Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

22nd European Team Chess Championship 2019 Women Section

Poslední aktualizace02.11.2019 15:00:27, Creator/Last Upload: georgian chess federation

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  28. Finland (Rtg prům.:2015, Kapitán: Kuljasevic Davorin / PH 1: 6 / PH 2: 68)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.RpKrtg+/-
1WFMNazarova Anastasia2147FIN34101737½000101½14,09224922064024,8
2WFMPuuska Heini1992FIN5023240½00000,562201180020-19,6
3Dannenberg Alia1902FIN50468801000102,0720931935202,0
4Norlamo Sarabella2020FIN45053440101½½½14,5819992042409,6
5Lehtinen Helja1802FIN5155660001½½2,06201618914017,6

Info o hráči

Nazarova Anastasia WFM 2147 FIN Rp:2206
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1118IMMkrtchian Lilit2402ARM23394,0w ½1
234GMCramling Pia2462SWE26218,0s 01
341WGMRapport Jovana2379SRB22942,0w 01
496Koridze Lile1988GEO23054,0w 01
59IMRepkova Eva2315SVK21962,0s 11
668WIMGoossens Hanne2156BEL22444,0s 01
763WFMStojkovska Monika2108MKD20952,5w 11
856WFMGeorgescu Lena2271SUI22594,5s ½1
9113Machlik Monika2159NOR21543,5w 11
Puuska Heini WFM 1992 FIN Rp:1800
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1119WIMGhukasyan Siranush2261ARM21551,5s 02
235WIMFrisk Ellinor2227SWE21053,0w ½2
342WGMEric Jovana2285SRB22073,0s 02
511WGMMovsesian Julia2307SVK22945,5w 02
669WFMVanduyfhuys Daria1983BEL19952,0w 02
898WFMDe Seroux Camille2140SUI22386,5w 02
Dannenberg Alia 1902 FIN Rp:1935
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1121WGMGevorgyan Maria2260ARM22113,0w 03
2127WFMCramling Bellon Anna2164SWE20804,0s 13
4123Pipia Ekaterine1935GEO20462,0s 02
512WGMCibickova Zuzana2258SVK21584,0s 03
764Bejatovic Bojana2004MKD20603,5s 02
899Pellicoro Nathalie1967SUI12110,0s 13
9114Machlik Edit2062NOR21944,5s 02
Norlamo Sarabella 2020 FIN Rp:2042
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
1122WIMSargsyan Anna M.2242ARM26267,0s 04
2129WIMBorisova Borislava1919SWE18971,0w 14
344WIMVelikic Adela2275SRB23576,5w 03
4124Esadze Tamari1885GEO21363,0w 13
670Barbier Astrid1974BEL19101,5s ½3
7101Manova Ivana1795MKD16700,5w ½3
8100Tamrazyan Gohar1955SUI18041,0w ½4
9116Kyrkjebo Hanna B.1949NOR20413,0w 13
Lehtinen Helja 1802 FIN Rp:1891
KoloSt.č.JménoRtgFEDRpBodyVýsl.Šach.
345WIMGajcin Marina2262SRB22273,5s 04
4126Lomaia Diana1861GEO21914,5s 04
513WFMMotycakova Monika2126SVK18501,5w 04
671Mabille Natacha1939BEL17911,0w 14
7102WIMKoskoska Gabriela2036MKD19884,0s ½4
9117Kyrkjebo Marte B.1871NOR18222,0s ½4

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/10/24 Hodina 15:00
Šach.29
  Finland
ELO-13
  Armenia
ELO½ :3½
13.1WFM
Nazarova, Anastasia
2147-IM
Mkrtchian, Lilit
2402½ - ½
13.2WFM
Puuska, Heini
1992-WIM
Ghukasyan, Siranush
22610 - 1
13.3
Dannenberg, Alia
1902-WGM
Gevorgyan, Maria
22600 - 1
13.4
Norlamo, Sarabella
2020-WIM
Sargsyan, Anna M.
22420 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/10/25 Hodina 15:00
Šach.22
  Sweden
ELO-29
  Finland
ELO1½:2½
14.1GM
Cramling, Pia
2462-WFM
Nazarova, Anastasia
21471 - 0
14.2WIM
Frisk, Ellinor
2227-WFM
Puuska, Heini
1992½ - ½
14.3WFM
Cramling Bellon, Anna
2164-
Dannenberg, Alia
19020 - 1
14.4WIM
Borisova, Borislava
1919-
Norlamo, Sarabella
20200 - 1
3. Kolo Datum kola 2019/10/26 Hodina 15:00
Šach.29
  Finland
ELO-15
  Serbia
ELO0 : 4
10.1WFM
Nazarova, Anastasia
2147-WGM
Rapport, Jovana
23790 - 1
10.2WFM
Puuska, Heini
1992-WGM
Eric, Jovana
22850 - 1
10.3
Norlamo, Sarabella
2020-WIM
Velikic, Adela
22750 - 1
10.4
Lehtinen, Helja
1802-WIM
Gajcin, Marina
22620 - 1
4. Kolo Datum kola 2019/10/27 Hodina 15:00
Šach.29
  Finland
ELO-32
  Georgia 3
ELO1 : 3
13.1WFM
Nazarova, Anastasia
2147-
Koridze, Lile
19880 - 1
13.2
Dannenberg, Alia
1902-
Pipia, Ekaterine
19350 - 1
13.3
Norlamo, Sarabella
2020-
Esadze, Tamari
18851 - 0
13.4
Lehtinen, Helja
1802-
Lomaia, Diana
18610 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/10/28 Hodina 15:00
Šach.16
  Slovakia
ELO-29
  Finland
ELO3 : 1
12.1IM
Repkova, Eva
2315-WFM
Nazarova, Anastasia
21470 - 1
12.2WGM
Movsesian, Julia
2307-WFM
Puuska, Heini
19921 - 0
12.3WGM
Cibickova, Zuzana
2258-
Dannenberg, Alia
19021 - 0
12.4WFM
Motycakova, Monika
2126-
Lehtinen, Helja
18021 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/10/30 Hodina 15:00
Šach.30
  Belgium
ELO-29
  Finland
ELO2½:1½
15.1WIM
Goossens, Hanne
2156-WFM
Nazarova, Anastasia
21471 - 0
15.2WFM
Vanduyfhuys, Daria
1983-WFM
Puuska, Heini
19921 - 0
15.3
Barbier, Astrid
1974-
Norlamo, Sarabella
2020½ - ½
15.4
Mabille, Natacha
1939-
Lehtinen, Helja
18020 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/10/31 Hodina 15:00
Šach.29
  Finland
ELO-31
  Republic of North Macedonia
ELO2 : 2
16.1WFM
Nazarova, Anastasia
2147-WFM
Stojkovska, Monika
21081 - 0
16.2
Dannenberg, Alia
1902-
Bejatovic, Bojana
20040 - 1
16.3
Norlamo, Sarabella
2020-
Manova, Ivana
1795½ - ½
16.4
Lehtinen, Helja
1802-WIM
Koskoska, Gabriela
2036½ - ½
8. Kolo Datum kola 2019/11/01 Hodina 15:00
Šach.27
  Switzerland
ELO-29
  Finland
ELO2 : 2
16.1WFM
Georgescu, Lena
2271-WFM
Nazarova, Anastasia
2147½ - ½
16.2WFM
De Seroux, Camille
2140-WFM
Puuska, Heini
19921 - 0
16.3
Pellicoro, Nathalie
1967-
Dannenberg, Alia
19020 - 1
16.4
Tamrazyan, Gohar
1955-
Norlamo, Sarabella
2020½ - ½
9. Kolo Datum kola 2019/11/02 Hodina 11:00
Šach.29
  Finland
ELO-28
  Norway
ELO2½:1½
15.1WFM
Nazarova, Anastasia
2147-
Machlik, Monika
21591 - 0
15.2
Dannenberg, Alia
1902-
Machlik, Edit
20620 - 1
15.3
Norlamo, Sarabella
2020-
Kyrkjebo, Hanna B.
19491 - 0
15.4
Lehtinen, Helja
1802-
Kyrkjebo, Marte B.
1871½ - ½