Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Středočeský krajský přebor družstev mládeže 2018-2019 Finále

Poslední aktualizace07.04.2019 19:41:06, Creator/Last Upload: czech republic licence 86

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ŠK Spartak Čelákovice A (Rtg prům.:1335, PH 1: 4 / PH 2: 9)
Šach.JménoRtgFEDFideID123BodyPartieRtg prům.
1Vavrinkova Anna1609CZE3720800½11,531735
3Jankovska Hana1368CZE237188030011,031506
4Rubes Vojtech1321CZE237198770½00,531276
5Pesek Antonin1232CZE237074881012,031267
6Sedmihradsky Tomas1259CZE23709936101,021199
7Kubicek Daniel1218CZE23718838101,021182
8Topencik Bruno1086CZE23716550112,021121

Info o hráči

Vavrinkova Anna 1609 CZE Rp:1647
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
121Sulc Jakub1828CZE3,0w 01
235Kurek Pavel1659CZE0,5w ½1
312Popovsky Ondrej1718CZE1,0s 11
Jankovska Hana 1368 CZE Rp:1353
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
122Harcuba Adam1665CZE2,0s 02
238Zemen Pavel1429CZE2,0s 02
313Kubin Lukas1425CZE1,0w 12
Rubes Vojtech 1321 CZE Rp:1001
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
124Pinkas Jiri1407CZE3,0w 03
240Mandat Krystof1108CZE1,0w ½3
315Tvaroh Vitezslav1314CZE1,5s 03
Pesek Antonin 1232 CZE Rp:1416
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
125Selder Jan1230CZE0,0s 14
241Pravda Petr1220CZE2,0s 04
316Mosovsky Jakub1350CZE2,0w 14
Sedmihradsky Tomas 1259 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
126Selder Stanislav1154CZE0,0w 15
242Le Anh Dung1243CZE3,0w 05
Kubicek Daniel 1218 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
128Rytirova Zuzana1028CZE0,5s 16
317Caba Adam1336CZE2,0s 05
Topencik Bruno 1086 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
243Pravdova Tereza1187CZE0,5s 16
318Mehesova Veronika1054CZE2,0w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/04/06
Šach.1  ŠK Spartak Čelákovice AELO-4  Autoškoda Mladá BoleslavELO3 : 3
1.1
Vavrinkova, Anna
1609-
Sulc, Jakub
18280 - 1
1.2
Jankovska, Hana
1368-
Harcuba, Adam
16650 - 1
1.3
Rubes, Vojtech
1321-
Pinkas, Jiri
14070 - 1
1.4
Pesek, Antonin
1232-
Selder, Jan
12301 - 0
1.5
Sedmihradsky, Tomas
1259-
Selder, Stanislav
11541 - 0
1.6
Kubicek, Daniel
1218-
Rytirova, Zuzana
10281 - 0
2. Kolo Datum kola 2019/04/06
Šach.1  ŠK Spartak Čelákovice AELO-2  KŠ Říčany „D“ELO2 : 4
2.1
Vavrinkova, Anna
1609-
Kurek, Pavel
1659½ - ½
2.2
Jankovska, Hana
1368-
Zemen, Pavel
14290 - 1
2.3
Rubes, Vojtech
1321-
Mandat, Krystof
1108½ - ½
2.4
Pesek, Antonin
1232-
Pravda, Petr
12200 - 1
2.5
Sedmihradsky, Tomas
1259-
Le, Anh Dung
12430 - 1
2.6
Topencik, Bruno
1086-
Pravdova, Tereza
11871 - 0
3. Kolo Datum kola 2019/04/06
Šach.3  Sokol Buštěhrad „B“ELO-1  ŠK Spartak Čelákovice AELO2 : 4
2.1
Popovsky, Ondrej
1718-
Vavrinkova, Anna
16090 - 1
2.2
Kubin, Lukas
1425-
Jankovska, Hana
13680 - 1
2.3
Tvaroh, Vitezslav
1314-
Rubes, Vojtech
13211 - 0
2.4
Mosovsky, Jakub
1350-
Pesek, Antonin
12320 - 1
2.5
Caba, Adam
1336-
Kubicek, Daniel
12181 - 0
2.6
Mehesova, Veronika
1054-
Topencik, Bruno
10860 - 1
Advertisement