Extraliga 2019/20

OrganizatorSTK ŠSČR
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec
Arbiter głównyJiřina Prokopová (337994)
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Miastovarious
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2019/10/12 Data do 2020/04/19
Elo Ø turnieju2396
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony01.12.2019 17:29:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Wybranie turniejuExtraliga, 1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Sortowanie zawodników wg alfabetu

NrNazwiskoFideIDRgFedDrużynaSzach
1FMAdámek Jiří3157022312CZEŠK Slavoj Poruba13
2GMAlekseenko Kirill41355392715RUSGASCO Pardubice3
3GMAntoniewski Rafal11110782484POLBŠŠ Frýdek-Místek5
4GMAzarov Sergei135014702586BLRBŠŠ Frýdek-Místek2
5GMBabula Vlastimil3012642572CZE1. Novoborský šachový klub12
6Bachořík Otto3181242136CZELabortech Ostrava16
7CMBaláček Tadeáš3276462337CZEVýstaviště Lysá nad Labem12
8GMBalogh Csaba7189392591HUNMoravská Slavia Brno3
9GMBánusz Tamás7224132620HUNSlavia Kroměříž3
10Barák David3873472109CZEŠK Duras BVK13
11GMBartel Mateusz11126352636POL1. Novoborský šachový klub10
12Benčo Pavel3177052207CZEBŠŠ Frýdek-Místek15
13GMBernášek Jan3119952478CZESiesta Solution Unichess4
14IMBiolek Richard3199962453CZEŠK Slavoj Poruba7
15IMBlahynka Martin3347662414CZEŠK Duras BVK6
16IMBlohberger Felix16320512434AUTŠK Duras BVK4
17GMBobras Piotr11068802487POLŠK Slavoj Poruba4
18Bolacký Jiří3087062126CZEŠK Slavoj Poruba16
19Buločkin Martin3716102088CZEGASCO Pardubice14
20FMBurdalev Kirill141219132403CZEŠK Dopravní podnik Praha6
21IMBureš Jaroslav3228902385CZEŠK Slavoj Poruba9
22FMCaletka Radomír3211332308CZEŠK Slavoj Poruba12
23GMCarlsson Pontus17058142452SWEŠK Dopravní podnik Praha3
24IMČech Pavel3021392332CZEŠK Zikuda Turnov10
25IMČernoušek Lukáš3117072461CZESiesta Solution Unichess2
26IMČervený Martin3211412357CZEŠK Duras BVK8
27IMChytilek Roman3049802339CZEŠK Duras BVK9
28GMCvek Robert3074242514CZEŠK Slavoj Poruba6
29GMCyborowski Lukasz11087602509POLŠK Zikuda Turnov6
30IMDobrovolský Ladislav3002502267CZEŠK Slavoj Poruba14
31GMDragnev Valentin16348522550AUTŠK Duras BVK2
32IMDruska Juraj149156502495SVKSiesta Solution Unichess3
33Dudek Vladimír3399701689CZEGASCO Pardubice17
34Dvořák Martin3277512199CZESlavia Kroměříž18
35GMFedorov Aleksei135004652555BLRBŠŠ Frýdek-Místek4
36FMFiřt Stanislav3002682195CZELabortech Ostrava12
37IMFrolov Artur141001342425UKRŠK Dopravní podnik Praha5
38GMFtáčník Lubomír149000172521SVKŠK Zikuda Turnov2
39IMGažik Viktor149287522508SVKSlavia Kroměříž7
40GMGelfand Boris28056772684ISRMoravská Slavia Brno1
41GMGonda László7208522532HUNSlavia Kroměříž2
42GMGuijarro David22855252686ESP1. Novoborský šachový klub7
43GMGujrathi Vidit50294652717IND1. Novoborský šachový klub4
44FMHaring Filip149330802298SVKMoravská Slavia Brno13
45IMHausner Ivan3001102374CZEŠK Dopravní podnik Praha10
46GMHeberla Bartolomiej11151202565POLMoravská Slavia Brno5
47Holeksa Zdeněk3162612225CZEBŠŠ Frýdek-Místek14
48FMHolemář David3070092261CZEMoravská Slavia Brno15
49FMHollan Martin3609372373CZESlavia Kroměříž11
50FMHollan Petr3609452286CZESlavia Kroměříž14
51IMHrabuša Matej149080422360SVKGASCO Pardubice10
52GMHráček Zbyněk3000712559CZEGASCO Pardubice4
53GMHuschenbeth Niclas246047472628GERŠK Duras BVK1
54GMIvanchuk Vasyl141000102679UKRGASCO Pardubice1
55GMJakubiec Artur11032612454POLLabortech Ostrava3
56GMJakubowski Krzysztof11128482494POLŠK Slavoj Poruba5
57GMJansa Vlastimil3001282436CZEVýstaviště Lysá nad Labem8
58GMJaracz Pavel11022222462POLŠK Zikuda Turnov8
59IMJasný Stanislav3110302325CZEBŠŠ Frýdek-Místek9
60IMJirka Jiří3117312407CZESiesta Solution Unichess11
61GMJirovský Miloš3032242456CZEGASCO Pardubice9
62IMJirovský Petr3059952394CZEŠK Dopravní podnik Praha14
63GMJurčík Marián149075182482SVKSiesta Solution Unichess5
64FMJurčík Martin149075342358SVKSiesta Solution Unichess7
65Kander Ladislav3125252039CZELabortech Ostrava18
66Kaňok Jaroslav3123122138CZELabortech Ostrava15
67IMKaňovský David3162102423CZEŠK Slavoj Poruba8
68GMKantans Toms116029452490LATŠK Zikuda Turnov4
69FMKarlík Vladimír3010272119CZESlavia Kroměříž19
70Kašík Miroslav3245151961CZESlavia Kroměříž20
71GMKempinski Robert11056632576POLŠK Slavoj Poruba1
72GMKislinsky Alexey141088012448CZEVýstaviště Lysá nad Labem10
73IMKlíma Lukáš3075482341CZEŠK Slavoj Poruba11
74IMKočiščák Jiří3221212510CZELabortech Ostrava1
75IMKonopka Michal3086332345CZESlavia Kroměříž13
76GMKorobov Anton141057302670UKRBŠŠ Frýdek-Místek1
77IMKourousis Epaminondas42116262386CZEŠK Dopravní podnik Praha11
78IMKozák Ádám7532462524HUNSlavia Kroměříž5
79FMKoziol Kamil11615552289POLLabortech Ostrava6
80Krajina Aleš3021122156CZELabortech Ostrava13
81IMKraus Tomáš3317082467CZEŠK Zikuda Turnov3
82GMKrejčí Jan3221562578CZE1. Novoborský šachový klub11
83IMKriebel Tadeáš3300272516CZE1. Novoborský šachový klub14
84FMKuba Jindřich3182482291CZESiesta Solution Unichess14
85IMKulhánek Tomáš3096562346CZEŠK Dopravní podnik Praha13
86FMLahner Jakub3133602300CZEGASCO Pardubice13
87IMLanč Alois149000412281SVKSlavia Kroměříž15
88GMLanda Konstantin41016852621RUSVýstaviště Lysá nad Labem4
89GMLáznička Viktor3163852667CZE1. Novoborský šachový klub6
90FMLiška Jiří3502062298CZEŠK Zikuda Turnov12
91FMLudvík Tomáš3676642275CZEGASCO Pardubice12
92Macíček Jakub3250902259CZELabortech Ostrava17
93FMMalík Jan3175002309CZELabortech Ostrava8
94IMMalinovský Karel3138742472CZESlavia Kroměříž8
95GMMarkoš Ján149034742571SVKSlavia Kroměříž6
96GMMarkowski Tomasz11056802546POLŠK Slavoj Poruba3
97IMMazúr Štefan149093322457SVKSlavia Kroměříž9
98GMMeduna Eduard3000552373CZEVýstaviště Lysá nad Labem13
99GMMichalík Peter149075262592CZESiesta Solution Unichess1
100FMMiesbauer Jan3672222382CZEŠK Dopravní podnik Praha4
101GMMiton Kamil11119142589POLLabortech Ostrava2
102Mojžíš Martin3242642002CZEGASCO Pardubice15
103GMMovsesian Sergei3102042640ARMGASCO Pardubice2
104FMMrázek Lumír3321272312CZEBŠŠ Frýdek-Místek8
105FMMudrák Josef3011162239CZESlavia Kroměříž17
106GMNabaty Tamir28090522639ISRVýstaviště Lysá nad Labem2
107GMNajer Evgeniy41189872661RUSVýstaviště Lysá nad Labem3
108GMNasuta Grzegorz11416862539POLŠK Slavoj Poruba2
109GMNavara David3090952703CZE1. Novoborský šachový klub3
110IMNayhebaver Martin149234322471SVKMoravská Slavia Brno8
111Nezval Filip237099601771CZEŠK Duras BVK14
112GMNguyen Thai3588782548CZE1. Novoborský šachový klub13
113FMObšivač Josef3036902279CZEMoravská Slavia Brno9
114GMOral Tomáš3037392501CZEVýstaviště Lysá nad Labem7
115GMPakleza Zbigniew11192902501POLLabortech Ostrava7
116GMPapp Gabor7186022589HUNSlavia Kroměříž4
117IMPastirčák Milan3004622280CZESlavia Kroměříž16
118GMPecháč Jerguš149269702482SVKGASCO Pardubice7
119GMPentala Harikrishna50070032731IND1. Novoborský šachový klub1
120IMPetényi Tamás149090902420SVKSlavia Kroměříž10
121GMPetr Martin3182992461CZEGASCO Pardubice8
122IMPiesik Piotr11361942403POLBŠŠ Frýdek-Místek12
123IMPisk Petr3046892343CZEMoravská Slavia Brno10
124GMPlát Vojtěch3257402570CZEVýstaviště Lysá nad Labem5
125IMPlischki Sebastian46371432386GERŠK Dopravní podnik Praha8
126GMPolák Tomáš3005602551CZEMoravská Slavia Brno7
127IMPonížil Cyril3222022502CZEŠK Duras BVK5
128GMPonomariov Ruslan141033202648UKRVýstaviště Lysá nad Labem1
129IMPřibyl Josef3001872230CZEŠK Dopravní podnik Praha15
130IMPřibyl Martin3023922295CZEŠK Dopravní podnik Praha16
131IMPriehoda Vítězslav149001222341CZEVýstaviště Lysá nad Labem14
132IMPůlpán Jakub3027592423CZEŠK Dopravní podnik Praha2
133WFMPýchová Nela3513692133CZEMoravská Slavia Brno16
134FMRabatin Jakub3295172294CZEBŠŠ Frýdek-Místek10
135GMRagger Markus16108562669AUT1. Novoborský šachový klub5
136GMRašík Vítězslav3003062472CZELabortech Ostrava5
137WIMRichterová Nataša3505912217CZELabortech Ostrava14
138GMRodshtein Maxim28068512653ISRŠK Zikuda Turnov1
139GMRogozenco Dorian12103192484ROUVýstaviště Lysá nad Labem9
140IMRojíček Vojtěch3199022385CZEBŠŠ Frýdek-Místek11
141Rosenbaum Pavel3238101961CZEGASCO Pardubice16
142FMRoško Luboš3211922308CZEGASCO Pardubice11
143Roubalík Jakub3222372395CZEŠK Duras BVK7
144Rous Daniel3381502227CZEŠK Dopravní podnik Praha17
145FMRubeš Jan3381762380CZESlavia Kroměříž12
146FMRýdl Jiří3463902432CZESiesta Solution Unichess6
147FMSahidi Samir149363722377SVKŠK Dopravní podnik Praha12
148GMSaric Ivan145081502650CROMoravská Slavia Brno2
149GMSasikiran Krishnan50049852660IND1. Novoborský šachový klub8
150GMSergeev Vladimir141010762403UKRŠK Dopravní podnik Praha7

Show complete list