Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Teplice 2011

Poslední aktualizace20.06.2011 18:49:53, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: vladimir talla - international arbiter

Pořadí po 6 kole

Poř.St.č. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 2  PH 3  PH 4 
11
GMSergeev VladimirUKR25070Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.5,517,025,02294
23
IMNeuman PetrCZE24592449Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.5,016,525,02284
32
IMBernasek JanCZE24792486SK Rapid Pardubice, o.s.5,015,022,02165
48
IMCernousek LukasCZE24182420SK Rapid Pardubice, o.s.5,014,521,52231
511
IMKulhanek TomasCZE23782359Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.4,516,024,52259
67
IMHausner IvanCZE24242420SK Mahrla Praha4,516,023,52225
74
GMWomacka MathiasGER24550Germany4,515,522,02205
823
Adamek JiriCZE22752275SK Slavoj Poruba4,515,021,52143
96
GMGrabarczyk MiroslawPOL24450Poland4,514,522,52237
1015
FMKriebel TadeasCZE23322301Beskydska sachova skola o.s.4,514,522,52232
1114
IMVavra PavelCZE23632341SK Litomerice4,514,522,52212
1210
IMKhaetsky RomanUKR23940Ukraine4,514,022,02141
1334
FMKozak MilosCZE22112208SK Litomerice4,514,020,52176
149
IMPacher MilanSVK24070Slovakia4,513,519,52133
155
IMCollins Sam EIRL24480Ireland4,016,525,02281
1617
FMTuma JakubCZE23282333SK Teplice4,016,524,52184
1713
IMJasny StanislavCZE23672380Beskydska sachova skola o.s.4,015,022,02185
1829
FMPaganik PavelCZE22532256TJ Slovan Jirkov4,014,021,02116
1927
FMKarlik VladimirCZE22542254Slavia Kromeriz4,013,520,52107
2040
Dusbaba KarelCZE20892098TJ Chlumec4,013,519,02139
2116
IMPlischki SebastianGER23320Germany4,013,021,02089
2224
Kratochvil KarelCZE22752224Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.4,013,019,52009
2318
Vagner TomasCZE23222323MARTY Banik Most4,012,519,02073
2436
Skara VladimirSVK21780SK Modra4,012,519,02021
2521
FMJedlicka AlesCZE228822892222 SK Polabiny4,012,017,52079
2632
Klement LukasCZE22382245SK Teplice4,011,517,51966
2719
FMVlasak LukasCZE23152314SK Sokol Klatovy3,516,023,02175
2841
Rubes JanCZE20882112SK Teplice3,515,521,52164
2922
WIMPorat MayaISR22780Israel3,515,021,02170
3060
Mikes JanCZE19231929SK Spartak Usti n.L.3,514,521,02217
3133
FMKratochvil JosefCZE22232221SK Caissa Trebic3,514,021,02138
3231
Hadraba VladimirCZE22412233SK Teplice3,514,021,02095
3326
FMFurman BorisRUS22640Russia3,514,021,02053
3453
Klein LeoGER19720Post-Telecom Aachen3,513,520,52042
3520
IMKantorik MarianSVK23120Slovakia3,512,519,52111
3625
Horak JiriCZE22722264TJ Slovan Jirkov3,512,519,52020
3779
Toman OndrejCZE18111805TJ Sokol Udlice3,512,517,02037
3835
FMSejkora VlastimilCZE21892188SK Decin3,512,018,51960
3945
Zahour IvanCZE20552102SK Teplice3,512,018,02012
4048
Popelka PavelCZE19932005TJ Kralupy nad Vltavou3,511,517,51978
4165
Kubik MichaelCZE18891830Beskydska sachova skola o.s.3,511,017,52040
4259
Valenta PetrCZE19301935SVC Most3,511,017,02118
4378
Zima TomasCZE18151813SK Spartak Usti n.L.3,510,516,52044
4471
Ta Van DuyCZE18562032SVC Most3,510,015,51934
45100
Stranska KamilaCZE15391561SK Teplice3,510,014,01897
4638
Janda ZdenekCZE20932088SK Decin3,016,023,02234
4746
Vrchotka JosefCZE20172011SK Teplice3,014,020,51986
4839
Seidl StepanCZE20902047Sokol Bedrichov3,013,520,02064
4961
Smolik BorisCZE19171913TJ Sokol Litvinov-Lom.3,013,520,02013
5028
Zwardon VojtechCZE22532257Jakl Karvina3,013,520,01954
5137
Friml AntoninCZE21242121TJ Sokol Litvinov-Lom.3,013,020,02017
5250
Papay JindrichCZE19791904SK Decin3,013,019,01988
5369
Kaluzny JiriCZE18661849TJ Sokol Udlice3,013,018,51994
5456
Hajek JaroslavCZE19611962TJ Sokol Zajecice3,012,519,02082
5562
Rozsafny MichalCZE19161993TJ Sokol Udlice3,012,019,01963
5644
Chmelik JiriCZE20572079TJ Sokol Litvinov-Lom.3,012,017,52012
5742
Stastny PetrCZE20872104SK Teplice3,012,017,51979
5857
Kotrba MatejCZE19381948SK Teplice3,011,518,02016
59102
Hanl FrantisekCZE01721TJ Kralupy nad Vltavou3,011,517,02046
6051
Majerik VladimirCZE19741955SK UNION Louny3,010,515,01764
6155
Kudela StanislavCZE19651866TJ Sokol Praha-Vrsovice3,010,017,01975
6247
Hozda DavidCZE20002005MARTY Banik Most3,010,015,51871
63107
Bartos VaclavCZE01347SK Teplice3,09,514,01854
6412
Sodoma JanCZE23682374Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.3,09,013,52093
6568
CMMaltsev LeonidUKR18740Ukraine2,514,019,52019
6652
Skokan FrantisekCZE19741936Sachklub mesta Dobrovice2,514,017,51910
6763
Novotny TomasCZE19151917SK Decin2,513,520,52074
6843
Framberk JanCZE20692043CAISSA Uholicky2,513,018,51965
6964
Cenek MiroslavCZE19031907TJ Sokol Litvinov-Lom.2,512,518,51958
7054
Papay MarekCZE19652051SK Decin2,512,517,01857
7130
FMBartos JanCZE22422242SK Litomerice2,511,517,01817
7266
Horyna JosefCZE18861883TJ Sokol Praha-Vrsovice2,511,016,01938
7349
Bazantova MarieCZE19891987SK Spartak Usti n.L.2,511,016,01867
7480
Kaluzny MichalCZE17971865TJ Sokol Udlice2,511,016,01865
7570
Chmelik LadislavCZE18651868Sachklub mesta Dobrovice2,510,516,01703
7699
Horak AlesCZE15501601TJ Sokol Udlice2,510,515,01922
7784
Simon PetrCZE17751764TJ Lokomotiva Liberec2,510,016,02002
7874
Srkal MiroslavCZE18281828TJ Tatran ZKZ Podborany2,510,015,01896
7991
Maly JiriCZE16901701SK Teplice2,510,013,01854
8093
Hanzlik DanielCZE16821812SVC Most2,59,513,01807
8192
Porat RamiISR16850Israel2,58,512,51840
8277
Saffova MichaelaCZE18221710TJ Sokol Litvinov-Lom.2,012,519,02005
8386
Blazek JaroslavCZE17551776TJ Tatran ZKZ Podborany2,012,017,51852
8487
Kaluzny MatyasCZE17521775TJ Sokol Udlice2,011,517,02076
8585
Svec LudekCZE17691739TJ Desko Liberec2,011,517,01879
8681
Straslipka JiriCZE17861758SK Teplice2,011,516,01915
8767
Okrouhlik ZdenekCZE18841884SK Teplice2,011,017,01911
8873
Krehla MilanCZE18311836SK Teplice2,011,016,51894
8990
Vnoucek PavelCZE17231697SK Teplice2,010,516,01884
9089
Ruzicka VaclavCZE17231703SK Kladno2,010,515,51869
9182
Balka LudvikCZE17861750Tatran Postorna2,010,015,01848
9288
Kochert BedrichCZE17501673SK Teplice2,09,014,51960
93104
Hanzlik DavidCZE01603SK Most2,09,013,51790
9458
Mejzr JanCZE19311805Sachklub mesta Dobrovice2,08,514,01751
9598
Libosvar JanCZE15601554TJ Tatran ZKZ Podborany2,07,010,51729
9672
Seliger BedrichCZE18371836SK Teplice1,512,017,51823
9795
Hellinger JanCZE16701644TJ Slavia SCE Decin1,510,516,51918
9883
Hruby VaclavCZE17771738DDM Osek1,510,515,51898
9996
Kastl DanielCZE16391639SVC Most1,510,015,01854
10076
Hlousek ZdenekCZE18231843TJ Slavia SCE Decin1,510,014,51840
101103
Kohut VasilCZE01607DDM Osek1,57,09,51658
10275
Purkyt JaroslavCZE18251738SK Decin1,011,017,01783
10394
Bartos PavelCZE16811639SK Libehrad Libcice n. Vlt.1,09,013,01627
104101
Obrsal JosefCZE15311549SK Teplice1,08,512,01761
10597
Safr JanCZE15921592SK Decin1,08,511,01751
106105
Babicka MichalCZE01495SK Decin1,08,012,01813
107108
Valterova VeronikaCZE01282SK Spartak Usti n.L.0,58,012,01689
108106
Durdisova MichaelaCZE01405Klub sachistu Steti0,07,512,01726
109109
Mlady DavidCZE01100SK Teplice0,00,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení4: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Advertisement
Advertisement