43. VELKÁ CENA LITVÍNOVA Poslední aktualizace25.05.2019 17:10:36, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | FM | Rubeš Jan | CZE | 2316 | ŠK Teplice | 6 | 22,5 | 30,5 | 24,5 |
2 | 3 | | Lorenc Tomáš | CZE | 2099 | ŠK Karlovy Vary | 5,5 | 22,5 | 31 | 24 |
3 | 2 | | Römling Sven | GER | 2136 | Schachgemeinschaft Leipzig | 5,5 | 19 | 27,5 | 21 |
4 | 16 | | Hlaváč František | CZE | 1922 | ŠK Global Sokolov | 5,5 | 17,5 | 25 | 20 |
5 | 10 | | Bartoníček ml. Zdeněk | CZE | 1982 | ŠK Garde Kaznějov | 5 | 21,5 | 29,5 | 22,5 |
6 | 17 | | Paulus Václav | CZE | 1919 | 1. Novoborský ŠK | 5 | 20,5 | 29 | 24 |
7 | 18 | | Šíbl Václav | CZE | 1911 | ŠK Valdštejn Cheb | 5 | 20,5 | 29 | 22 |
8 | 8 | | Král David | CZE | 2012 | ŠK Teplice | 5 | 20,5 | 28,5 | 19 |
9 | 7 | | Vrchotka Josef | CZE | 2017 | ŠK Teplice | 5 | 19 | 26,5 | 20 |
10 | 12 | | Wokurka Karel | CZE | 1958 | Sc 1994 Oberland | 4,5 | 21 | 29,5 | 18,5 |
11 | 35 | | Godla Milan | CZE | 1692 | TJ Klášterec nad Ohří | 4,5 | 20,5 | 28,5 | 19,5 |
12 | 9 | | Janda Zdeněk | CZE | 2006 | SK Děčín | 4,5 | 18,5 | 27,5 | 18 |
13 | 20 | | Bartoníček Zdeněk | CZE | 1892 | ŠK Garde Kaznějov | 4,5 | 18,5 | 27 | 17,5 |
14 | 23 | | Völkel Gerd | GER | 1856 | Zwickauer Schachclub | 4,5 | 17 | 24 | 17 |
15 | 5 | | Nudčenko Karel | CZE | 2060 | TJ Sokol Údlice | 4 | 22,5 | 29,5 | 19 |
16 | 14 | | Jirásek Jiří | CZE | 1927 | Šachový klub Slovan Jirkov | 4 | 21 | 30 | 20 |
17 | 13 | | Hlaváč Rudolf | CZE | 1943 | TJ Olympie Hroznětín | 4 | 19 | 26,5 | 17 |
18 | 30 | | Baumann Roland | GER | 1747 | Schachklub Schweinfurt 2000 E. | 4 | 18,5 | 26,5 | 13 |
19 | 40 | | Peroutka Šimon | CZE | 1578 | TJ Sokol Údlice | 4 | 18,5 | 25 | 14,5 |
20 | 19 | | Dlouhý David | CZE | 1906 | Šachový klub Bohnice | 4 | 18 | 25,5 | 16 |
21 | 24 | | Kořínek Bohuslav | CZE | 1854 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 4 | 17,5 | 23 | 15,5 |
22 | 4 | CM | Beneš Petr | CZE | 2080 | ŠK Dopravní podnik Praha | 4 | 16,5 | 23,5 | 13 |
23 | 42 | | Lieber Lukáš | CZE | 1524 | CHESS MOST | 4 | 15,5 | 21,5 | 11 |
24 | 31 | | Sliva Michal | CZE | 1747 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3,5 | 22 | 31 | 18 |
25 | 27 | | Kolbe Stephan | GER | 1797 | Hsv Eintracht Seiffen | 3,5 | 20 | 27,5 | 19 |
26 | 29 | | Davídek Bohuslav | CZE | 1758 | Šachový klub Loko Praha z.s. | 3,5 | 19 | 26 | 13,5 |
27 | 15 | | Ursta Lubomír | CZE | 1926 | Šachový klub Bohnice | 3,5 | 18 | 25,5 | 14,5 |
28 | 36 | | Fritsche Frank | GER | 1688 | Zwickauer Schachclub | 3,5 | 17 | 22,5 | 13 |
29 | 11 | | Chmelík Jiří | CZE | 1972 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 3,5 | 16,5 | 25 | 15,5 |
30 | 21 | | Bažantová Marie | CZE | 1883 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3,5 | 15,5 | 22,5 | 12,5 |
31 | 45 | | Godlová Kamila | CZE | 1402 | TJ Klášterec nad Ohří | 3,5 | 14 | 20 | 10 |
32 | 43 | | Škuthan Radek | CZE | 1523 | ŠK Teplice | 3 | 19,5 | 27 | 13 |
33 | 26 | | Wirkner František | CZE | 1826 | TJ Klášterec nad Ohří | 3 | 19 | 26,5 | 15 |
34 | 28 | | Koblasa Josef | CZE | 1790 | TJ Sokol Údlice | 3 | 17,5 | 26 | 13 |
35 | 38 | | Nepraš Miloslav | CZE | 1623 | TJ Sokol Údlice | 3 | 17,5 | 25,5 | 13,5 |
36 | 22 | | Hanzlík Daniel | CZE | 1858 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 3 | 17,5 | 25 | 15 |
37 | 33 | | Hladík Vladimír | CZE | 1711 | TJ Sokol Údlice | 3 | 17,5 | 24 | 13 |
38 | 48 | | Berka Jiří | CZE | 1298 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 3 | 17 | 24 | 13 |
39 | 25 | | Zapletal Martin | CZE | 1853 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | 3 | 16,5 | 22,5 | 11 |
40 | 46 | | Mrkvan František | CZE | 1384 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3 | 15 | 21 | 10 |
41 | 41 | | Franke Helmut | GER | 1568 | Hsv Eintracht Seiffen | 3 | 14,5 | 20,5 | 7 |
42 | 44 | | Schmidt Frank | GER | 1476 | | 2,5 | 18 | 25,5 | 9,5 |
43 | 39 | | Vyskočil Zdeněk | CZE | 1581 | TJ Klášterec nad Ohří | 2,5 | 16,5 | 23 | 10,5 |
44 | 47 | | Miškovič Tomáš | CZE | 1299 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 2,5 | 15 | 20 | 8,5 |
45 | 53 | | Prokop Matěj | CZE | 0 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 2,5 | 10 | 13,5 | 5 |
46 | 37 | | Spyrka Jakub | CZE | 1651 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | 2 | 19 | 26 | 11,5 |
47 | 32 | | Dmitruk Volodymyr | UKR | 1728 | | 2 | 15,5 | 22 | 8 |
48 | 34 | | Purkyt Jaroslav | CZE | 1697 | SK Děčín | 2 | 15 | 20,5 | 9 |
49 | 54 | | Srbecký Daniel | CZE | 0 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 2 | 14,5 | 20,5 | 6 |
50 | 49 | | Feige Rainer | GER | 1109 | Zwickauer Schachclub | 2 | 11,5 | 16 | 5 |
51 | 6 | | Watzke Birger | GER | 2021 | Schachzirkel Elstertal Langenb | 2 | 11,5 | 15 | 6,5 |
52 | 50 | | Koláček Jiří | CZE | 1077 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 1,5 | 14,5 | 21 | 5 |
53 | 52 | | Šašek Petr | CZE | 1009 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 1 | 14 | 18 | 3 |
54 | 51 | | Kalynčuková Kateřina | CZE | 1052 | TJ Klášterec nad Ohří | 0,5 | 11 | 16 | 2,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
|
|
|
|