Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 04:28:38
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Zlínská krajská soutěž - východ 2019/2020
Poslední aktualizace23.02.2020 16:58:35, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 09:00
Šach.
1
Huslenky
ELO
-
12
Hošťálková B
ELO
2½:5½
1.1
CM
Juříček Stanislav
2029
-
Pala Vladimír
2180
½ - ½
1.2
Závodný Jaroslav
1844
-
Vraj Karel
2001
0 - 1
1.3
Mieres Petr
1784
-
Vraj Ondřej
1960
½ - ½
1.4
Maňák Antonín
1769
-
Veselský František
1933
1 - 0
1.5
Valo Rudolf
1824
-
Vaculík Lubomír
1896
½ - ½
1.6
Koňařík Alois
1727
-
Vaculík Jiří
1832
0 - 1
1.7
Bartošek Ivan
1723
-
Galda Tomáš
1598
0 - 1
1.8
Hrbáček Pavel
1527
-
Surý Jaroslav
1561
0 - 1
Šach.
2
Vizovice
ELO
-
11
Bystřička
ELO
4½:3½
2.1
Chmelař Zdeněk
1945
-
Lev Pavel
2138
0 - 1
2.2
Špaňhel Petr
2063
-
Burdík Miloslav
1754
1 - 0
2.3
Šmíd Jan
1917
-
Herman Vladimír
1769
0 - 1
2.4
Partyš Petr
2050
-
Hurta Karel
1778
1 - 0
2.5
Macura Emil
1890
-
Malina Zdenek
1736
1 - 0
2.6
Bařinka Miroslav
1635
-
Bártek Jaromír
1712
1 - 0
2.7
Nekvapil Jiří
1531
-
Parák František
1632
½ - ½
2.8
Kývala Petr
1578
-
Prda Jan
1642
0 - 1
Šach.
3
Valašská Bystřice B
ELO
-
10
Valašské Klobouky
ELO
6 : 2
3.1
Pyš Zbyněk
1952
-
Orsák Radim
1883
½ - ½
3.2
Jasný Igor
1928
-
Fusek Karel
1915
1 - 0
3.3
Peterka Josef
1839
-
Hlavička Roman
1659
1 - 0
3.4
Pagáč Jaroslav
1838
-
Fojtů Vojtěch
1667
½ - ½
3.5
Břoušek Jiří
1829
-
Haboň Martin
1477
1 - 0
3.6
Sewiola Petr
1650
-
Lekeš René
1662
0 - 1
3.7
Sušeň Jaroslav
1836
-
Martášek František
1656
1 - 0
3.8
Obšivačová Hana
1716
-
Cholasta Josef
1542
1 - 0
Šach.
4
Zubří
ELO
-
9
Slavičín
ELO
5½:2½
4.1
Kubín Petr
2004
-
Janček Milan
1903
1 - 0
4.2
Velčovský Josef
1838
-
Řehák Lukáš
1970
0 - 1
4.3
Krupa Josef
1838
-
Sviták Josef
1845
1 - 0
4.4
Krupa Jaroslav
1847
-
Procházka Ludvík
1778
½ - ½
4.5
Svák Josef
1691
-
Hrbáček David
1459
1 - 0
4.6
Paseka Petr
1618
-
Plášek Jonáš
1454
0 - 1
4.7
Škrobák Petr
1840
-
Hofschneider Tomáš
1501
1 - 0
4.8
Křenek Jaroslav
1583
-
Hofschneider Petr
1156
1 - 0
Šach.
5
Zbrojovka Vsetín C
ELO
-
8
Valašské Meziříčí
ELO
1½:6½
5.1
Kovařík Matyáš
1977
-
Martiňák Cyril
1928
1 - 0
5.2
Hradil Karel
1766
-
Bobalík Petr
1899
0 - 1
5.3
Mladý Pavel
1628
-
Ryšánek Jakub
1880
0 - 1
5.4
Dvořák Martin
1615
-
Tomčík Libor
1944
0 - 1
5.5
Otáhalová Nela
1453
-
Novák Josef
1896
0 - 1
5.6
Klímek David
1528
-
Cverna Pavel
1833
½ - ½
5.7
Dančáková Klára
1420
-
Horný Jaroslav
1818
0 - 1
5.8
Zádrapa Jakub
1666
-
Křižák Eduard
1743
0 - 1
Šach.
6
Brumov
ELO
-
7
Lužná
ELO
3½:4½
6.1
Běhunčík Josef
1998
-
Doležal Karel
1970
½ - ½
6.2
Raška Václav
1920
-
Matůš Filip
1901
0 - 1
6.3
Častulík Jiří
1753
-
Smílek Jan
1706
½ - ½
6.4
Horňák Michal
1633
-
Čokavec Milan
1741
1 - 0
6.5
Válek František
1768
-
Smetana Rostislav
1708
0 - 1
6.6
Častulík Libor
1735
-
Papšík Miroslav
1684
½ - ½
6.7
Vítek Karel
1742
-
Surovec Vladimír
1655
0 - 1
6.8
Holba Josef
1258
-
Smílek Jan
1685
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž