Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Haiva CUP 2019

Poslední aktualizace13.04.2019 14:41:25, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Kredl Karel315893CZE2143Moravska Slavia Brno
2Dvorak Libor316598CZE2057Tj Znojmo
3Skrenek Jiri319430CZE2013Tj Znojmo
4Gajdos Daniel346314CZE1977Sk Bystrc Oilers
5Pise Jan310468CZE1949Spartak Adamov
6Nekula Richard312347CZE1948Tj Znojmo
7Eichler Bretislav359238CZE1854Moravska Slavia Brno
8Voborny David325341CZE1842Sk Sebranci Rh
9Petlak Josef318973CZE1827Tj Znojmo
10Hrdlicka Vladan376566CZE1812Sk Strelice
11Michálek Miroslav326976CZE1761ŠK Caissa Třebíč z.s.
12Skalnik Josef399159CZE1753Tj Slovan Ivancice
13Benda Vladimir354490CZE1745Sk Caissa Trebic Z.S.
14Kolek Josef305863CZE1745Tj Slovan Ivancice
15Dostal Jiri23709502CZE1734Galerie Zavodny Mikulov
16Holik Jakub336637CZE1680Optika Medek Tj Hodonice
17Nekvasil Radek390577CZE1647Gpoa Znojmo, Spolek
18Peska Jan396893CZE1643Sk Strelice
19Molik Zdenek337544CZE1635Tj Znojmo
20Holienka Ladislav397121CZE1605Optika Medek Tj Hodonice
21Podsklan StepanCZE1601Sokol Stitary
22Rezny Frantisek343854CZE1552Sk Slavoj Velke Pavlovice
23Horak Milos330639CZE1537Sk Strelice
24Kovacs Ivan370061CZE1521Sk Caissa Trebic Z.S.
25Zamarska Dagmar377384CZE1479Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
26Novak Pavel23719168CZE1470Sk Caissa Trebic Z.S.
27Glacner Karel326020CZE1440Sk Bystrc Oilers
28Podsklan st. StepanCZE1404Sokol Stitary
29Musil VladimirCZE1360Sokol Dobsice, Z.S.
30Semotam Vojtech390623CZE1357Gpoa Znojmo, Spolek
31Jordan Pavel23727950CZE1353Gpoa Znojmo, Spolek
32Frk Tomas390534CZE1320Gpoa Znojmo, Spolek
33Dvorak Jaroslav399060CZE1295Tj Slovan Ivancice
34Rejzek Leos390593CZE1257Gpoa Znojmo, Spolek
35Nemec VitCZE1143Optika Medek Tj Hodonice
36Jackovicova Zuzana23707690CZE1132Moravska Slavia Brno
37Perina JanCZE1109Galerie Zavodny Mikulov
38Kruzikova EliskaCZE1090Optika Medek Tj Hodonice
39Kolar MatousCZE1084Gpoa Znojmo, Spolek
40Skarvada StepanCZE1073Sk Caissa Trebic Z.S.
41Vancura SamuelCZE1063Gpoa Znojmo, Spolek
42Vavrova AdelaCZE1014Gpoa Znojmo, Spolek
43Boril TadeasCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
44Chmelka JosefCZE1000nereg.
45Fafilek TadeasCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
46Fichtl OndrejCZE1000Galerie Zavodny Mikulov
47Grilllowitzerova MarketaCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
48Kortan DaliborCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
49Kruzikova KristynaCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
50Nemec PetrCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
51Paulenka AdamCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
52Prokes JakubCZE1000nereg.
53Svetlik TomasCZE1000ZS Sumna
54Wanke MichaelCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
55Zelezny JanCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
56Brezovsky DavidCZE0Gpoa Znojmo, Spolek
57Chudejova LucieCZE0Optika Medek Tj Hodonice
58Horova KarolinaCZE0Optika Medek Tj Hodonice
59Kabatek JaroslavCZE0
60Rejzek FilipCZE0
61Smrcka LadislavCZE0
62Svetlik TomasCZE0
63Vajdik DominikCZE0Galerie Zavodny Mikulov
64Votoupal JakubCZE0