Latvijas 2019.gada Skolu šaha olimpiādes fināls 5.-9.klases meitenes

Posledná aktualizácia 15.05.2019 17:02:35, Creator/Last Upload: riga chess federation

Výber turnaja1.-4.klases zēni, 1.-4.klases meitenes, 5.-9.klases zēni, 5.-9.klases meitenes, 10.-12.klases zēni, 10.-12.klases meitenes
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, ukáž zástavy
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1MKGolsta Madara11607386LAT1804wU16Rīgas 49.vsk./9.kl.
2MKGolsta Ramona11607394LAT1729wU16Rīgas Valsts 2.ģimnazija/9.kl.
3IPetrovska Arina11604476LAT1606wU16Rīgas 34.vsk., 9.klase
4ITer-Avetisjana Agnesa Stepania11614900LAT1605wU12Rīgas Humanitārā vsk./5.kl.
5IGranovska Elisa11606070LAT1533wU16Rīgas 49.vsk./9.kl.
6IKazmerika Anna11611987LAT1496wU16Rēzeknes Valsts poļu ģimnĀzija/8.a
7ISergejeva Sofija11608056LAT1429wU14Rīgas 80.vsk./
8ISmirnova Jekaterina11614013LAT1391wU12Rēzeknes 3. vsk/6,kl.
9ISpirkova Marija11615680LAT1346wU14Rīgas 13.vsk./6.kl.
10IZubova Darja11611014LAT1292wU14Rīgas 15.vsk./6.kl.
11IHlopkova Jekaterina11612746LAT1277wU16Rīgas 89.vsk./8.kl.
12ITokranova Evelina11611430LAT1234wU14Rīgas 80. vsk.
13IKipluka Anna Krista11609109LAT1227wU14Rīgas Valsts 2.ģimnazija/7.kl.
14IIKokina Elizabete11616849LAT1224wU14Olaines 1.vsk.6.kl.
15IMende Alise11610484LAT1217wU16Rīgas 84.vsk./9.kl.
16IVolkova Anna Marija11611812LAT1166wU16Rīgas 10. vsk./9.kl.
17IIImanova Emilija11609303LAT1157wU14Liepājas A.Puškina 2.vsk./7.kl.
18IIILiepa Kristiana11621168LAT1150wU14Olaines 1.vsk./6.kl.
19IIReiha Ance11615435LAT1132wU14Kuldīgas VPV/6.kl.
20IIZubova Polina11615753LAT1121wU12Rīgas 15.vsk./5.kl.
21IIRasimenoka Marija11615630LAT1110wU12Rīgas 40.vsk./5.a
22IIJaldova Lilita11615583LAT1034wU16Rīgas 40.vsk./8.a
23IGolikova Arina11615800LAT1033wU12Jaunogres vsk./5.kl.
24IHimiceva Anastasija11615559LAT0wU14Rīgas 40.vsk./6.a
25IVCakstina Alise11622458LAT0wU12G,herdera Rīgas Grīziņkalna vsk./5.
26IVMagone Marite11622520LAT0wU14Aizkraukles novada ģ./6.kl.
27IVTreija Irena11628804LAT0wU14Rēzeknes 4.vsk./7.kl.
28Ignatenko Aleksa11627212LAT0wU12Jelgavas 4.s.s./5.kl.
29Ignatjeva Lija11629088LAT0wU12Krāslavas Varavīksnes vsk./6.a.kl.
Advertisement