Round 1 on 2019/10/13 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | TJ Spartak Vlašim "B" | Unichess Reserve | 5 | : | 3 |
2 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | Sokol Tábor | 4 | : | 4 |
3 | TJ Pankrác "B" | ŠK Mahrla Praha | 4 | : | 4 |
4 | Šachový klub Příbram-Baník | TJ Bohemians | 2½ | : | 5½ |
5 | TJ Sokol Domažlice | Šachklub Klatovy | 3 | : | 5 |
6 | ŠACHklub Písek | ČZ Strakonice | 6½ | : | 1½ |
Round 2 on 2019/11/03 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Unichess Reserve | ČZ Strakonice | 5 | : | 3 |
2 | Šachklub Klatovy | ŠACHklub Písek | 3½ | : | 4½ |
3 | TJ Bohemians | TJ Sokol Domažlice | 5½ | : | 2½ |
4 | ŠK Mahrla Praha | Šachový klub Příbram-Baník | 4 | : | 4 |
5 | Sokol Tábor | TJ Pankrác "B" | 4 | : | 4 |
6 | TJ Spartak Vlašim "B" | ŠK Sokol Vyšehrad "B | 3½ | : | 4½ |
Round 3 on 2019/11/17 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | Unichess Reserve | 4 | : | 4 |
2 | TJ Pankrác "B" | TJ Spartak Vlašim "B" | 5½ | : | 2½ |
3 | Šachový klub Příbram-Baník | Sokol Tábor | 3 | : | 5 |
4 | TJ Sokol Domažlice | ŠK Mahrla Praha | 3½ | : | 4½ |
5 | ŠACHklub Písek | TJ Bohemians | 3 | : | 5 |
6 | ČZ Strakonice | Šachklub Klatovy | 1 | : | 7 |
Round 4 on 2019/12/01 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Unichess Reserve | Šachklub Klatovy | 3 | : | 5 |
2 | TJ Bohemians | ČZ Strakonice | 7½ | : | ½ |
3 | ŠK Mahrla Praha | ŠACHklub Písek | 3½ | : | 4½ |
4 | Sokol Tábor | TJ Sokol Domažlice | 4½ | : | 3½ |
5 | TJ Spartak Vlašim "B" | Šachový klub Příbram-Baník | 3½ | : | 4½ |
6 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | TJ Pankrác "B" | 2½ | : | 5½ |
Round 5 on 2019/12/15 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | TJ Pankrác "B" | Unichess Reserve | 7 | : | 1 |
2 | Šachový klub Příbram-Baník | ŠK Sokol Vyšehrad "B | 3½ | : | 4½ |
3 | TJ Sokol Domažlice | TJ Spartak Vlašim "B" | 3 | : | 5 |
4 | ŠACHklub Písek | Sokol Tábor | 5 | : | 3 |
5 | ČZ Strakonice | ŠK Mahrla Praha | 6 | : | 2 |
6 | Šachklub Klatovy | TJ Bohemians | 3 | : | 5 |
Round 6 on 2020/01/12 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Unichess Reserve | TJ Bohemians | 2½ | : | 5½ |
2 | ŠK Mahrla Praha | Šachklub Klatovy | 3 | : | 5 |
3 | Sokol Tábor | ČZ Strakonice | 5½ | : | 2½ |
4 | TJ Spartak Vlašim "B" | ŠACHklub Písek | 5 | : | 3 |
5 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | TJ Sokol Domažlice | 5½ | : | 2½ |
6 | TJ Pankrác "B" | Šachový klub Příbram-Baník | 7 | : | 1 |
Round 7 on 2020/01/26 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Šachový klub Příbram-Baník | Unichess Reserve | 5½ | : | 2½ |
2 | TJ Sokol Domažlice | TJ Pankrác "B" | 2 | : | 6 |
3 | ŠACHklub Písek | ŠK Sokol Vyšehrad "B | 3 | : | 5 |
4 | ČZ Strakonice | TJ Spartak Vlašim "B" | 4 | : | 4 |
5 | Šachklub Klatovy | Sokol Tábor | 6½ | : | 1½ |
6 | TJ Bohemians | ŠK Mahrla Praha | 5½ | : | 2½ |
Round 8 on 2020/02/09 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Unichess Reserve | ŠK Mahrla Praha | 4½ | : | 3½ |
2 | Sokol Tábor | TJ Bohemians | 4 | : | 4 |
3 | TJ Spartak Vlašim "B" | Šachklub Klatovy | 4½ | : | 3½ |
4 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | ČZ Strakonice | 6 | : | 2 |
5 | TJ Pankrác "B" | ŠACHklub Písek | 5 | : | 3 |
6 | Šachový klub Příbram-Baník | TJ Sokol Domažlice | 5 | : | 3 |
Round 9 on 2020/02/23 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | TJ Sokol Domažlice | Unichess Reserve | 3½ | : | 4½ |
2 | ŠACHklub Písek | Šachový klub Příbram-Baník | 4½ | : | 3½ |
3 | ČZ Strakonice | TJ Pankrác "B" | 1½ | : | 6½ |
4 | Šachklub Klatovy | ŠK Sokol Vyšehrad "B | 3½ | : | 4½ |
5 | TJ Bohemians | TJ Spartak Vlašim "B" | 7 | : | 1 |
6 | ŠK Mahrla Praha | Sokol Tábor | 3½ | : | 4½ |
Round 10 on 2020/06/27 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Unichess Reserve | Sokol Tábor | 4½ | : | 3½ |
2 | TJ Spartak Vlašim "B" | ŠK Mahrla Praha | 5½ | : | 2½ |
3 | ŠK Sokol Vyšehrad "B | TJ Bohemians | 4½ | : | 3½ |
4 | TJ Pankrác "B" | Šachklub Klatovy | 5½ | : | 2½ |
5 | Šachový klub Příbram-Baník | ČZ Strakonice | 5 | : | 3 |
6 | TJ Sokol Domažlice | ŠACHklub Písek | 4 | : | 4 |
Round 11 on 2020/06/28 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠACHklub Písek | Unichess Reserve | 4 | : | 4 |
2 | ČZ Strakonice | TJ Sokol Domažlice | 1 | : | 7 |
3 | Šachklub Klatovy | Šachový klub Příbram-Baník | 5½ | : | 2½ |
4 | TJ Bohemians | TJ Pankrác "B" | 3½ | : | 4½ |
5 | ŠK Mahrla Praha | ŠK Sokol Vyšehrad "B | 1 | : | 7 |
6 | Sokol Tábor | TJ Spartak Vlašim "B" | 5 | : | 3 |