Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GRADO CUP 2019

Poslední aktualizace08.07.2019 11:05:43, Creator: czech republic licence 69,Last Upload: czech republic licence 91

Konečné pořadí po 16 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
14IMPiesik PiotrPOL232513,5125,5144,012
21IMZwardon VojtechCZE247513,0126,5147,512
32FMWiewiora EneaszPOL237311,5127,5148,09
430Gardian AdamPOL168510,0126,0145,09
525Trybus DanielPOL17799,5131,0152,59
616Milat PatrikCZE20019,5120,5139,09
77Raszka JanuszPOL21379,5118,0132,59
86Surman MartinPOL21549,0125,5144,58
911Pilch RomanCZE20939,0125,5144,08
1017Horvath TomasCZE19959,0123,5143,57
1112Gibiec ErnestCZE20799,0118,0136,08
1221Valencik JozefCZE18129,0112,0130,08
1329Grustik RadomirCZE17008,5130,0150,08
143IMLangner LadislavCZE23468,5128,0142,56
155IMChudinovskikh Alexander MRUS21688,5121,5140,06
1622Wiewiora MichalinaPOL18048,5118,0132,56
1710Cupek MartinCZE20958,5117,5136,56
1814WIMNovosadova KristynaCZE20118,5117,0135,57
198FMShilov SergejUKR21138,0129,0148,07
209FMCempel JaroslavCZE21038,0118,0132,07
2126Pekarek AlesCZE17608,0110,5126,07
2215Reznicek MarcelCZE20048,0107,0118,05
2335Mrazek RomanCZE12578,0100,0110,58
2419Belacik JanCZE19217,592,5106,56
2536Wojs AlicjaPOL12497,098,0112,54
2632Nisztuk MichalPOL15906,5100,5111,06
2718Sobek RostislavCZE19616,599,0110,06
2824Jaros BohumilCZE17806,096,5106,55
2928Krampol VladimirCZE17466,096,5106,05
3013Radecki PetrCZE20695,599,5114,04
3123Nytra PetrCZE17835,598,5109,54
3231Chmiel JanCZE16275,596,5107,05
3327Folwarczny JiriCZE17465,098,5109,02
3433Peterek ZbynekCZE14091,097,0111,50
3520Lancaric TomasSVK18150,574,587,50
3634Cieply KrzysztofPOL12910,063,574,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories (variable)