2. liga - C 2019/2020 Ostatnia aktualizacja strony28.06.2020 18:08:06, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi
8. Sokol Mladá Boleslav (Śr.Rg.:2122, TB 1: 13 / TB 2: 40) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Řehořek Martin | 2314 | CZE | 303704 | H,z, | ½ | ½ | ½ | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | 1 | ½ | 1 | 6,5 | 11 | 2289 |
2 | | Srba Milan | 2135 | CZE | 321575 | H,z | | 0 | ½ | | | | ½ | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 7 | 2197 |
3 | | Crha Ondřej | 2209 | CZE | 307220 | z | 1 | | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | | 1 | ½ | ½ | 7 | 9 | 2190 |
4 | | Crha Pavel | 2101 | CZE | 324094 | z,ZK | | | 1 | 0 | | | | | | | | 1 | 2 | 2146 |
5 | | Horák Otakar | 2087 | CZE | 319708 | z | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | | ½ | 1 | 0 | ½ | 4 | 10 | 2140 |
6 | | Kubín Vladimír | 2037 | CZE | 379697 | z | | | | | ½ | 0 | ½ | 0 | | ½ | 1 | 2,5 | 6 | 2100 |
7 | | Hajný Miloslav | 1999 | CZE | 324795 | z | | ½ | 0 | 0 | ½ | | 0 | | 0 | 0 | | 1 | 7 | 2068 |
8 | | Joukl Zdeněk | 2059 | CZE | 304247 | H,z | | | | | ½ | 0 | | | | | | 0,5 | 2 | 2181 |
9 | | Tichý Josef | 2034 | CZE | 392367 | | 1 | 0 | ½ | 0 | | 0 | | 1 | 1 | | | 3,5 | 7 | 2066 |
10 | | Crha Josef | 1984 | CZE | 307211 | | 0 | | | ½ | 0 | ½ | ½ | | ½ | 1 | ½ | 3,5 | 8 | 2036 |
11 | | Lochman Václav | 2035 | CZE | 302503 | H | ½ | ½ | | ½ | | ½ | | ½ | 1 | ½ | ½ | 4,5 | 8 | 1984 |
12 | | Maláč Petr | 2011 | CZE | 323780 | | ½ | ½ | | | | | 1 | 0 | | | | 2 | 4 | 2135 |
13 | | Jaček Miloslav | 1941 | CZE | 306746 | | | | | | 0 | | | 0 | | | | 0 | 2 | 2019 |
14 | | Švejk Martin | 1844 | CZE | 23710683 | | 0 | 0 | 0 | | | | 0 | | | | 1 | 1 | 5 | 2033 |
Informacje o zawodniku
Řehořek Martin 2314 CZE Rp:2354 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 1 | FM | Schula Michal | 2238 | CZE | 3 | s ½ | 1 |
2 | 111 | GM | Žilka Štěpán | 2560 | CZE | 7 | w ½ | 1 |
3 | 16 | FM | Karas Marek | 2244 | SVK | 3,5 | s ½ | 1 |
4 | 131 | | Mukashev Assan | 2226 | CZE | 2,5 | w 1 | 1 |
5 | 36 | GM | Meduna Eduard | 2359 | CZE | 4 | s ½ | 1 |
6 | 151 | GM | Vološin Leon | 2381 | CZE | 4,5 | w ½ | 1 |
7 | 57 | | Stárek Stanislav | 2235 | CZE | 6 | s 0 | 1 |
8 | 169 | IM | Sodoma Jan | 2300 | CZE | 7 | w ½ | 1 |
9 | 77 | | Jelínek Michal | 2103 | CZE | 4 | s 1 | 1 |
10 | 189 | IM | Jirovský Pavel | 2308 | CZE | 4,5 | w ½ | 1 |
11 | 95 | | Bělaška Přemysl | 2224 | CZE | 2,5 | s 1 | 1 |
Srba Milan 2135 CZE Rp:2147 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
2 | 114 | | Polák Benedikt | 2167 | CZE | 3,5 | s 0 | 2 |
3 | 17 | FM | Svatoš Jan | 2209 | CZE | 4 | w ½ | 2 |
7 | 59 | | Šťastný Jan | 2202 | CZE | 1 | w ½ | 2 |
8 | 170 | | Vltavský Vladimír | 2219 | CZE | 6 | s 0 | 2 |
9 | 78 | | Vedral Oldřich | 2261 | CZE | 5 | w 1 | 2 |
10 | 191 | | Hora Milan | 2131 | CZE | 2,5 | s 1 | 2 |
11 | 96 | | Viták Jiří | 2190 | CZE | 7 | w 0 | 2 |
Crha Ondřej 2209 CZE Rp:2410 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 2 | FM | Forman Štěpán | 2230 | CZE | 4,5 | w 1 | 2 |
3 | 18 | | Velychko Ihor | 2229 | UKR | 0,5 | s 1 | 3 |
4 | 132 | | Fojt Petr | 2084 | CZE | 4 | s 1 | 2 |
5 | 37 | IM | Špaček Petr | 2320 | CZE | 4,5 | w ½ | 2 |
6 | 152 | FM | Štross František | 2263 | CZE | 4,5 | s ½ | 2 |
7 | 61 | | Šindler Michal | 2092 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
9 | 80 | WIM | Miturová Magdaléna | 2190 | CZE | 1,5 | s 1 | 3 |
10 | 193 | | Brezmen Pavel | 2075 | CZE | 1,5 | w ½ | 3 |
11 | 97 | FM | Kučera Petr | 2230 | CZE | 9 | s ½ | 3 |
Crha Pavel 2101 CZE Rp:0 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
3 | 19 | | Skřivánek Jan | 2130 | CZE | 0 | w 1 | 4 |
4 | 133 | | Novotný Jaroslav | 2162 | CZE | 6,5 | w 0 | 3 |
Horák Otakar 2087 CZE Rp:2068 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 4 | | Kawulok Marek | 2222 | CZE | 5,5 | s 1 | 3 |
2 | 115 | | Daneš Jaroslav | 2219 | CZE | 4,5 | w 0 | 3 |
3 | 20 | | Skýpala Ondřej | 2019 | CZE | 4 | s 1 | 5 |
4 | 136 | | Kabelka Ondřej | 2002 | CZE | 1,5 | s 0 | 4 |
5 | 38 | | Bednář Marcel | 2251 | CZE | 7 | s 0 | 3 |
6 | 153 | FM | Mudra Pavel | 2305 | CZE | 7,5 | w 0 | 3 |
8 | 173 | | Sýkora Marek | 2083 | CZE | 3,5 | w ½ | 3 |
9 | 81 | | Pirklová Hana | 2100 | CZE | 4 | w 1 | 4 |
10 | 195 | | Tesař Patrik | 2117 | CZE | 7 | s 0 | 4 |
11 | 99 | | Cakl Zdeněk | 2082 | CZE | 7 | w ½ | 4 |
Kubín Vladimír 2037 CZE Rp:2043 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
5 | 39 | IM | Neckář Lubomír | 2267 | CZE | 4 | w ½ | 4 |
6 | 154 | | Kadeřábek Jiří | 2119 | CZE | 5,5 | s 0 | 4 |
7 | 62 | | Otruba Marek | 2066 | CZE | 5,5 | w ½ | 4 |
8 | 174 | | Černý Martin | 2126 | CZE | 5 | s 0 | 4 |
10 | 197 | | Souček Milan | 1953 | CZE | 2 | w ½ | 5 |
11 | 100 | | Krtouš Zdeněk | 2069 | CZE | 0,5 | s 1 | 5 |
Hajný Miloslav 1999 CZE Rp:1759 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
2 | 116 | | Ret Adam | 2028 | CZE | 4,5 | s ½ | 4 |
3 | 22 | | Kučera Tomáš | 1985 | CZE | 3 | w 0 | 6 |
4 | 137 | | Štolc Martin | 2040 | CZE | 4,5 | w 0 | 5 |
5 | 41 | FM | Jurásek Miroslav | 2236 | CZE | 4 | s ½ | 5 |
7 | 66 | | Skalický Tomáš | 2141 | CZE | 5,5 | s 0 | 5 |
9 | 82 | | Čmiko Jakub | 2000 | CZE | 5 | s 0 | 5 |
10 | 198 | | Eretová Jana | 2043 | CZE | 3,5 | s 0 | 6 |
Joukl Zdeněk 2059 CZE Rp:0 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
5 | 44 | | Jirk Aleš | 2148 | CZE | 5 | w ½ | 6 |
6 | 155 | | Křivánek Vladimír | 2213 | CZE | 8,5 | w 0 | 5 |
Tichý Josef 2034 CZE Rp:2066 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 5 | | Roška Branislav | 2157 | SRB | 4 | w 1 | 4 |
2 | 117 | | Keller Daniel | 2109 | CZE | 2,5 | w 0 | 5 |
3 | 23 | | Plašil Petr | 1996 | CZE | 3,5 | s ½ | 7 |
4 | 140 | | Lajbl Jan | 2138 | CZE | 8,5 | s 0 | 6 |
6 | 157 | | Hulín Petr | 2073 | CZE | 6,5 | s 0 | 6 |
8 | 175 | | Maršálek Zdenek | 2193 | CZE | 6,5 | w 1 | 5 |
9 | 83 | | Lhotská Anna | 1793 | CZE | 1 | w 1 | 6 |
Crha Josef 1984 CZE Rp:1993 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 6 | | Purnoch Josef | 2164 | CZE | 7 | s 0 | 5 |
4 | 141 | | Hložek David | 2068 | CZE | 2,5 | w ½ | 7 |
5 | 45 | | Čermák Michal | 2035 | CZE | 3 | s 0 | 7 |
6 | 161 | | Rigo Imrich | 2015 | CZE | 1,5 | w ½ | 7 |
7 | 67 | | Pospíšil Evžen | 2058 | CZE | 1 | w ½ | 6 |
9 | 87 | | Klíma Jan | 1908 | CZE | 2 | s ½ | 7 |
10 | 200 | | Hála Viktor | 2006 | CZE | 3,5 | w 1 | 7 |
11 | 101 | | Pražák Ondřej | 2033 | CZE | 3 | w ½ | 6 |
Lochman Václav 2035 CZE Rp:2027 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 7 | | Drábek Vojtěch | 2045 | CZE | 4,5 | w ½ | 6 |
2 | 118 | | Černovský Jiří | 2078 | CZE | 4 | s ½ | 6 |
4 | 147 | | Janouch Jáchym | 1924 | CZE | 1 | s ½ | 8 |
6 | 164 | | Tesař Martin | 1981 | CZE | 0,5 | s ½ | 8 |
8 | 176 | | Ďúran Tomáš | 2139 | CZE | 5,5 | s ½ | 6 |
9 | 88 | | Lhotský Zdeněk | 1832 | CZE | 1,5 | w 1 | 8 |
10 | 202 | | Žák Zbyněk | 1951 | CZE | 2 | s ½ | 8 |
11 | 105 | | Kučera Jaroslav | 1921 | CZE | 3,5 | s ½ | 7 |
Maláč Petr 2011 CZE Rp:2135 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 8 | | Černík Lukáš | 2163 | CZE | 1 | s ½ | 7 |
2 | 123 | | Vrkota Miloš | 2118 | CZE | 8 | w ½ | 7 |
7 | 70 | | Němec Jáchym | 2110 | CZE | 5,5 | s 1 | 7 |
8 | 178 | | Brouček Tomáš | 2147 | CZE | 5 | w 0 | 7 |
Jaček Miloslav 1941 CZE Rp:0 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
5 | 54 | | Daniel Jiří | 1939 | CZE | 1,5 | w 0 | 8 |
8 | 179 | | Zima Jan | 2098 | CZE | 5,5 | s 0 | 8 |
Švejk Martin 1844 CZE Rp:1793 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 12 | | Hadžala Daniel | 2034 | CZE | 5 | w 0 | 8 |
2 | 124 | | Štolba Miloš | 2009 | CZE | 3 | s 0 | 8 |
3 | 26 | WFM | Kubíková Alena | 2113 | CZE | 1 | w 0 | 8 |
7 | 71 | | Šmolík Jáchym | 2038 | CZE | 8 | w 0 | 8 |
11 | 106 | | Novák Jan | 1973 | CZE | 2,5 | w 1 | 8 |
Pary na szachownicach
1. Runda w dniu 2019/10/13 o 10.00 |
Szach | 1 | TJ Neratovice B | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 3½:4½ |
1.1 | FM | | 2238 | V,z | - | | | 2314 | H,z, | ½ - ½ |
1.2 | FM | | 2230 | z | - | | | 2209 | z | 0 - 1 |
1.3 | | | 2222 | H,z | - | | | 2087 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 2157 | C,z | - | | | 2034 | | 0 - 1 |
1.5 | | | 2164 | z,K | - | | | 1984 | | 1 - 0 |
1.6 | | | 2045 | z | - | | | 2035 | H | ½ - ½ |
1.7 | | | 2163 | z | - | | | 2011 | | ½ - ½ |
1.8 | | | 2034 | | - | | | 1844 | | 1 - 0 |
2. Runda w dniu 2019/11/03 o 10.00 |
Szach | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | - | 7 | Sparta Kutná Hora | Rg | | 2 : 6 |
1.1 | | | 2314 | H,z, | - | GM | | 2560 | H,z | ½ - ½ |
1.2 | | | 2135 | H,z | - | | | 2167 | z | 0 - 1 |
1.3 | | | 2087 | z | - | | | 2219 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 1999 | z | - | | | 2028 | H | ½ - ½ |
1.5 | | | 2034 | | - | | | 2109 | z | 0 - 1 |
1.6 | | | 2035 | H | - | | | 2078 | z,ZK | ½ - ½ |
1.7 | | | 2011 | | - | | | 2118 | | ½ - ½ |
1.8 | | | 1844 | | - | | | 2009 | K | 0 - 1 |
3. Runda w dniu 2019/11/17 o 10.00 |
Szach | 2 | TJ Kobylisy B | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 3½:4½ |
1.1 | FM | | 2244 | C,z | - | | | 2314 | H,z, | ½ - ½ |
1.2 | FM | | 2209 | H,z | - | | | 2135 | H,z | ½ - ½ |
1.3 | | | 2229 | C,z | - | | | 2209 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 2130 | z | - | | | 2101 | z,ZK | 0 - 1 |
1.5 | | | 2019 | z | - | | | 2087 | z | 0 - 1 |
1.6 | | | 1985 | z,ZK | - | | | 1999 | z | 1 - 0 |
1.7 | | | 1996 | z,K | - | | | 2034 | | ½ - ½ |
1.8 | WFM | | 2113 | | - | | | 1844 | | 1 - 0 |
4. Runda w dniu 2019/12/01 o 10.00 |
Szach | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | - | 8 | ŠK AD Jičín | Rg | | 3 : 5 |
1.1 | | | 2314 | H,z, | - | | | 2226 | H,z | 1 - 0 |
1.2 | | | 2209 | z | - | | | 2084 | z | 1 - 0 |
1.3 | | | 2101 | z,ZK | - | | | 2162 | z,K | 0 - 1 |
1.4 | | | 2087 | z | - | | | 2002 | z | 0 - 1 |
1.5 | | | 1999 | z | - | | | 2040 | z | 0 - 1 |
1.6 | | | 2034 | | - | | | 2138 | | 0 - 1 |
1.7 | | | 1984 | | - | | | 2068 | H | ½ - ½ |
1.8 | | | 2035 | H | - | | | 1924 | | ½ - ½ |
5. Runda w dniu 2019/12/15 o 10.00 |
Szach | 3 | ŠK JOLY Lysá nad Labem C | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 5½:2½ |
1.1 | GM | | 2359 | z | - | | | 2314 | H,z, | ½ - ½ |
1.2 | IM | | 2320 | V,z, | - | | | 2209 | z | ½ - ½ |
1.3 | | | 2251 | z | - | | | 2087 | z | 1 - 0 |
1.4 | IM | | 2267 | V,z | - | | | 2037 | z | ½ - ½ |
1.5 | FM | | 2236 | H | - | | | 1999 | z | ½ - ½ |
1.6 | | | 2148 | z | - | | | 2059 | H,z | ½ - ½ |
1.7 | | | 2035 | | - | | | 1984 | | 1 - 0 |
1.8 | | | 1939 | | - | | | 1941 | | 1 - 0 |
6. Runda w dniu 2020/01/12 o 10.00 |
Szach | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | - | 9 | Sokol Bakov nad Jizerou | Rg | | 2 : 6 |
1.1 | | | 2314 | H,z, | - | GM | | 2381 | H,z | ½ - ½ |
1.2 | | | 2209 | z | - | FM | | 2263 | H,z | ½ - ½ |
1.3 | | | 2087 | z | - | FM | | 2305 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 2037 | z | - | | | 2119 | z | 0 - 1 |
1.5 | | | 2059 | H,z | - | | | 2213 | H,z | 0 - 1 |
1.6 | | | 2034 | | - | | | 2073 | z | 0 - 1 |
1.7 | | | 1984 | | - | | | 2015 | K | ½ - ½ |
1.8 | | | 2035 | H | - | | | 1981 | | ½ - ½ |
7. Runda w dniu 2020/01/26 o 10.00 |
Szach | 4 | Klub šachistů Říčany 1925 | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 4½:3½ |
1.1 | | | 2235 | z | - | | | 2314 | H,z, | 1 - 0 |
1.2 | | | 2202 | H,z | - | | | 2135 | H,z | ½ - ½ |
1.3 | | | 2092 | H,z | - | | | 2209 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 2066 | z,ZK | - | | | 2037 | z | ½ - ½ |
1.5 | | | 2141 | K | - | | | 1999 | z | 1 - 0 |
1.6 | | | 2058 | | - | | | 1984 | | ½ - ½ |
1.7 | | | 2110 | | - | | | 2011 | | 0 - 1 |
1.8 | | | 2038 | | - | | | 1844 | | 1 - 0 |
8. Runda w dniu 2020/02/09 o 10.00 |
Szach | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | - | 10 | ŠK Zikuda Turnov C | Rg | | 2½:5½ |
1.1 | | | 2314 | H,z, | - | IM | | 2300 | V,z | ½ - ½ |
1.2 | | | 2135 | H,z | - | | | 2219 | z | 0 - 1 |
1.3 | | | 2087 | z | - | | | 2083 | H,z | ½ - ½ |
1.4 | | | 2037 | z | - | | | 2126 | z | 0 - 1 |
1.5 | | | 2034 | | - | | | 2193 | z,K | 1 - 0 |
1.6 | | | 2035 | H | - | | | 2139 | z,ZK | ½ - ½ |
1.7 | | | 2011 | | - | | | 2147 | | 0 - 1 |
1.8 | | | 1941 | | - | | | 2098 | | 0 - 1 |
9. Runda w dniu 2020/02/23 o 10.00 |
Szach | 5 | SK OAZA Praha B | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 1½:6½ |
1.1 | | | 2103 | V,z | - | | | 2314 | H,z, | 0 - 1 |
1.2 | | | 2261 | z,K | - | | | 2135 | H,z | 0 - 1 |
1.3 | WIM | | 2190 | H | - | | | 2209 | z | 0 - 1 |
1.4 | | | 2100 | z | - | | | 2087 | z | 0 - 1 |
1.5 | | | 2000 | z | - | | | 1999 | z | 1 - 0 |
1.6 | | | 1793 | z | - | | | 2034 | | 0 - 1 |
1.7 | | | 1908 | | - | | | 1984 | | ½ - ½ |
1.8 | | | 1832 | | - | | | 2035 | H | 0 - 1 |
10. Runda w dniu 2020/06/27 o 10.00 |
Szach | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | - | 11 | Sokol Kolín | Rg | | 4 : 4 |
1.1 | | | 2314 | H,z, | - | IM | | 2308 | z,K | ½ - ½ |
1.2 | | | 2135 | H,z | - | | | 2131 | H,z | 1 - 0 |
1.3 | | | 2209 | z | - | | | 2075 | z | ½ - ½ |
1.4 | | | 2087 | z | - | | | 2117 | H,z | 0 - 1 |
1.5 | | | 2037 | z | - | | | 1953 | ZK | ½ - ½ |
1.6 | | | 1999 | z | - | | | 2043 | H | 0 - 1 |
1.7 | | | 1984 | | - | | | 2006 | | 1 - 0 |
1.8 | | | 2035 | H | - | | | 1951 | | ½ - ½ |
11. Runda w dniu 2020/06/28 o 10.00 |
Szach | 6 | Desko Liberec | Rg | | - | 12 | Sokol Mladá Boleslav | Rg | | 3 : 5 |
1.1 | | | 2224 | z | - | | | 2314 | H,z, | 0 - 1 |
1.2 | | | 2190 | z | - | | | 2135 | H,z | 1 - 0 |
1.3 | FM | | 2230 | H,z | - | | | 2209 | z | ½ - ½ |
1.4 | | | 2082 | z,K | - | | | 2087 | z | ½ - ½ |
1.5 | | | 2069 | z | - | | | 2037 | z | 0 - 1 |
1.6 | | | 2033 | H,z | - | | | 1984 | | ½ - ½ |
1.7 | | | 1921 | | - | | | 2035 | H | ½ - ½ |
1.8 | | | 1973 | | - | | | 1844 | | 0 - 1 |
|
|
|
|