Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:06:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
13. Ročník Humpoleckého turnaje mládeže kat. st.
Poslední aktualizace09.02.2019 17:57:10, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 48
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2019/02/09
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
2
Zedníček Filip
1517
6½
½ - ½
6
Ecler Matěj
1413
9
2
6
Kučera David
1450
6½
½ - ½
5½
Vyhnálek Jan
1507
3
3
16
Brabencová Aneta
1290
5
0 - 1
5
Kaňka Lukáš
1566
1
4
4
Pejřimovská Viola Ruby
1489
5
0 - 1
5
Němec Tomáš
1300
15
5
10
Fencl Vítek
1401
5
1 - 0
5
Spilka Jáchym
1397
11
6
12
Jun Robert
1360
4½
½ - ½
5
Zezula Jakub
1256
18
7
30
Filippou Christian
1094
4½
½ - ½
4½
Houška Dominik
1176
25
8
32
Pavliš Matěj
1064
4½
0 - 1
4
Kolátor Vojtěch
1358
13
9
24
Včela Martin
1185
4
1 - 0
4
Mrázek Adam
1463
5
10
26
Ležal Filip
1146
4
0 - 1
4
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1435
8
11
14
Kocman Patrik
1338
4
1 - 0
4
Zvolánek Tomáš
1104
29
12
31
Simajchl Adam
1093
4
1 - 0
4
Zelenka Adam
1241
19
13
20
Šťávová Helena
1236
4
1 - 0
4
Koumar Tomáš
1194
23
14
22
Vinopal Vít
1225
4
1 - 0
4
Horák David
0
47
15
7
Edr Michal
1440
3½
1 - 0
4
Šťávová Markéta
1139
27
16
28
Přikryl Miloslav
1114
3½
0 - 1
3½
Sklář Petr
1259
17
17
58
Pham Anetka
0
3½
1 - 0
3½
Rybáček Martin
0
61
18
56
Nekvinda Tomáš
0
3
0 - 1
3
Součková Viktorie
1231
21
19
33
Krupička Filip
1036
3
1 - 0
3
Harvalík Ondřej
0
44
20
34
Hlaváč Tomáš
1033
3
1 - 0
3
Koubková Markéta
0
51
21
35
Doležal Pavel
1024
3
1 - 0
3
Misal Rodrigo
0
55
22
52
Křivská Eliška
0
3
1 - 0
3
Vrzáková Adéla
1010
37
23
42
Guriča Václav
0
3
½ - ½
3
Kopáč Filip
0
50
24
38
Beran Matyáš
0
2½
0 - 1
2½
Spálovský Prokop
0
62
25
46
Holcman Matěj
0
2½
1 - 0
2½
Janoušek Petr
0
49
26
54
Mankevich Daniil
0
2
1 - 0
2
Satrapová Anna
1011
36
27
60
Rokosová Linda
0
2
0 - 1
2
Boháč Františk
0
39
28
40
Brož Jan
0
2
0 - 1
2
Přikryl Radek
0
59
29
57
Nekvindová Eliška
0
1½
0 - 1
2
Hajný Miroslav
0
43
30
48
Chrást František
0
1
1 - 0
1½
Dufek. Samuel
0
41
31
45
Holakovský David
0
½
0 - 1
1½
Kříž Martin
0
53
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž