Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:17:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
II TORNEO ESCUELA CAJACANARIAS EL TANQUE EL TANQUE 2010
Last update 28.11.2010 14:49:40, Creator/Last Upload: Spanish Federation (Arbiter Comitee)
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Hidalgo Santana Fernando
ESP
2127
Universidad
2
CM
Ortells Perez Victor
ESP
2058
Circulo amistad
3
Molina Rodriguez Borja
ESP
2058
Cajacanarias
4
Lopez Reboso Hector
ESP
1975
Universidad
5
Cruz Diaz Felipe
ESP
1973
Furnias
6
Martin Hernandez Jonas David
ESP
1898
Piratas Del Puerto
7
Laino Alvarez Marcos
ESP
1822
Piratas Del Puerto
8
Santos Izquierdo Carlos
ESP
1820
Universidad
9
Perez Barreto Adrian
ESP
1819
Valledrez
10
Korneev Svyatoslav
ESP
1787
Piratas Del Puerto
11
Lorenzo Lorenzo Iru
ESP
1640
Comarca
12
Cabrera Gomez Tomas
ESP
1638
San Benito
13
Lorenzo Ventura Abel
ESP
1595
Universidad
14
Casas Medina Cristina
ESP
1584
Chíñaco
15
Mukhi Talreja Ishita Tina
ESP
1530
Piratas
16
Rodriguez Lapetra Jaime
ESP
1521
Laguna Cotelec
17
Ferrera Gonzalez Carlos
ESP
1485
Laguna-cotelec
18
Pena Aragon Sergio
ESP
1296
Laguna Cotelec
19
Abrante Dorta Cristian
ESP
0
El Tanque
20
Casas Medina Marta
ESP
0
Chíñaco
21
Chico Gonzalez Adrian
ESP
0
22
Diaz Martinez Pablo
ESP
0
23
Evora Acosta Tomas
CAN
0
Enroque
24
Evora Uzcategui Sofia
ESP
0
Cajacanarias
25
Ferrera Gonzalez Elena
ESP
0
Laguna-cotelec
26
Ferrera Gonzalez Irene
ESP
0
Laguna-cotelec
27
Gonzalez Edodey Ventor
ESP
0
28
Gonzalez Estupinan Israel
ESP
0
Comarca
29
Hernandez Hernandez Heriberto
ESP
0
Comarca
30
Lagomarsino Ortega Ernesto
ESP
0
Comarca
31
Lorenzo Dominguez Andres
ESP
0
El Tanque
32
Mendez Dorta Santiago Amado
ESP
0
El Tanque
33
Ramos Pérez maigualida
ESP
0
34
RedondoTerron Eva
ESP
0
Cajacanarias
35
Remon Pacheco Daniel
ESP
0
Piratas Del Puerto
36
Rodriguez Redondo Adhara
ESP
0
Cajacanarias
37
Rodriguez Redondo Ethan
ESP
0
Cajacanarias
38
Rodriguez Sabater Laura
ESP
0
39
Rodriguez Sabater Lucia
ESP
0
40
Santoyo Oramas Esther
ESP
0
Piratas Del Puerto
41
Sosa Bello Miguel Angel
ESP
0
Piratas del puerto
42
Sosa Daniel
ESP
0
Piratas Del Puerto
43
Trujillo Marrero Diego Antonio
ESP
0
El Tanque
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use