TORNEO JDEN ETAPA UGEL - TACNA 23 y 24 MAYO 2019 CATEGORIA "A" VARONES

OrganizátorUGEL TACNA (Rubén Mayta) - Club Dragon Alexander Aliojin (OI David Lauro)
FederáciaPeru ( PER )
Riaditeľ turnajaOI David Lauro Ramos
Hlavný rozhodcaAN David Lauro Ramos
Deputy ArbiterAF Edgar Velasco Laque
RozhodcaUbaldo Quispe Andia - Juan Lopez Ticona - Cristian Naveros Chile
Bedenkzeit45 minutos + 30 segundos de incremento por jugada
MiestoAUDITORIO DE LA IE MODESTO BASADRE - TACNA
Rating calculationEloF
Od - do2019/05/23 - 2019/05/24
Ø rating1000
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 24.05.2019 22:08:39, Creator/Last Upload: david lauro

Výber turnajaDAMAS O, OPEN O, DAMAS A, OPEN A, DAMAS B, OPEN B, DAMAS C, OPEN C
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaPER
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 6 kolách, Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
5 najlepších hráčov, Celková štatistika, Štatistika medailí
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. MenoEloFKlub
1
ALANOCA CHURA Massimo del Piero0Innova Schools
2
ALE CHOQUEMOROCO Henry Julian043007 Luis Banchero Rossi
3
ALMONTE PAUCCARA Diego Fernando042036 Juan Maria Rejas
4
AYALA FLORES Edwin David042007 Leoncio Prado
5
BURGA CALIZAYA Diego Orlando0Independencia Americana
6
CACERES LUQUE Max Abed0Guillermo Auza Arce
7
CAHUI MAQUERA Josue Franco042006 San Francisco de Asís
8
CARAZAS PARE Carlos Daniel042007 Leoncio Prado
9
CONDORI MARCA Rodrigo Javier Aaron0Alexander Von Humboldt
10
DAMIAN RIVAS Leonardo Favio0San Antonio Maria Claret
11
DELGADO VARGAS Alexander William Rene0San Antonio Maria Claret
12
ENRIQUEZ MAMANI Mauricio Juan Andre0Coronel Bolognesi
13
GOMEZ CASTRO Moises Fernando0Maria de los Angeles
14
HUANCA ATENCIO Jhon Antony042255 Santa Teresita del Niño Jesus
15
HUANCAPAZA RAMOS Sebastian0San Martin de Porres
16
LOPEZ CORTEZ Edson Jesus Jhael042255 Santa Teresita del Niño Jesus
17
LUNA HINOJOSA Fabricio042011 Republica Argentina
18
LUPACA MAMANI Franco Adrian0Champagnat
19
MACHACA CRUZ Jair Bejamin0Federico Barreto
20
MAMANI ARRATIA Marco Paolo Marcel0CIMA
21
MAMANI QUENTA J Jose Cesario0CIMA
22
MAMANI QUISPE Gustavo Adrian042036 Juan Maria Rejas
23
MAMANI RAMOS Juan Diego0Hermanas Barcia Boniffatti
24
MAQUERA JIMENEZ Paolo Franshessco042021 Fortunato Zora Carvajal
25
MONROY HUANACUNI Joel Santana0Coronel Bolognesi
26
MORENO MAMANI Andre Sebastian0San Martin de Porres
27
ORTIZ CALIZAYA Lellis Gronnert042253 Gerardo Arias Copaja
28
PACHAU BARRAZUETA Diego Fernando042019 Lastenia Rejas de Castañon
29
PIHUAYCHO LIMACHE Leonardo Matias0Alexander Von Humboldt
30
PUMA FARFAN Giancarlos Lucas Antonio0Isaac Newton
31
QUISPE CONTRERAS Alexander Jerico042253 Gerardo Arias Copaja
32
QUISPE PAREDES Luis Fernando0Isaac Newton
33
SOSA GOMEZ Anthony Cristopher0Cristo Rey
34
TEJADA FERNANDEZ Hector Rafael0Innova Schools
35
TICONA NUÑEZ Dihago Artur042237 Jorge Chavez
36
TORRES VILCA Alonso Jesus042006 San Francisco de Asís
37
URIBE MEDINA Oscar Luis042019 Lastenia Rejas de Castañon
38
YANAPA QUISPE Angel Gabriel0Guillermo Auza Arce
39
YSCARRA ZAPANA Mauricio Ariel043007 Luis Banchero Rossi