Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 10:17:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
TMM wegen COVID-19 vorzeitig beendet
TMM Landesliga 2019 / 2020
Son yeniləmə15.04.2020 09:35:13, Müəllif/Son yükləmə: Landesverband Tirol
Oyunçu və ya komanda axtarın
Axtar
Lövhə cütlənmələri
7. Tur da 2020/03/13 da 03:00
Bo.
4
Spg Fügen-Mayrhofen/Zillertal
Rtg
-
10
Schwaz
Rtg
0 : 0
1.1
GM
Lanka Zigurds
2395
-
GM
Schlosser Philipp
2514
- - -
1.2
IM
Platzgummer Fabian
2327
-
IM
Lehner Oliver
2412
- - -
1.3
FM
Kleissl Helmut
2228
-
FM
Guttenthaler Franz
2317
- - -
1.4
Kupfner Franz
2117
-
Binder Moriz
2224
- - -
1.5
Schöler Gerhard
2136
-
FM
Fuchs Georg
2215
- - -
1.6
Schiestl Josef
2107
-
Panteleev Petar
2243
- - -
Bo.
5
Spg Kufstein/Wörgl
Rtg
-
3
Völs & Hak Ibk
Rtg
0 : 0
2.1
IM
Bertagnolli Alexander
2346
-
FM
Salvermoser Bernd
2208
- - -
2.2
FM
Seresin Francesco
2362
-
FM
Gatterer Florian
2193
- - -
2.3
FM
Neuschmied Siegfried
2295
-
Mikulic Oliver
2122
- - -
2.4
Dehlinger Alexander
2281
-
Georgiev Georgi
2118
- - -
2.5
FM
Blaskowski Johannes
2292
-
Hajdarevic Dino
2110
- - -
2.6
FM
Prediger Rupert
2229
-
Jocher Georg
1986
- - -
Bo.
6
Sparkasse Jenbach
Rtg
-
2
Reutte
Rtg
0 : 0
3.1
GM
Stangl Markus
2434
-
FM
Lipok Christoph
2297
- - -
3.2
IM
Reich Thomas
2373
-
FM
Tabernig Bernhard
2288
- - -
3.3
FM
Micheli Carlo
2212
-
MK
Kroell Johannes
2185
- - -
3.4
Lederwasch Bernhard
2162
-
Egartner Wolfgang
2036
- - -
3.5
Czoeppan Thomas
2069
-
Jenul Reinhold
2055
- - -
3.6
Wischounig Laurin
2017
-
Kerber Alfred
1934
- - -
Bo.
7
Spg Zirl Jv Landeck
Rtg
-
1
Rochade Rum
Rtg
0 : 0
4.1
Pali Philipp
2266
-
FM
Spornberger Andre
2292
- - -
4.2
WFM
Schnegg Anna-Lena
2242
-
Moroder Stefan
2251
- - -
4.3
MK
Schnegg Daniel
2134
-
MK
Höllrigl Wilfried
2218
- - -
4.4
Moritz Christian
2071
-
Jedinger Andreas
2085
- - -
4.5
Riedl Johannes
2133
-
Mühlbacher Bernhard
2060
- - -
4.6
Neurauter Daniel
2021
-
Steger Gerhard
2036
- - -
Bo.
8
Schach Ohne Grenzen
Rtg
-
9
Absam
Rtg
0 : 0
5.1
IM
Berchtenbreiter Maximilian
2463
-
FM
Deglmann Ludwig
2266
- - -
5.2
GM
Bezold Michael
2487
-
FM
De Francesco Klaus
2223
- - -
5.3
FM
Brunello Marina
2400
-
FM
Duer Werner
2256
- - -
5.4
FM
Hess Max
2343
-
MK
Gerhold Michael
2200
- - -
5.5
FM
Ciolek Andreas
2314
-
FM
Schmidlechner Alexander
2190
- - -
5.6
FM
Durakovic Alman
2292
-
FM
Pilz Dieter
2152
- - -
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri