Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:13:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
126th Scottish Championships
Poslední aktualizace14.07.2019 19:00:53, Creator/Last Upload: Scotland chess federation (License 2)
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
1
GM
Turner Matthew J
402893
SCO
2517
2
GM
Gormally Daniel W
406465
ENG
2498
3
GM
Mcnab Colin A
2400030
SCO
2405
4
FM
Banzea Alexandru-Bogdan
1232622
ROU
2405
5
IM
Eggleston David J
412120
ENG
2399
6
GM
Arakhamia-Grant Ketevan
13600168
SCO
2386
7
FM
Gourlay Iain
2401533
SCO
2365
8
FM
Reimanis Ritvars
11602988
LAT
2351
9
FM
Gheorghiu Calin
1200305
ROU
2345
10
FM
Tate Alan
2401878
SCO
2283
11
IM
Mckay Roderick M
2400049
SCO
2276
12
IM
Pritchett Craig W
2400065
SCO
2274
13
FM
Wall Tim P
401641
ENG
2246
14
Mcclement Andrew
2400480
SCO
2238
15
FM
Berry Neil
2400650
SCO
2232
16
Han Yichen
1054430
NED
2217
17
CM
Bremner Adam
2400847
SCO
2191
18
Grant Jonathan I M
2400294
SCO
2183
19
Shafi Declan
2405156
SCO
2146
20
CM
Green Andrew D
2401762
SCO
2135
21
Moreby James
427756
ENG
2100
22
IM
Orr Mark J L
2500035
IRL
2075
23
Maxwell Daniel
2403277
SCO
2066
24
Smith Peter R
2404761
SCO
2018
25
Brown Alan M
409804
ENG
2017
26
Bosselmann Tom Linus
12983845
GER
2000
27
Mcquillan Stephen G
2406110
SCO
1962
28
Bhopal Raj
2404443
SCO
1947
29
Chisholm Mike
2402220
SCO
1928
30
Mcgregor Lindsay A
2461641
SCO
1926
31
Irving Neil
2402238
SCO
1913
32
Jennings Richard
2404435
SCO
1904
33
Kynoch Richard
2401266
SCO
1901
34
Paul Rabindra
2403048
SCO
1876
35
Ridge Michael
2401894
SCO
1873
36
Roy Ali
2400456
SCO
1871
37
AGM
Skettos Nicolas
5900670
CYP
1867
38
Sanger Jake M
2406136
SCO
1867
39
Begg David
2406004
SCO
1857
40
Wynarczyk Raymond
415081
ENG
1852
41
Kane Robert
420468
ENG
1850
42
Volland Ben
2405504
SCO
1846
43
Walker Duncan
2461692
SCO
1836
44
Montgomery James R
2401860
SCO
1801
45
Dawson Alastair
412651
SCO
1796
46
Fowler Hugo
433411
WLS
1794
47
Robinson Stephen
2404184
SCO
1788
48
Baumanis Kristaps
11602147
LAT
1779
49
Smith Callum
2405342
SCO
1777
50
Smith Stephen H
2402670
SCO
1768
51
Schmerwitz Reinhard
24646539
GER
1721
52
Coates Sam
2408147
SCO
1702
53
Walkowiak Adam
2405806
SCO
1698
54
Hall David G
2402394
SCO
1696
55
Aitchison A Keith
2403072
SCO
1660
56
Scott Richard
2404192
SCO
1654
57
Zamvar Vipin
2403749
SCO
1612
58
Rounds Matt
2408180
SCO
1600
59
Mckay Jonathan
2405512
SCO
1550
60
Fowler Caspian
1803271
WLS
1512
61
Connolly Sams Dietah
2405075
SCO
1511
62
Smith Sarah E
2405539
SCO
1454
63
Maheshwari Ritvik
2407809
SCO
1444
64
Bishop Lee
2408384
SCO
1180
65
Macqueen Calum
2402270
SCO
2217
66
Wilson Donald
2403331
SCO
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž