Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:05:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
VIII Memorial David Garcia Ilundain Escacs base 2010 Trofeu Adjutori Mas 'S20'
Darrera actualització12.12.2010 13:22:00, Creador/Darrera càrrega: Daniel Leiro Giralt
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
8. Ronda El 2010/12/11
T.
Núm.
Nom
Tipus
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Tipus
Núm.
1
4
CM
Moreno Martin Daniel
6½
0 - 1
6
CM
Sabria Batlle Pol
2
2
7
Vela Villares Hector
5½
0 - 1
6
Pueyo Burrell David
5
3
8
Shatko Danil
S16
5
½ - ½
5½
Ezquerro Luque Albert
S16
11
4
6
CM
Castellano Egea Einar
5
1 - 0
5
Gonzalez Hernandez Ferran
S16
16
5
13
Triadu Cassa Jordi
5
1 - 0
5
Garcia Castellote Oscar
9
6
12
Vinardell Cruañas Sergi
S16
5
0 - 1
5
Fernandez Diaz Cristian
S16
21
7
3
CM
Martinez Ramirez Erik
S16
4½
1 - 0
5
Fernandez Aguilar Francisco
25
8
15
Nieto Farreny Francesc
4½
½ - ½
4½
Amores Gago Javier
19
9
18
Balague Camps Marc
S16
4½
1 - 0
4½
Toste Nieto Alexandre
S16
33
10
24
Del Amo Carbo Jordi
4
½ - ½
4½
Esteve Cantero Marc
S16
49
11
37
Muñoz Muñoz Ricardo
4
0 - 1
4
Solani Nuñez Joshua
22
12
38
Ortiz De Latierro Olivella Ait
S16
4
1 - 0
4
Jareño Badenas Aleix
S16
23
13
39
Vazquez Kaufmann David
S16
4
1 - 0
4
Castillo Escario Yolanda
27
14
29
Tutusaus Marrugat Carles
S16
4
0 - 1
4
Julian Ortin Eva Maria
40
15
47
Garcia Lopez Nicolas
S16
4
0 - 1
4
Delisau Gil Oriol
S16
31
16
34
Campos Cayuelas Adrian
4
1 - 0
4
Cosialls Baz Daniel
54
17
17
Norte Garcia Andrea
S16
3½
0 - 1
3½
Ruiz Alba Daniel
S16
42
18
26
Gotes Perez Jaume
S16
3½
0 - 1
3½
Vidal Zamora Cristina
S16
44
19
30
Corrales Adamuz Cristian
3½
1 - 0
3½
Muratet Carmona Alexandra
50
20
32
Arno Bendicho Arnau
3½
1 - 0
3½
Ingerta Vidal Hector
63
21
46
Castillo Martinez Eloi
S16
3½
0 - 1
3½
Arus Blanch Daniel
36
22
28
Sierra Montoya Miquel
S16
3
0 - 1
3
Muratet Carmona Julia
S16
51
23
41
Torres Morales Ferran
S16
3
0 - 1
3
Jover Font Pau
52
24
58
Latorre Freixes Marc
S16
3
1 - 0
3
Escobar Figueroa Sandra
43
25
53
Arno Bendicho Xenia
3
1 - 0
3
Alquezar Calpena Marc
45
26
48
Orrit Sole Gerard
S16
3
1 - 0
3
Martinez Marin Aleix
66
27
62
Ferre Honrubias Esteve
3
1 - 0
2½
Flotats Ardiaca Sergi
55
28
56
Cervello I Tost Roger
S16
2½
1 - 0
2½
Gala Martinez Victor
61
29
68
Fernandez Espino Adrian
S16
2½
½ - ½
2½
Terrones Launes Xenia
57
30
74
Collantes Araña Ivan
S16
2
½ - ½
2
Suita Rodriguez Natalia
S16
59
31
60
Fumas Fontova Eudald
S16
2
1 - 0
2
Custodio Criado Jofre
75
32
76
Martinez Perez Pablo
S16
2
½ - ½
2
Cano Sevila Ivan
S16
73
33
69
Membrives Ruiz Julia
S16
1½
1 - 0
1½
Villaro Cos Silvia
S16
71
34
70
Izquierdo Pujol Pol
S16
1
1 - 0
1½
Cadierno Garcia Pau
S16
72
35
64
Muniesa Llopart Carles
S16
1
1
bye
36
1
FM
Sanchez Ibern Marc
S16
0
0
Sense emparellar
37
10
Bals Hernandez Jordi
S16
2½
0
Sense emparellar
38
14
Palomo Teruel Xavier
0
0
Sense emparellar
39
20
Boldu Soto Roger
0
0
Sense emparellar
40
35
Canti Sendra Xavier
0
0
Sense emparellar
41
65
Anaya Ibars Genis
S16
0
0
Sense emparellar
42
67
Corominas Viñas Roger
S16
1
0
Sense emparellar
43
77
Salgado Aramburu Joan
S16
0
0
Sense emparellar
44
78
Santisteban Corbera Sonia
1
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió