Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

42. sportovně-šachový tábor, celotáborový rapid

Poslední aktualizace02.07.2019 11:24:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Dolenský FilipCZE1876Šk Libštát10,50,01078,0
24Šíp MarekCZE1527Šk Spartak Ústí Nad Labem9,00,0780,5
33Sichrovský TomášCZE1603Šk Česká Lípa8,50,0880,5
415Hampl NikolaCZE1294Šk Spartak Ústí Nad Labem8,00,0771,0
511Mrkvan FrantišekCZE1415Šk Spartak Ústí Nad Labem7,51,0678,5
62Dolenský ŠtěpánCZE1613Šk Libštát7,50,0778,5
78Sysel FrantišekCZE1421Šk Spartak Ústí Nad Labem7,00,0778,5
817Češpiva JakubCZE1181Šk Teplice7,00,0763,5
97Polák MartinCZE1435Sk Šachy Chlumec7,00,0677,5
1012Toman JanCZE1508Šk Spartak Ústí Nad Labem7,00,0676,5
1113Jirotová EliškaCZE1280Klub Šachistů Štětí7,00,0674,5
129Lev LukášCZE1432Klub Šachistů Štětí7,00,0671,0
1314Bureš KarelCZE1368Šk Spartak Ústí Nad Labem7,00,0668,0
145Křelina JanCZE1555Šachový Klub Frýdlant, Z.S.6,50,0676,5
1529David OndřejCZE1159Šk Spartak Ústí Nad Labem6,50,0670,5
1610Sichrovský FilipCZE1243Šk Česká Lípa6,50,0667,0
1754Balej MartinCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem6,50,0660,5
1822Mikulka Martin MichaelCZE1171Šk Spartak Ústí Nad Labem6,50,0566,0
1948Postránský WilliamCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem6,00,0666,0
2028Rejzek JáchymCZE1203Šk Spartak Ústí Nad Labem6,00,0665,5
2120Ščasný AdamCZE1184T.J. Sokol Mšeno - Šachový Oddíl6,00,0664,0
226Mikoláš PetrCZE1545Tj Klášterec Nad Ohří6,00,0660,5
2326Yeats AlfredCZE1078Šachy Štěpán6,00,0659,0
2441Křelina Jakub PavelCZE0Šachový Klub Frýdlant, Z.S.6,00,0658,0
2527Očenáš František FilipCZE1090Šk Teplice6,00,0657,5
2635Borovanský SimeonCZE0Sk Šachy Chlumec6,00,0655,0
2719Čapková HanaCZE1247Šk Zikuda Turnov, Z.S.6,00,0567,0
2831Kulašová NikolaCZE1276Šk Česká Lípa6,00,0565,5
2916Adam DominikCZE1311Šk Spartak Ústí Nad Labem5,50,0569,5
3039Hodan MarekCZE0Sk Šachy Chlumec5,50,0553,5
3150Šťastný VítězslavCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem5,50,0551,5
3234Bojtár MartinCZE1055Tj Sokol Údlice5,00,0567,5
3318Vondra AlešCZE1229Šk Spartak Ústí Nad Labem5,00,0565,0
3421Štejnar JakubCZE1154Šk Česká Lípa5,00,0563,5
3547Ouzký JindřichCZE0Šachy Štěpán5,00,0561,5
3637Grigar Sebastian TheoCZE0Šachy Štěpán5,00,0558,5
3723Očenášová LucieCZE1111Šk Teplice5,00,0555,0
3849Stibor OndřejCZE0Sk Šachy Chlumec5,00,0552,0
3946Nacházel VáclavCZE0Sk Šachy Chlumec5,00,0548,0
4044Mach ŠtěpánCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem5,00,0547,0
4130Jindra JakubCZE1055Tj Klášterec Nad Ohří5,00,0460,5
4232Svoboda KristiánCZE1029Sokol Nebušice5,00,0453,5
4324Pavelka OndřejCZE1031Sk Šachy Chlumec4,00,0461,0
4442Kulaša TomášCZE0Šk Česká Lípa4,00,0455,5
4556Hanč JindřichCZE0Ústí nad Labem,4,00,0453,5
4643Losenická AnnaCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem4,00,0453,5
4733Andree DaliborCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem4,00,0453,0
4825Šlechta OndřejCZE1058Šk Teplice4,00,0449,0
4936Bucha MatějCZE0Sk Šachy Chlumec4,00,0449,0
5057Jíra JonášCZE0Ústí nad Labem4,00,0445,5
5155Gebertová MarcelaCZE0Ústí nad Labem3,50,0345,0
5245Mittelbach JanCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem3,00,0350,0
5351Štejnarová VeronikaCZE0Šk Česká Lípa3,00,0347,5
5438Hejný AlešCZE0Sk Šachy Chlumec3,00,0344,5
5558Kubín SamuelCZE0Ústí nad Labem3,00,0244,0
5653Vokřálová TerezaCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem3,00,0241,5
5740Holub MatyášCZE0Sk Šachy Chlumec2,50,0249,5
5852Vokřálová NelaCZE0Šk Spartak Ústí Nad Labem2,00,0143,0
5959Mikulenka DavidCZE0Ústí nad Labem0,00,0038,5
6060Němec ŠimonCZE0Ústí nad Labem0,00,0033,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, tiráž