Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

XVI chess festival. Baltija Cup 2019 Blitz II

Posledná aktualizácia 20.06.2019 19:10:12, Creator: jonas sidabras,Last Upload: ia paliulionis raimondas (ltu)

Štartová listina

č. TMenoFEDElopohlavieTypKlub
1
IMDemidov MikhailRUS2661Moskow
2
IMLaurusas TomasLTU2561Kaunas
3
IMPultinevicius PauliusLTU2542Marijampole
4
IMStremavicius TitasLTU2464Kaunas
5
FMAleksandrovskiy DmitriyRUS2313Moskow
6
FMKuznetsov Mikhail V.RUS2253Moscow
7
FMMartinkus RolandasLTU2126Marijampole
8
Kolesnikovs IvansLAT2105Riga
9
WIMSirotkina NinaRUS2069wSt.Petersburg
10
Scheglov DmitryRUS2050St.Petersburg
11
Stremavicius PijusLTU2036U15Kaunas
12
Vikharev MikhailRUS2020Moscow
13
WFMSaulina VarvaraRUS1977wMoscow
14
Zagorskii ArtemRUS1970U15Moscow
15
FMOzolins ArisLAT1950S60Liepaja
16
Pidluznij GlebLTU1946U12Klaipeda
17
Vikharev AlexeyRUS1945Moscow
18
Shemyakinskiy NikitaRUS1931U15St.Petersburg
19
Mikelionis NerijusLTU1912Alytus
20
Vaskevicius AugustasLTU1887Marijampole
21
Kurus ArtemRUS1874U15Moscow
22
Povilaitis TomasLTU1858U15Siauliai
23
Simkunaite GabijaLTU1849wSiauliai
24
Narmontas RaimondasLTU1836Siauliai
25
Mulevicius AndriusLTU1825Vilnius
26
Viederis GediminasLTU1808Vilnius
27
Labanauskas DovydasLTU1718U15Siauliai
28
Ogiala AndriusLTU1711Palanga
29
Mazhnikov ViktorRUS1683S60Moscow
30
Pritulina SvetlanaEST1677wKohtla Jarve
31
Nikitin Arseni EstEST1664U15Narva
32
AFMBurneika RemigijusLTU1655Kaunas
33
Michailov AndrejLTU1640Vilnius
34
Zilakauskis SteponasLTU1621U15Vilnius
35
Mierins Emils JanisLAT1620U15Riga
36
Igudin DenisRUS1611U15St.Petersburg
37
Astakhov DmitriiRUS1591St.Petersburg
38
Dudnikas MotiejusLTU1581U12Siauliai
39
Freibergs AndrejsLAT1574U15Riga
40
Savicevs ArsenijsLAT1568U12Riga
41
Saikin IliaRUS1567U15Moscow
42
Staponas ZygimantasLTU1556U15Gargzdai
43
Griksaite IevaLTU1521wU15Taurage
44
Shceglov MikhailRUS1495U15St.Petersburg
45
Maranin SergeyRUS1494U12Moscow
46
Muraseev VasiliiRUS1493U15Moscow
47
Kolar Johan-EerikEST1485Tallinn
48
Dadurka PovilasLTU1483Vilkaviskis
49
Kobak PolinaRUS1467wU12St.Petersburg
50
Snitsarenko IgorEST1428U12Tallinn
51
Tolmacevs ArtjomsLAT1419U10Riga
52
Norkeliunas MatasLTU1407U15Marijampole
53
Raag ArdiEST1407U15Tallinn
54
Kolar Karl-UstavEST1393U15Tallinn
55
Girkantas JogailaLTU1346U12Siauliai
56
Gaidis EdvardsLAT1340U08Rezekne
57
Ignatavicius MartynasLTU1339Vilkaviskis
58
Karalius AlgirdasLTU1310Birzai
59
Limontas SigitasLTU1300Kaunas
60
Antuzis DanieliusLTU1296U12Gargzdai
61
Miksys MykolasLTU1275U15Siauliai
62
Chekanov TimurRUS1268U10Moscow
63
Bikauskas ArnasLTU1262U15Vilkaviskis
64
Fedosov AlexanderRUS1241U08Moscow
65
Koliasnikovas DenisLTU1236U15Siauliai
66
Linkevicius ViliusLTU1233U12Kaunas
67
Freibergs FilipsLAT1224U10Riga
68
Andrijauskas DomasLTU1216U12Gargzdai
69
Griksaite EgleLTU1208wU12Taurage
70
Pautov MikhailRUS1203U15Moscow
71
Baryshnikov GrigoriyRUS1200U08Moscow
72
Kostenjuk KristinaRUS1191wU12Moscow
73
Norkeliunas SarunasLTU1176U08Marijampole
74
Ziura ArvydasLTU1174U12Gargzdai
75
Korovko IakovRUS1172U10Moscow
76
Jaskunas AistisLTU1160U15Vilkaviskis
77
Maranin Stepan S.RUS1156U10Moscow
78
Spevak DovydasLTU1135U12Gargzdai
79
Freibergs RaimondsLAT1127U10Riga
80
Jasiulionis LukasLTU1124U08Vilnius
81
Jasas IgnasLTU1118U08Panevezys
82
Ovcinikova AugusteLTU1111wU10Vilkaviskis
83
Snitsarenko IljaEST1104U10Tallinn
84
Lavrentjevas DominykasLTU1100U15Gargzdai
85
AIMSatkauskas BenediktasLTU1082U10Vilnius
86
Karaliute DeimanteLTU1065wU12Birzai
87
Norvilas JordanasLTU1063U15Gargzdai
88
Sanda KarolisLTU1040U10Kaunas
89
Alionis AugustasLTU0U08Kaunas
90
Lisauskas SimasLTU0U10Kaunas
91
Pidluznij MatvejLTU0U08Klaipeda
92
Rudzinskaite UlaLTU0wU10Vilnius