Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Hukvaldské šachování 2019 - U9

Poslední aktualizace08.05.2019 14:44:23, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Tichá ValériewCZE1103Beskydská šachová škola z.s.6,527,529,527,25
24Létal HynekCZE1278Beskydská šachová škola z.s.6,026,028,023,00
39Bartečková NikolwCZE1102Beskydská šachová škola z.s.5,030,534,523,00
43Bartečková ValériewCZE1309Beskydská šachová škola z.s.5,030,032,520,00
55Milek TobiasCZE1252Beskydská šachová škola z.s.5,028,030,018,50
62Horková TerezawCZE1366Beskydská šachová škola z.s.5,026,027,016,50
710Lacková LuciewCZE1100Beskydská šachová škola z.s.5,022,524,515,00
81Mičová BarborawCZE1404Beskydská šachová škola z.s.4,530,532,518,25
932Kupka AlexandrCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,526,029,516,75
106Vančáková VeronikawCZE1214Beskydská šachová škola z.s.4,526,027,515,25
1135Macošek AlexCZE1000TŽ Třinec4,525,528,517,00
1211Mrázek MatoušCZE1100Beskydská šachová škola z.s.4,028,031,015,00
1314Grešl TadeášCZE1082Beskydská šachová škola z.s.4,025,027,012,00
1415Langner LaurawCZE1061Slavoj Český Těšín4,024,527,514,75
1529Krišica LukášCZE1000TŽ Třinec4,023,525,511,50
1617Boff OndřejCZE1022TŽ Třinec4,023,026,014,00
1716Koždoň MarekCZE1047TŽ Třinec4,023,026,013,75
1834Lumbert FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,020,022,511,50
1931Kuboš MartinCZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,019,020,09,00
207Biolek DominikCZE1116Slavoj Český Těšín3,524,527,512,00
2136Sobek MikulášCZE1000TŽ Třinec3,524,527,011,00
2212Rotter DominikCZE1084TŽ Třinec3,520,021,57,50
2313Zahumenský ŠtěpánCZE1084Beskydská šachová škola z.s.3,025,527,58,00
2418Czudek OndřejCZE1000TŽ Třinec3,025,028,010,00
2520Gögh MiroslavCZE1000TJ Slovan Havířov3,023,526,510,00
2630Krišicová NeliwCZE1000TŽ Třinec3,021,023,07,00
2719Gögh AntonínCZE1000TJ Slovan Havířov3,020,020,03,50
2827Klimánek FrantišekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,019,521,57,00
2938Václavková KlárawCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,019,021,06,50
3037Šiška AntonínCZE1000TŽ Třinec3,019,020,56,50
3140Žyla ArturCZE1000Slavoj Český Těšín3,018,020,06,00
3223Hlisnikovský MatějCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,518,018,01,75
3324Hlisnikovský VojtěchCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,023,023,02,00
3428Kožušník JanCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,021,521,52,00
3521Grešl SamuelCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,020,021,03,00
3625Chodurová EvawCZE1000TŽ Třinec2,018,018,01,50
3733Lobel CarterCZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,014,014,01,00
3826Chuděj TomášCZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,518,519,52,25
3922Gupta AnshikawCZE1000Galileo school1,017,017,00,00
4039Vlášková MariewCZE1000ZŠ Fryčovice0,013,514,50,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement