Holeček Dominik
1245
-
Vrtal Roman
1293
1 - 0
2.8
Kužela Josef
1319
-
Lavička Zbyněk
1118
0 - 1
Šach.
11
TJ Orel Nivnice A
ELO
-
5
SK Boršice C
ELO
2 : 6
3.1
Mikulčík Josef
1755
-
Havránek Michal
1957
0 - 1
3.2
Krajsa Ivan
1892
-
Frýbort Pavel
1839
½ - ½
3.3
Velecký Marek
1574
-
Šaňák František
1766
0 - 1
3.4
Janča František
1451
-
Ludvíček Josef
1754
0 - 1
3.5
Soukeník František
1468
-
Tománek Pavel
1688
½ - ½
3.6
Tesáček Jiří
1327
-
Volčík Stanislav st.
1712
½ - ½
3.7
Habarta Kamil
1214
-
Skalka Josef
1653
0 - 1
3.8
Trtek Matěj
0
-
Krajíček Matěj
1100
½ - ½
Šach.
1
TJ Polešovice
ELO
-
4
TJ Vlčnov C
ELO
4 : 4
4.1
Petrželka Josef
2259
-
Moštěk Jan
1876
½ - ½
4.2
Míša Stanislav
1905
-
Kolouch Jiří
1865
½ - ½
4.3
Bernatík Lubomír
1767
-
Oharek Vlastimil
1774
½ - ½
4.4
Hlaváček Petr
1763
-
Bartoš Karel
1637
½ - ½
4.5
Náplava Michal
1743
-
Javor Jan
1607
1 - 0
4.6
Hlaváček Tomáš
1637
-
Vávra Petr ml.
1524
0 - 1
4.7
Botek Jan st.
1611
-
Hala Jaroslav
1597
0 - 1
4.8
Pavlas Miroslav
1671
-
Pavelčík Jaroslav
1506
1 - 0
Šach.
2
ŠK Staré Město G
ELO
-
3
TJ Velehrad
ELO
5 : 3
5.1
Horsák Antonín
1778
-
Kegler Libor
1761
½ - ½
5.2
Zelnitius Albert
1541
-
Psotka Tomáš
1587
0 - 1
5.3
Vávra Jan ml.
1485
-
Plevák Pavel
1673
1 - 0
5.4
Kučera Pavel
1717
-
Pavlica Tomáš
1519
1 - 0
5.5
Delgerdalai Bayarjavkhlan
1537
-
Křen Antonín
1491
0 - 1
5.6
Koběrský Petr
1470
-
Pavelka Zdeněk
1363
½ - ½
5.7
Babula Matěj
1535
-
Hanáček Petr
1442
1 - 0
5.8
Foltýnek Stanislav
1419
-
Kegler Rudolf
1349
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž