Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

2o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2019 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2019

Τελευταία ενημέρωση06.04.2019 11:38:20, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: chess club union

Ζευγάρια ομάδων για όλους τους γύρους

1. Γύρος την 2019/01/12 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U103:½
2  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U102:
3  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U100:
4  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U102:2
5  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U102:
6  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U103:1
7  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U10:0
8  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U101:3
9  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U101:
10  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U08  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U100F:4F
11  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U082:0
12  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  χωρίς αντίπαλο:
13  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U10  χωρίς αντίπαλο:
2. Γύρος την 2019/01/19 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α½:
2  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08:
3  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U102:2
4  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U100:4
5  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U10  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U102:
6  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U101:3
7  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β4:0
8  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U104F:0F
9  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U103:1
10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U08  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U½:3
11  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ:1
12  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U08:2
3. Γύρος την 2019/01/26 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U103:1
2  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U10:
3  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U102:2
4  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U103:1
5  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:
6  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U101:3
7  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U10  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U101:3
8  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U101:3
9  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U08  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U100:4
10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U103:½
11  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U103:½
12  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U083:½
4. Γύρος την 2019/02/09 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α4:0
2  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U102:2
3  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U102:2
4  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U102:2
5  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U103:1
6  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U10  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08:2
7  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β3:1
8  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U103:1
9  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U100:4
10  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U08  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U102:2
11  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U08  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ½:
12  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U10½:3
5. Γύρος την 2019/03/16 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U10  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U100:4
2  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10:
3  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U103:1
4  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U102:
5  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U10  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U102:2
6  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U10  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U103:½
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U1:
8  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U103:1
9  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U083:1
10  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U10  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U102:2
11  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U104F:0F
12  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U08  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U100:
6. Γύρος την 2019/03/23 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U100:4
2  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U08  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Α½:3
3  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U10  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ" U103:1
4  Σ.Ο. "ΣΑΧ" U10  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ U3:1
5  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U10  Ο.Σ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ U102:2
6  Ε.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ U10  Σ.Α. ΕΣΘ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ" U102:2
7  Α.Σ.Ο. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Β3:1
8  Ε.Σ.Ο. ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟ" U10  ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ U100:
9  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ U10  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ U10 ΟΜΑΔΑ Γ4:0
10  Σ.Α. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ U10  Σ.Α. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U103:½
11  Σ.Α ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΒΟΡΡΑΣ) U08  Σ.Ο. ΠΟΛΙΧΝΗΣ U082:
12  Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ U10  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ U104:0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα