Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:37:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
ESCOLARES DIP.VA.18-19 BENJAMIN
Zadnja izmjena30.03.2019 18:37:36, Creator/Last Upload: Spanish Chess Federation (Licence 484)
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
Klub/Grad
1
Alonso Jimenez Neizan
Tudela De Duero
2
Asensio Lopez Victor
Portillo
3
Buitrago Rodriguez David
Medina Del Campo
4
Calvo Aguilar Jorge
Tordesillas
5
Calvo Arranz Ruben
Pedrajas
6
Carballo Borge Mario
Tudela De Duero
7
Carromero Gomez Miguel
Olmedo
8
Conde Barragan Alba
Tordesillas
9
Diaz Tarrillo Raul
Olmedo
10
Dominguez Ortega Marcos
Tordesillas
11
Fernandez Cerro Adrian
Portillo
12
Fernandez Recio Iziar
Tordesillas
13
Ferreras Gamazo Laura
Tordesillas
14
Fraile Rojo Saul
Tordesillas
15
Franco Arevalo Izan
Aldeamayor
16
Gago Velasco Alonso
Olmedo
17
Gago Velasco Cristian
Olmedo
18
Garcia Becerro Adrian
Tudela De Duero
19
Garuz Casado Maria
Tudela De Duero
20
Gomez Sanz Nicolas
Pedrajas
21
Gonzalez Pascual Hector
Tordesillas
22
Higuera Garcia Ivan
Tordesillas
23
Jimeno Espartero Hugo
Tordesillas
24
Lopez Garcia Patricia
Olmedo
25
Lopez Gonzalez Mario
Medina Del Campo
26
Lugan Sanchez Gabriela
Tordesillas
27
Martinez Herrero Manuel
Arroyo De La Encomienda
28
Martos Espi Diego
Arroyo
29
Mendez Hernandez Isaac
Arroyo De La Encomienda
30
Monjas Capellan Hector
Pedrajas
31
Moreno Gonzalo Andres
Arroyo De La Encomienda
32
Navarro Huerta Sergio
Arroyo De La Encomienda
33
Pelayo Arauzo Emilio
Arroyo De La Encomienda
34
Perez Garcia Jaime
Arroyo De La Encomienda
35
Perez Gomez Guillermo
Tordesillas
36
Perez Higuera Mario
Portillo
37
Perez Sanz Mario
Olmedo
38
Pindado Lima Daniel
Medina Del Campo
39
Ramos Bajo Abraham
Tordesillas
40
Revuelta Blanco Daniel
Tordesillas
41
Rivero Sanz Adrian
Pedrajas
42
Romero Ruano Sergio
Arroyo De La Encomienda
43
Sanz Duque Sergio
Olmedo
44
Vaquero Gonzalez Yaris
Portillo
45
Vecillas Rey Daniel
Tordesillas
46
Villagran Fernandez Mario
Portillo
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead