Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:26:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální přebor Vsetín 2019/2020
Poslední aktualizace01.03.2020 16:02:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2020/02/02 Hodina 09:00
Šach.
4
Rajnochovice
ELO
-
10
Huslenky B
ELO
4 : 4
1.1
Lamper Vlastimil
1911
-
Hrbáček Pavel
1527
½ - ½
1.2
Uhlíř Jiří
1836
-
Žižka Petr
1590
½ - ½
1.3
Hapka Tomáš
1808
-
Klíma Martin
1547
½ - ½
1.4
Káňa Zdeněk
1707
-
Múdrý Jan
1583
½ - ½
1.5
Stáhala Zdeněk
1606
-
Krátký Pavel
1601
½ - ½
1.6
Gadas Lukáš
1546
-
Měrka Josef
1471
½ - ½
1.7
Valenta Josef
1558
-
Chrástecký Radomír
1697
½ - ½
1.8
Gankhuyag Munkhorgil
1487
-
Žák Roman
1682
½ - ½
Šach.
5
Valašská Polanka
ELO
-
3
Valašská Bystřice C
ELO
6 : 2
2.1
Špaňhel Petr
2063
-
Břoušek Jiří
1829
1 - 0
2.2
Hromada Petr
1905
-
Sušeň Jaroslav
1836
1 - 0
2.3
Smílek Jan
1706
-
Smutek Vladimír
1667
½ - ½
2.4
Bařinka Miroslav
1635
-
Komínek Martin
1660
1 - 0
2.5
Hromada Jakub
1600
-
Smutek Jiří
1515
1 - 0
2.6
Šihor Vítězslav
1658
-
Klíma Tomáš
1555
½ - ½
2.7
Liška Pavel
1559
-
Jurča Zdeněk
1547
1 - 0
2.8
Kovář Jaromír
1387
-
Martiška Přemysl
1291
0 - 1
Šach.
6
Ústí
ELO
-
2
MEZ Vsetín
ELO
6 : 2
3.1
Vraj Ondřej
1960
-
Sagánek Miroslav
1761
1 - 0
3.2
Lukaštík Jaroslav
1961
-
Čokavec Milan
1741
1 - 0
3.3
Matůš Filip
1901
-
Hurta Karel
1778
1 - 0
3.4
Trčálek David
1803
-
Hájek Čestmír
1933
½ - ½
3.5
Kovář Matěj
1657
-
Parák František
1632
½ - ½
3.6
Trčálek Lukáš
1712
-
Šulák Radomír
1645
½ - ½
3.7
Dvořáček Roman
1627
-
Tkadlec Josef
1575
½ - ½
3.8
Galda Tomáš
1598
-
Šťastný Josef
1300
1 - 0
Šach.
7
Zašová
ELO
-
1
Zbrojovka Vsetín D
ELO
5½:2½
4.1
Bělunek Zdeněk
1911
-
Galetka Jaromír
1635
1 - 0
4.2
Vičan Jaromír
1816
-
Kamas Gabriel
1401
1 - 0
4.3
Koláček Milan
1736
-
Zátopek Jaroslav
1534
½ - ½
4.4
Malina Zdenek
1736
-
Jurča Radek
1134
1 - 0
4.5
Feix Jiří
1583
-
Zádrapová Amálie
1320
1 - 0
4.6
Čáňová Dagmar
1540
-
Ptáček Pavel
0
1 - 0
4.7
Bělunek Tomáš
0
-
Babica Matyáš
1100
0 - 1
4.8
Bělunek Václav
0
-
Růžička Jiří
1563
0 - 1
Šach.
8
Karolinka
ELO
-
9
Valašské Meziříčí B
ELO
1½:6½
5.1
Vlachopulos Elefteris
1719
-
Martiňák Cyril
1928
0 - 1
5.2
Vilímek Petr
1653
-
Tomčík Libor
1944
0 - 1
5.3
Ptáček Jiří
1531
-
Staněk Jiří
1660
0 - 1
5.4
Křenek Roman
1369
-
Gvozdek Jiří
1578
0 - 1
5.5
Vrábel Petr
1654
-
Hladký Jan
1680
0 - 1
5.6
Bambušek Vladislav
1589
-
Lev František
1569
1 - 0
5.7
Michálek Josef
1462
-
Koňařík Filip
1454
½ - ½
5.8
Křenek Jakub
0
-
Kučera Pavel
1361
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž