Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/13 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Prusinovice  ŠK Loukov3:2
2  ŠK RAPOS Sulimov C  Slavia Kroměříž F2:3
3  Slavia Kroměříž E  Sokol Postoupky C1:4
4  SK EMKaD Holešov, z.s. B  Sokol Postoupky B4:1
5  SK EMKaD Holešov, z.s. C  TJ Bystřice pod Hostýnem C1:4
6  TJ Bystřice pod Hostýnem B  volno:
2. Kolo Datum kola 2019/11/03 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Postoupky B  SK EMKaD Holešov, z.s. C5:0
2  Sokol Postoupky C  SK EMKaD Holešov, z.s. B4:1
3  Slavia Kroměříž F  Slavia Kroměříž E1:4
4  ŠK Loukov  ŠK RAPOS Sulimov C:
5  TJ Bystřice pod Hostýnem B  ŠK Prusinovice2:3
6  TJ Bystřice pod Hostýnem C  volno:
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK RAPOS Sulimov C  TJ Bystřice pod Hostýnem B2:3
2  Slavia Kroměříž E  ŠK Loukov4:1
3  SK EMKaD Holešov, z.s. B  Slavia Kroměříž F3:2
4  SK EMKaD Holešov, z.s. C  Sokol Postoupky C0:5
5  TJ Bystřice pod Hostýnem C  Sokol Postoupky B:
6  ŠK Prusinovice  volno:
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Postoupky C  TJ Bystřice pod Hostýnem C5:0
2  Slavia Kroměříž F  SK EMKaD Holešov, z.s. C3:2
3  ŠK Loukov  SK EMKaD Holešov, z.s. B2:3
4  TJ Bystřice pod Hostýnem B  Slavia Kroměříž E:
5  ŠK Prusinovice  ŠK RAPOS Sulimov C5:0
6  Sokol Postoupky B  volno:
5. Kolo Datum kola 2019/12/15 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Slavia Kroměříž E  ŠK Prusinovice:
2  SK EMKaD Holešov, z.s. B  TJ Bystřice pod Hostýnem B:
3  SK EMKaD Holešov, z.s. C  ŠK Loukov1:4
4  TJ Bystřice pod Hostýnem C  Slavia Kroměříž F3:2
5  Sokol Postoupky B  Sokol Postoupky C2:3
6  ŠK RAPOS Sulimov C  volno:
6. Kolo Datum kola 2020/01/12 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Slavia Kroměříž F  Sokol Postoupky B:½
2  ŠK Loukov  TJ Bystřice pod Hostýnem C2:3
3  TJ Bystřice pod Hostýnem B  SK EMKaD Holešov, z.s. C:
4  ŠK Prusinovice  SK EMKaD Holešov, z.s. B:
5  ŠK RAPOS Sulimov C  Slavia Kroměříž E2:3
6  Sokol Postoupky C  volno:
7. Kolo Datum kola 2020/01/26 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK EMKaD Holešov, z.s. B  ŠK RAPOS Sulimov C:
2  SK EMKaD Holešov, z.s. C  ŠK Prusinovice:
3  TJ Bystřice pod Hostýnem C  TJ Bystřice pod Hostýnem B:
4  Sokol Postoupky B  ŠK Loukov:
5  Sokol Postoupky C  Slavia Kroměříž F:
6  Slavia Kroměříž E  volno:
8. Kolo Datum kola 2020/02/09 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Loukov  Sokol Postoupky C:
2  TJ Bystřice pod Hostýnem B  Sokol Postoupky B:
3  ŠK Prusinovice  TJ Bystřice pod Hostýnem C:
4  ŠK RAPOS Sulimov C  SK EMKaD Holešov, z.s. C:
5  Slavia Kroměříž E  SK EMKaD Holešov, z.s. B:
6  Slavia Kroměříž F  volno:
9. Kolo Datum kola 2020/02/23 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK EMKaD Holešov, z.s. C  Slavia Kroměříž E:
2  TJ Bystřice pod Hostýnem C  ŠK RAPOS Sulimov C:
3  Sokol Postoupky B  ŠK Prusinovice:
4  Sokol Postoupky C  TJ Bystřice pod Hostýnem B:
5  Slavia Kroměříž F  ŠK Loukov:
6  SK EMKaD Holešov, z.s. B  volno:
10. Kolo Datum kola 2020/03/15 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Bystřice pod Hostýnem B  Slavia Kroměříž F:
2  ŠK Prusinovice  Sokol Postoupky C:
3  ŠK RAPOS Sulimov C  Sokol Postoupky B:
4  Slavia Kroměříž E  TJ Bystřice pod Hostýnem C:
5  SK EMKaD Holešov, z.s. B  SK EMKaD Holešov, z.s. C:
6  ŠK Loukov  volno:
11. Kolo Datum kola 2020/03/29 Hodina 9.00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Bystřice pod Hostýnem C  SK EMKaD Holešov, z.s. B:
2  Sokol Postoupky B  Slavia Kroměříž E:
3  Sokol Postoupky C  ŠK RAPOS Sulimov C:
4  Slavia Kroměříž F  ŠK Prusinovice:
5  ŠK Loukov  TJ Bystřice pod Hostýnem B:
6  SK EMKaD Holešov, z.s. C  volno: