Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 10:15:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
IV Torneig Fructuos Gelabert 2n. i 3r.
Darrera actualització28.05.2019 19:55:33, Creador/Darrera càrrega: Carlos Busom Isach
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
Tipus
Club/Ciutat
1
Adrià Albertin Pau
3r.
Les Acàcies
2
Alemany Colau Luca
2n.
Fructuós Gelabert
3
Alsina Marin Arnau
3r.
Estel
4
Bello Díez Ivan
2n.
Progrés
5
Bentancour Miranda Gastón
3r.
Fructuós Gelabert
6
Boix Chiau Dan
2n.
Fructuós Gelabert
7
Caballé Bosque Bruc
2n.
Fructuós Gelabert
8
Cadena de Felipe Liam
3r.
Fructuós Gelabert
9
Carceller Folcrà Tomàs
2n.
Fructuós Gelabert
10
Carracero Mojic Alejandro Rogelio
2n.
Pérez Sala
11
Cels Teo
3r.
Fructuós Gelabert
12
De Ory de León Adrián
3r.
Les Acàcies
13
Domínguez Díaz Álvaro
3r.
Pau Vila
14
Español Guiu Santi
2n.
Bertí
15
Gallego Cartie Izan
3r.
Joan Torredemer Canela
16
González Sinués Àlex
2n.
Montseny
17
Grau Moreno Guillem
2n.
Montseny
18
Guardiola Morancho Marc
2n.
Pere IV
19
Guerrero Expósito Jan
2n.
Montseny
20
Isalgué Padilla Gal.la
2n.
Badalona Port
21
Laos Castelló Amancay
3r.
Sant Josep Teresianes Gràcia
22
Llibre Matallanae Jan
2n.
Pérez Sala
23
López Gauté Martí
2n.
Montseny
24
Masoliver Castells Oriol
2n.
Escola del Mar
25
Mendoza Trepat Abril
3r.
Fluvià
26
Nadal Figueres Roc
2n.
Pérez Sala
27
Pasquet Zabala Matthieu Andres
3r.
Josep Tarradellas
28
Pàmies Micaló Bernat
3r.
Fructuós Gelabert
29
Ramis Fernández Ivan
2n.
Montseny
30
Ramon Quintanilla Pablo
2n.
Charles Darwin
31
Reddy Garlapaty Siddanth
3r.
Pau Vila
32
Roman Rosello Alex
2n.
Montseny
33
Ruiz Costa Isaac
3r.
Fructuós Gelabert
34
Saou Menal Neil
3r.
La Mar Bella
35
Seseras Pérez Lluc
2n.
Montseny
36
Silles Sánchez Marc
2n.
Progrés
37
Silvestre David
3r.
Montseny
38
Sánchez Pinedo Bryan Luis
3r.
Fructuós Gelabert
39
Traval Sierra Roger
3r.
Fructuós Gelabert
40
Traval Sierra Silvia
3r.
Fructuós Gelabert
41
Valentinov Dimitrov Denis
2n.
Fluvià
42
Vallcorba Ramírez Marc
2n.
Fructuós Gelabert
43
Vidiella Menero Pol
2n.
Cau la Guineu
44
Álvarez San Martin Dani
3r.
Fluvià
45
Puig Quero Mario
2n.
tuós Gelabert
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Impressió