Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:45:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Maskachka Open 2019-II amateurs to 1600
Darrera actualització07.07.2019 14:53:14, Creador/Darrera càrrega: Riga Chess federation
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Sexe
Tipus
Club/Ciutat
1
I
Vitins Janis
11610069
LAT
1596
S50
Sigulda
2
I
Burenkovs Artjoms
11611596
LAT
1588
U14
BJC Daugmale
3
I
Ivanovs Viktors
11603941
LAT
1571
S50
Rīga
4
I
Francs Marats
11615451
LAT
1483
U12
Jūrmala
5
I
Burenkovs Dmitrijs
11612096
LAT
1456
S50
Riga
6
I
Dundurs Henriks
11611472
LAT
1438
U16
Rīgas Šaha skola
7
I
Jurksta Jurgis
11612134
LAT
1437
Rīga
8
I
Pomahs Ziedonis
11603194
LAT
1422
S65
Rīga
9
I
Savicevs Arsenijs
11617489
LAT
1410
U12
Rīgas Šaha skola
10
I
Pcolkins Nikolajs
11601434
LAT
1390
S65
Rīga
11
I
Kulnev Aleksandr
54157544
RUS
1361
U12
Pskov
12
I
Milovs Daniels
11623187
LAT
1337
U18
Jūrmala
13
I
Napins Vadims
11617659
LAT
1320
S65
Rīga
14
I
Daleckis Deniss
11610441
LAT
1291
U14
RŠS/Kaissa
15
I
Mucenieks Marks
11622660
LAT
1270
U16
Jaunmārupe
16
I
Zubova Darja
11611014
LAT
1212
w
U14
Rīgas Šaha skola
17
I
Aprups Rinalds
11613513
LAT
1184
U14
Rīgas Šaha skola
18
II
Melnikovs Glebs
11617560
LAT
1169
U10
Rīgas Šaha skola
19
II
Sokolov Nikon
34316671
RUS
1095
U12
Moscow
20
II
Zubova Polina
11615753
LAT
1086
w
U12
Rīgas Šaha skola
21
II
Petrovs Arsenijs
11618795
LAT
1076
U12
ARchess
22
II
Zajakins Artjoms
11624280
LAT
1042
U12
Rīgas Šaha skola
23
II
Mieze Natalja
11612320
LAT
1037
w
S50
Jelgava
24
II
Yovanovich Victor
11622873
LAT
1017
U10
BJC Daugmale
25
MK
Kaverins Nikita
11629460
LAT
0
S50
Rīga
26
I
Antjufejevs Vsevolods
11624248
LAT
0
Rīga
27
I
Tarvids Roberts
11623365
LAT
0
U18
Jūrmala
28
I
Varpins Kristians
11620161
LAT
0
U10
Rīgas Šaha skola
29
II
Daineko Pjotrs
68400098
LAT
0
U12
Rīgas Šaha skola
30
II
Jansons Kristers Roberts
11624523
LAT
0
U18
Rīgas Šaha skola
31
II
Kucina Polina
11622040
LAT
0
w
U10
Rīgas Šaha skola
32
II
Mierina Lauma
11617292
LAT
0
w
U08
Rīgas Šaha skola
33
II
Nazarovs Daniils
11623225
LAT
0
U10
Rīgas saha skola
34
II
Paikens Reinis
11624078
LAT
0
U12
Rīgas Šaha skola
35
II
Platonovs Nikolajs
11622598
LAT
0
U08
Rīgas Šaha skola
36
IV
Bermans Davids
11629339
LAT
0
U16
Jūrmala
37
IV
Kolada Glebs
11629320
LAT
0
U18
Jūrmala
38
IV
Lachinyan Alexander
34415084
RUS
0
U10
Moscow
39
III
Sprancis Girts
11629479
LAT
0
Rīga
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió