Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Первенство Гродненской области по шахматам среди мальчиков до 8 лет (2011 год рождения и моложе)

Last update 24.02.2019 16:39:31, Creator/Last Upload: belarus chess federation

Pairings/Results

Round 9 on 2019/02/24 at 10.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
15Телков Артем1400 1 - 0 Лебедь Савелий12009
215Суслов Михаил1200 0 - 16 Лугинин Максим16001
316Таранко Иван12005 ½ - ½6 Кирко Иван14002
44Рудь Артем1400 1 - 04 Прокопович Дима120011
57Балбатун Виталий12004 0 - 14 Норман Михаил14003
617Тишко Михаил1200 1 - 04 Семашко Егор120013
714Семинский Матвей12002 1 - 04 Новодворский Егор120010
88Волчкевич Егор12002 0 - 1 Авсяников Роман12006
912Пузач Евгений12003 1 bye

Round 8 on 2019/02/24 at 10.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
12Кирко Иван14005 1 - 0 Суслов Михаил120015
23Норман Михаил14004 0 - 1 Телков Артем14005
310Новодворский Егор12004 0 - 15 Лугинин Максим16001
44Рудь Артем1400 0 - 14 Таранко Иван120016
512Пузач Евгений12003 0 - 1 Лебедь Савелий12009
66Авсяников Роман1200 0 - 1 Тишко Михаил120017
78Волчкевич Егор12002 0 - 13 Балбатун Виталий12007
813Семашко Егор12003 1 - 02 Семинский Матвей120014
911Прокопович Дима12003 1 bye

Round 7 on 2019/02/24 at 10.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
115Суслов Михаил12005 ½ - ½5 Телков Артем14005
21Лугинин Максим16004 1 - 04 Норман Михаил14003
39Лебедь Савелий1200 0 - 14 Кирко Иван14002
413Семашко Егор12003 0 - 1 Рудь Артем14004
511Прокопович Дима12003 0 - 13 Новодворский Егор120010
616Таранко Иван12003 1 - 03 Пузач Евгений120012
714Семинский Матвей12002 0 - 12 Балбатун Виталий12007
817Тишко Михаил1200 1 - 02 Волчкевич Егор12008
96Авсяников Роман1200 1 bye

Round 6 on 2019/02/23 at 11.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
15Телков Артем14004 1 - 04 Лугинин Максим16001
24Рудь Артем1400 0 - 14 Суслов Михаил120015
32Кирко Иван14003 1 - 03 Семашко Егор120013
410Новодворский Егор12003 0 - 13 Норман Михаил14003
59Лебедь Савелий1200 1 - 0 Авсяников Роман12006
611Прокопович Дима12002 1 - 02 Волчкевич Егор12008
714Семинский Матвей12002 0 - 12 Таранко Иван120016
812Пузач Евгений12002 1 - 0 Тишко Михаил120017
97Балбатун Виталий12001 1 bye

Round 5 on 2019/02/23 at 11.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
14Рудь Артем1400 0 - 13 Телков Артем14005
21Лугинин Максим16003 1 - 03 Кирко Иван14002
36Авсяников Роман1200 0 - 13 Суслов Михаил120015
43Норман Михаил14002 1 - 02 Пузач Евгений120012
510Новодворский Егор12002 1 - 02 Таранко Иван120016
613Семашко Егор12002 1 - 02 Прокопович Дима120011
77Балбатун Виталий12001 0 - 1 Лебедь Савелий12009
817Тишко Михаил1200 0 - 11 Семинский Матвей120014
98Волчкевич Егор12001 1 bye

Round 4 on 2019/02/23 at 11.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
12Кирко Иван14003 0 - 1 Рудь Артем14004
212Пузач Евгений12002 0 - 12 Лугинин Максим16001
315Суслов Михаил12002 1 - 02 Норман Михаил14003
416Таранко Иван12002 0 - 12 Телков Артем14005
56Авсяников Роман1200 1 - 02 Новодворский Егор120010
611Прокопович Дима12001 1 - 01 Балбатун Виталий12007
78Волчкевич Егор12001 0 - 11 Семашко Егор120013
89Лебедь Савелий12001 ½ - ½1 Тишко Михаил120017
914Семинский Матвей12000 1 bye

Round 3 on 2019/02/22 at 16.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
13Норман Михаил14002 0 - 12 Кирко Иван14002
21Лугинин Максим1600 ½ - ½2 Рудь Артем14004
35Телков Артем14001 1 - 0 Авсяников Роман12006
47Балбатун Виталий12001 0 - 11 Пузач Евгений120012
515Суслов Михаил12001 1 - 01 Лебедь Савелий12009
610Новодворский Егор12001 1 - 01 Тишко Михаил120017
716Таранко Иван12001 1 - 01 Прокопович Дима120011
814Семинский Матвей12000 0 - 10 Волчкевич Егор12008
913Семашко Егор12000 1 bye

Round 2 on 2019/02/22 at 16.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
16Авсяников Роман12001 ½ - ½1 Лугинин Максим16001
22Кирко Иван14001 1 - 01 Телков Артем14005
317Тишко Михаил12001 0 - 11 Норман Михаил14003
44Рудь Артем14001 1 - 01 Балбатун Виталий12007
59Лебедь Савелий12000 1 - 01 Таранко Иван120016
68Волчкевич Егор12000 0 - 10 Пузач Евгений120012
713Семашко Егор12000 0 - 10 Новодворский Егор120010
811Прокопович Дима12000 1 - 00 Семинский Матвей120014
915Суслов Михаил12000 1 bye

Round 1 on 2019/02/22 at 16.00

Bo.No.NameRtgPts. ResultPts. NameRtgNo.
11Лугинин Максим16000 1 - 00 Лебедь Савелий12009
210Новодворский Егор12000 0 - 10 Кирко Иван14002
33Норман Михаил14000 1 - 00 Прокопович Дима120011
412Пузач Евгений12000 0 - 10 Рудь Артем14004
55Телков Артем14000 1 - 00 Семашко Егор120013
614Семинский Матвей12000 0 - 10 Авсяников Роман12006
77Балбатун Виталий12000 1 - 00 Суслов Михаил120015
816Таранко Иван12000 1 - 00 Волчкевич Егор12008
917Тишко Михаил12000 1 bye
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use