Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:00:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Latgale Spring Cup chess blitz-2019
Posledná aktualizácia 25.05.2019 17:57:54, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
pohlavie
Typ
Klub
1
FM
Jesse Ingemars
11602724
LAT
2379
Daugavpils
2
MK
Vorobjov Pavel
4500989
EST
2364
Tartu Kalev
3
FM
Kononenko Dmitry
14113538
UKR
2214
Orsha
4
WGM
Eidelson Rakhil
13500210
BLR
2069
w
S50
Vitebsk
5
MK
Metreveli Sergejs
11601663
LAT
2001
Daugavpils
6
MK
Polakovs Viktors
11609176
LAT
1994
S50
Daugavpils
7
MK
Zhukov Nikolai
13505653
BLR
1945
S50
Orsha
8
CM
Navumenka Mikhei
13514075
BLR
1922
U12
Orsha
9
MK
Klachkou Tsimafei
13508717
BLR
1900
U20
Rogachev
10
MK
Alipovs Anatolijs
11602392
LAT
1822
S50
Rīga
11
I
Leonova Ameliya
13512730
BLR
1712
w
U18
Vitebsk
12
I
Voronov Vadim
12801984
LTU
1687
S50
Vilnius
13
I
Klachkou Platon
13514180
BLR
1685
U14
Rogachev
14
I
Viikmaa Karmen
4502620
EST
1667
w
Tartu Kalev
15
MK
Metreveli Sergejs Sen.
11618620
LAT
1656
S50
Daugavpils
16
MK
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1632
w
S50
Daugavpils
17
I
Freibergs Andrejs
11610891
LAT
1599
U14
Rīgas Šaha skola
18
I
Kuleba Ivan
13513680
BLR
1598
U14
Minsk
19
I
Savicevs Arsenijs
11617489
LAT
1563
U12
Rīgas Šaha skola
20
I
Murdasovs Jevgenijs
11622369
LAT
1542
S65
Daugavpils
21
I
Karasevics Aleksandrs
11616776
LAT
1426
U10
Rīgas Šaha skola
22
I
Smirnova Jekaterina
11614013
LAT
1420
w
U12
Rēzeknes novada BJSS
23
II
Sheleg Pavel
13516680
BLR
1420
U12
Minsk
24
I
Burak Vyacheslav
13517953
BLR
1401
U10
Minsk
25
II
Baybaratskiy Kirill A.
34291130
RUS
1398
U14
Pitalovo
26
I
Tolmacevs Artjoms
11617519
LAT
1385
U10
Rīgas Šaha skola
27
I
Makarau Yauheni
13512676
BLR
1377
U16
Minsk
28
I
Lavrinovics Dmitrijs
11609168
LAT
1367
Daugavpils
29
I
Kazmerika Anna
11611987
LAT
1361
w
U16
Rēzeknes BJSS
30
I
Sheleg Viktor
13516698
BLR
1329
Minsk
31
I
Navumenka Makar
13520814
BLR
1308
U10
Orsha
32
II
Patapovich Mitrafan
13520890
BLR
1297
U10
Minsk
33
I
Krasilnikovs Aleksandrs
11618078
LAT
1294
U14
Rīgas Šaha skola
34
II
Liashkevich Lizaveta
13518658
BLR
1225
w
U10
Minsk
35
II
Skarbauskas Valerijs
11610077
LAT
1223
S50
Daugavpils
36
I
Parhomenko Igors
11616172
LAT
1196
U10
Rīgas Šaha skola
37
II
Shuliak Zakhar
13523694
BLR
1185
U10
Orsha
38
III
Andrusevics Jegors
11623853
LAT
1182
U08
Daugava Chess
39
II
Krasilnikova Marija
11618019
LAT
1172
w
U10
Rīgas Šaha skola
40
II
Vasiljeva Sofja
11622067
LAT
1172
w
U10
Daugavpils
41
II
Marchenkova Varvara
13521578
BLR
1163
w
U10
Minsk
42
II
Tolmacevs Romans
11618590
LAT
1151
U08
Rīgas Šaha skola
43
II
Jakubsevicus Raimonds
11619929
LAT
1150
U10
Daugava Chess
44
Sitnikov Arseni
13520989
BLR
1147
U10
Minsk
45
II
Petrovs Arsenijs
11618795
LAT
1124
U12
ARchess
46
II
Druzhinin Aleksey
34319875
RUS
1122
U14
Pskov
47
II
Saprykava Hanna
13523058
BLR
1115
w
U10
Vitebsk
48
II
Pavlovs Ostins
11617306
LAT
1099
U12
Rīgas Šaha skola
49
III
Gailevska Milana
11623683
LAT
1099
w
U08
Daugava Chess
50
II
Vjaters Jaromirs
11619880
LAT
1087
U10
Daugavpils
51
III
Druzhinin Vladislav
34354492
RUS
1071
U08
Pskov
52
I
Grigulis Janis
1439553
DEN
0
Daugavpils
53
I
Savchenko Vjachelavs
11629126
LAT
0
Daugavpils
54
II
Aleksejevs Daniils
11620480
LAT
0
U10
Olaine/ARChess
55
II
Glaveckis Ilmars
11623845
LAT
0
U18
Dagavpils
56
II
Podgornijs Bogdans
11628731
LAT
0
U10
Rīgas Šaha skola
57
III
Leibca Anna
11618434
LAT
0
w
U10
Daugavpils
58
II
Blazys Titas
12831530
LTU
1083
U10
Vilnius
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Tiráž