Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP Štětí - starší žáci

Poslední aktualizace26.01.2019 17:06:11, Creator/Last Upload: czech republic licence 103

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Peroutka ŠimonCZE1534TJ Sokol Údlice6,522,531,526,0
23Václavík JanCZE1681ŠK Teplice6,022,532,023,0
311Souček JanCZE1512Unichess5,522,031,022,5
41Hrbek ŠtěpánCZE1808Interchess z.s.5,518,527,021,0
54Habenicht MartinCZE16311. Novoborský ŠK5,023,533,022,0
65Souček PetrCZE1562Unichess5,023,032,522,5
77Veverka VladimírCZE1536ŠK Most5,021,530,022,5
815Lev LukášCZE1335Klub šachistů Štětí5,019,527,519,0
916Bureš KarelCZE1311ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,026,520,0
102Werner Hong Quan DanCZE1749ŠK Spartak Ústí nad Labem4,525,034,023,5
1110Marková KarolínaCZE1515Šachy Štěpán4,520,027,019,5
1221Mrkvan FrantišekCZE1238ŠK Spartak Ústí nad Labem4,520,026,518,5
1313Dunda AndrejCZE1392ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.4,519,527,521,5
1422Dvorný TomášCZE1222ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.4,518,026,016,5
1512Šíp MarekCZE1496ŠK Spartak Ústí nad Labem4,022,029,518,5
169Semová LadaCZE1529ŠK Teplice4,021,531,019,0
1717Vyslyšel PetrCZE1272ŠK Teplice4,020,528,518,0
1818Jusko JindřichCZE1268SK Děčín4,019,527,017,5
1925Partyka JaroslavCZE1144ŠK DDM Postoloprty4,017,525,018,0
2026Hrbek JáchymCZE1134Šachy Štěpán4,017,525,016,0
2129Žáčik AdamCZE1115ŠK DDM Postoloprty4,017,024,515,0
2242Gaydukov AlexandrCZE1000ŠK Slavoj Litoměřice4,017,023,513,0
2338Hejný MatějCZE1019TJ Slovan Varnsdorf z.s.4,016,522,012,0
2424Češpiva JakubCZE1179ŠK Teplice4,016,022,515,5
2535Očenáš František FilipCZE1065ŠK Teplice4,013,519,013,0
2637Yeats AlfredCZE1052Šachy Štěpán3,517,524,514,5
2723Burger JonášCZE1207ŠK Teplice3,516,023,514,0
2845Kerner JosefCZE1000ŠK Union Louny3,513,519,511,5
2927Čajka RichardCZE1128Šachy Štěpán3,019,527,013,0
3041El Frem YoussefCZE1000ŠK DDM Postoloprty3,019,027,014,0
316Kleker JiříCZE1550Klub šachistů Štětí3,018,525,516,0
3214Sichrovský FilipCZE1340ŠK Česká Lípa3,018,026,514,0
3343Hladký TomášCZE1000ŠK Slavoj Litoměřice3,017,524,011,5
3434Dvorný MatějCZE1070ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.3,017,024,512,5
3551Vykoupil LukášCZE1000ŠK DDM Postoloprty3,017,023,512,0
3644Kerej Junus TulengaliulyCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem3,015,021,512,0
3720Vondra AlešCZE1252ŠK Spartak Ústí nad Labem3,014,021,09,0
3831Udržal JakubCZE1100ŠK UNION Louny3,014,020,58,5
3939Kordoš MichalCZE1012TJ Sokol Údlice3,014,019,59,0
4030Hübl DominikCZE1109ŠK Teplice3,013,520,59,0
4132Dolanská EsterCZE1091TJ Bohemians Praha3,012,516,510,0
4233Souček KryštofCZE1077Šachy Štěpán2,516,022,08,0
4328Vaněrka VojtěchCZE1120ŠK Teplice2,515,021,010,0
4440Balej MartinCZE1000ŠK Spartak Ústí n.L.2,514,019,08,0
4552Záboj MartinCZE1000nereg.2,513,018,07,0
4653Řezníček LukášCZE1000Šachy Štěpán2,018,526,012,0
4748Mrišo ŠtěpánCZE1000ASK Lovosice2,018,024,09,0
4836Hrbková JohanaCZE1058Šachy Štěpán2,016,522,510,0
4919Kalužný MaxmiliánCZE1262TJ Sokol Údlice2,014,019,08,0
5050Partyková NikolaCZE1000ŠK DDM Postoloprty2,013,017,53,0
5146Kunert DavidCZE1000ZŠ Sady pionýrů Lovosice1,515,020,08,0
5247Lančarič DominikCZE1000Klub Šachistů Štětí1,513,018,54,0
5349Novotný PavelCZE1000Klub šachistů Štětí1,511,517,05,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break