Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mladších žáků 2019

Poslední aktualizace23.03.2019 13:39:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  13. SK Vyškov C (Rtg prům.:1057, PH 1: 2 / PH 2: 65)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Charvát Ondřej1100CZE0000000,061225
2Pikner Denis1074CZE0000000,061153
3Pukowietz Marek1069CZE0001012,061103
4Tycholizová Marijana1100CZE0000000,061081
5Doleží Tadeáš1000CZE0001001,061085

Info o hráči

Charvát Ondřej 1100 CZE Rp:350
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
226Ulčák Michael1510CZE5,0s 01
351Hronek Ondřej1561CZE4,0w 01
432Řepka Jan1000CZE1,0s 01
513Řehák Šimon1000CZE1,0w 01
674Ulrich Adam1109CZE2,0s 01
77Žaža David1170CZE5,5w 01
Pikner Denis 1074 CZE Rp:305
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
227Vavřínková Marie1327CZE5,0w 02
352Boček Adam1411CZE5,5s 02
433Výchopeň Martin1000CZE2,5w 02
514Hudec Tomáš1000CZE3,0s 02
675Provazník Rafael1100CZE3,5w 02
78Švagr Daniel1077CZE4,0s 02
Pukowietz Marek 1069 CZE Rp:978
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
228Sedlák Václav1263CZE5,0s 03
353Havel Tomáš1261CZE5,5w 03
434Tomanec Michal1000CZE3,0s 03
515Šoltés Marek1000CZE0,0w 13
676Jabůrek David1091CZE4,0s 03
79Prokop Tomáš1000CZE2,0w 13
Tycholizová Marijana 1100 CZE Rp:242
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
229Coufalová Laura1250CZE7,0w 04
354Buzáš Michal1152CZE3,5s 04
435Jackovičová Veronika1000CZE3,0w 04
516Mucha Jakub1000CZE2,0s 04
677Dvořák Jakub1086CZE2,0w 04
710Prokop Ondřej1000CZE2,0s 04
Doleží Tadeáš 1000 CZE Rp:849
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
230Jackovičová Zuzana1132CZE6,0s 05
355Kubátová Běta1280CZE4,5w 05
436Tomanec Vlastimil1000CZE2,0s 05
517Pokorná Alena1000CZE0,0w 15
678Feďkiv Martin1100CZE3,0s 05
711Vinohradský Lukáš1000CZE3,0w 05

Nasazení hráčů

2. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:05
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno AELO-9  SK Vyškov CELO6 : 0
1.1
Ulčák, Michael
1510-
Charvát, Ondřej
11001 - 0
1.2
Vavřínková, Marie
1327-
Pikner, Denis
10741 - 0
1.3
Sedlák, Václav
1263-
Pukowietz, Marek
10691 - 0
1.4
Coufalová, Laura
1250-
Tycholizová, Marijana
11001 - 0
1.5
Jackovičová, Zuzana
1132-
Doleží, Tadeáš
10001 - 0
1.6
Hladký, Petr
1000-
bez hráče
0+ - -
3. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:40
Šach.9  SK Vyškov CELO-2  ŠK Kuřim BELO0 : 6
3.1
Charvát, Ondřej
1100-
Hronek, Ondřej
15610 - 1
3.2
Pikner, Denis
1074-
Boček, Adam
14110 - 1
3.3
Pukowietz, Marek
1069-
Havel, Tomáš
12610 - 1
3.4
Tycholizová, Marijana
1100-
Buzáš, Michal
11520 - 1
3.5
Doleží, Tadeáš
1000-
Kubátová, Běta
12800 - 1
3.6
bez hráče
0-
Šetina, Jan
1000- - +
4. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 11:20
Šach.13  ŠK Lokomotiva Brno BELO-9  SK Vyškov CELO6 : 0
5.1
Řepka, Jan
1000-
Charvát, Ondřej
11001 - 0
5.2
Výchopeň, Martin
1000-
Pikner, Denis
10741 - 0
5.3
Tomanec, Michal
1000-
Pukowietz, Marek
10691 - 0
5.4
Jackovičová, Veronika
1000-
Tycholizová, Marijana
11001 - 0
5.5
Tomanec, Vlastimil
1000-
Doleží, Tadeáš
10001 - 0
5.6
Horák, Hanuš
1000-
bez hráče
0+ - -
5. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 12:00
Šach.9  SK Vyškov CELO-12  Šachy Zastávka BELO2 : 4
6.1
Charvát, Ondřej
1100-
Řehák, Šimon
10000 - 1
6.2
Pikner, Denis
1074-
Hudec, Tomáš
10000 - 1
6.3
Pukowietz, Marek
1069-
Šoltés, Marek
10001 - 0
6.4
Tycholizová, Marijana
1100-
Mucha, Jakub
10000 - 1
6.5
Doleží, Tadeáš
1000-
Pokorná, Alena
10001 - 0
6.6
bez hráče
0-
Dumková, Magdalena
1000- - +
6. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 12:40
Šach.7  SK Vyškov BELO-9  SK Vyškov CELO6 : 0
6.1
Ulrich, Adam
1109-
Charvát, Ondřej
11001 - 0
6.2
Provazník, Rafael
1100-
Pikner, Denis
10741 - 0
6.3
Jabůrek, David
1091-
Pukowietz, Marek
10691 - 0
6.4
Dvořák, Jakub
1086-
Tycholizová, Marijana
11001 - 0
6.5
Feďkiv, Martin
1100-
Doleží, Tadeáš
10001 - 0
6.6
Dorazilová, Kristýna
1000-
bez hráče
0+ - -
7. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 13:20
Šach.9  SK Vyškov CELO-11  Šachy Zastávka AELO1 : 5
5.1
Charvát, Ondřej
1100-
Žaža, David
11700 - 1
5.2
Pikner, Denis
1074-
Švagr, Daniel
10770 - 1
5.3
Pukowietz, Marek
1069-
Prokop, Tomáš
10001 - 0
5.4
Tycholizová, Marijana
1100-
Prokop, Ondřej
10000 - 1
5.5
Doleží, Tadeáš
1000-
Vinohradský, Lukáš
10000 - 1
5.6
bez hráče
0-
Křížová, Agáta
1000- - +