Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:50:26
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
27. Šachový festival Ústí n.L. - Grand Prix ČR - Open „A“, Krajský přebor v rapid šachu Ústeckého kraje
Poslední aktualizace18.05.2019 19:01:01, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
8
Kučera Petr
2277
5½
½ - ½
6
Balín Jan
2293
6
2
4
FM
Rubeš Jan
2344
5
½ - ½
5½
GM
Voloshin Leonid
2421
2
3
5
FM
Šorm Daniel
2312
5
½ - ½
5
IM
Přibyl Josef
2262
10
4
3
IM
Kourousis Epaminondas
2396
5
1 - 0
4½
Popper Tomáš
2055
16
5
1
IM
Půlpán Jakub
2450
4½
1 - 0
4½
FM
Liška Jiří
2242
11
6
7
IM
Šuráň Jan
2286
4½
1 - 0
4½
Bartoníček Zdeněk
1947
23
7
9
IM
Juřek Josef
2266
4½
1 - 0
4½
Nosek Jan
1792
33
8
13
Groh Jiří
2071
4
1 - 0
4
Lešák Jiří
1935
25
9
18
Hánl František
1996
4
1 - 0
4
WCM
Přibylová Sofie
1934
26
10
28
Tejkal Jiří
1898
4
0 - 1
4
Janda Zdeněk
1964
19
11
43
Hurtík Matěj
1552
4
1 - 0
4
Kučera Jaroslav
1942
24
12
41
Václavík Jan
1611
4
0 - 1
3½
Roska Branislav
2162
12
13
17
Král David
2007
3½
1 - 0
3½
Buksa Jaromír
1959
20
14
30
Ret Adam Josef
1880
3½
1 - 0
3½
Paulus Václav
1908
27
15
42
Balín Daniel
1578
3
0 - 1
3
Čejková Miroslava
2068
14
16
15
Větrovský Michal
2065
3
½ - ½
3
Palas Aleš
1952
22
17
37
Purkyt Jaroslav
1712
3
0 - 1
3
Papay Jindřich
1953
21
18
29
Bažantová Marie
1888
3
1 - 0
3
Jirásko Miroslav
1640
40
19
35
Peglau Mirjam
1746
3
½ - ½
3
Přibyl Viktor
1867
31
20
46
Mikoláš Petr
1424
2½
1 - 0
3
Veverka Vladimír
1299
50
21
32
Závůrková Monika
1805
2½
1 - 0
2½
Martinec Karel
1768
34
22
36
Gruss Petr
1721
2
1 - 0
2
Lánský Petr
1660
38
23
45
Mrišová Eliška
1447
2
0 - 1
2
Peglau Sarah
1471
44
24
47
Kalynčuková Kateřina
1423
½
0 - 1
2
Glacner Karel
1385
49
25
39
Závůrka Vladimír
1645
1½
1 - 0
½
Godlová Kamila
1403
48
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž