Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:46:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Oudtshoorn Trials 3 Under 14
Zadnja izmjena16.02.2019 15:47:02, Creator/Last Upload: George Swart
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Petersen John-Wayne
106065429
RSA
1209
PJB
2
Jordaan Thor
1070098418
RSA
1021
Van Rheede
3
Van Lill Marius
1060107865
RSA
1001
Van Rheede
4
Greeff Simon
107078094
RSA
976
Wesbank
5
Summers Daniel
1070107860
RSA
968
Van Rheede
6
Pheko Thabiso
1070107868
RSA
922
Van Rheede
7
Campher Luwiaan
1060109429
RSA
920
Dyss Sek
8
Pietersen Nicholen
1070107870
RSA
912
PJB
9
Jansen Heino
107086650
RSA
907
Uniondale
10
de Jongh Herchelle
1060107856
RSA
894
Saturnus
11
Absolom Norman
1070107873
RSA
884
De Rust
12
Schoeman Samantha
2060107869
RSA
881
Van Rheede
13
Kasper Vernon
106086249
RSA
875
PJB
14
Stander Rashean
1070107862
RSA
854
Saturnus
15
Saayman Johannes
106083796
RSA
846
Private
16
Campher Chewandre
1060107855
RSA
833
De Rust
17
Le Roux Jonicquin
1070098428
RSA
825
PJB
18
Bessie Ashwill
1070107875
RSA
822
PJB
19
Lidt Miquel
1070109430
RSA
822
PJB
20
Bothma Edrich
107078114
RSA
817
Wesbank
21
Bal Andre
1070107878
RSA
810
Van Rheede
22
Williams Ronaldino
1070107863
RSA
809
Saturnus
23
Benedito Enrique
1060109428
RSA
792
Van Rheede
24
Botha Daniel
1070107876
RSA
787
Dysselsdorp
25
Wynand Bevan
1070109423
RSA
787
a
26
Kasper Angelo
1070107852
RSA
778
Saturnus
27
Henning Christiaan
1070107858
RSA
768
Van Rheede
28
Roelfse Reece
1070107871
RSA
766
Van Rheede
29
April Hadrian
1070107872
RSA
764
Van Rheede
30
Festus Ambe
206069551
RSA
763
Van Rheede
31
Arries Savannah
2060107877
RSA
724
Van Rheede
32
Jacobs Xyviar
1060107857
RSA
715
Saturnus
33
Konstabel Marco
1060107853
RSA
695
De Rust
34
Kamfer Pedronique
2060107849
RSA
690
De Rust
35
Prins Gior-Danny
107065431
RSA
689
PJB
36
Januarie Lindon Lee
1060107850
RSA
667
De Rust
37
Moyeni Sinebongo
1060107867
RSA
664
Van Rheede
38
Marries Ethan
1070107851
RSA
658
Uniondale
39
Lekay Kyle
107064414
RSA
641
Van Rheede
40
Paulse Selwyn
1070109422
RSA
637
a
41
Gordon Jevonskie
1070098420
RSA
581
Saturnus
42
Thomas Siyabonga
1070109427
RSA
536
a
43
Adams Keenan
2060107874
RSA
531
Bridgton
44
De Bruin Ru-Vadene
107086243
RSA
500
PJB
45
Isaacs Adrian
1070107859
RSA
500
De Rust
46
Pieterse Gilchrist
1060107866
RSA
500
Saturnus
47
Simkin Jordan
1060107861
RSA
500
Uniondale
48
Swartbooi Christiaan
1060109426
RSA
500
a
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use