Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:52:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Открытое первенство СШ №28 г.Гродно по шахматам. (среди начинающих)
Last update 13.01.2019 10:30:49, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Астасевич Николай
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
2
Бондарев Альберт
BLR
1000
ШШ "Мастер"
3
Будько Алиса
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
4
Буйвол Артем
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
5
Булак Илья
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
6
Гадомский Арсений
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
7
Гирис Валерий
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
8
Грудницкий Кирилл
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
9
Дорогуш Оскар
BLR
1000
ШШ "Мастер"
10
Жук Никита
BLR
1000
ШШ "Мастер"
11
Зариньш Остап
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
12
Землянский Петр
BLR
1000
ШШ "Мастер"
13
Кузмицкий Максим
BLR
1000
ШШ "Мастер"
14
Купчик Марья
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
15
Литвин Мария
BLR
1000
ШШ "Мастер"
16
Малышко Арсений
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
17
Маркевич Кирилл
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
18
Новицкий Тимофей
BLR
1000
ШШ "Мастер"
19
Обуховский Арсений
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
20
Омеляшко Адам
BLR
1000
ШШ "Дабкус"
21
Панасик Герман
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
22
Парай Алексей
BLR
1000
ШШ "Дабкус"
23
Подгайский Никита
BLR
1000
ШШ "Мастер"
24
Потрейко Тимофей
BLR
1000
ШШ "Мастер"
25
Русинович Савелий
BLR
1000
ШШ "Мастер"
26
Савко Андрей
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
27
Савчик Вера
BLR
1000
ШШ "Мастер"
28
Сайковский Владислав
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
29
Сильченко Михаил
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
30
Смолич Иван
BLR
1000
ШШ "Мастер"
31
Стасевич Артур
BLR
1000
ШШ "Мастер"
32
Статкевич Роман
BLR
1000
ШШ "Ферзь"
33
Талуть Даниил
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
34
Фененко Манохар
BLR
1000
ШШ "Мастер"
35
Чиж Алексей
BLR
1000
ШШ "Мастер"
36
Шикуть Дмитрий
BLR
1000
ШШ "Мастер"
37
Эйсмонт Татьяна
BLR
1000
УО "ГГОДТДМ"
38
Януцевич Анна
BLR
1000
ШШ "Мастер"
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use