Velká cena ZŠ J. Gočára - kat. 4 - 2009 a mladší Poslední aktualizace12.01.2019 15:14:25, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | | Dušánek Michal | CZE | 1401 | Region Panda, z.s. | 6 | 0 | 28,5 | 32,5 |
2 | 4 | | Kroulík Václav | CZE | 1200 | Region Panda, z.s. | 5,5 | 0,5 | 31 | 33 |
3 | 5 | | Vlček Vojtěch | CZE | 1141 | Šachový klub Červený Kostelec z.s. | 5,5 | 0,5 | 27 | 30,5 |
4 | 21 | | Kašpar Oliver | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 5 | 0 | 27,5 | 30,5 |
5 | 1 | | Krautschneider Daniel Jan | CZE | 1519 | Region Panda, z.s. | 5 | 0 | 26 | 29 |
6 | 3 | | Svoboda Ondřej | CZE | 1218 | ŠŠPM Lipky HK | 5 | 0 | 26 | 28,5 |
7 | 7 | | Bažant František | CZE | 1051 | Region Panda, z.s. | 5 | 0 | 24,5 | 27 |
8 | 8 | | Vondruška Viktor | CZE | 1028 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 29 | 31 |
9 | 27 | | Pávek Leoš | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 23 | 25,5 |
10 | 32 | | Vošmik Jáchym | CZE | 0 | ŠK Lípa | 4,5 | 0 | 20 | 22 |
11 | 6 | | Reschelová Anna | CZE | 1120 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | 4 | 0 | 29 | 29,5 |
12 | 9 | | Lukášková Ellen | CZE | 1025 | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | 4 | 0 | 27 | 29 |
13 | 15 | | Fibigerová Lucie | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4 | 0 | 26 | 29 |
14 | 10 | | Morávek Petr | CZE | 1025 | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | 4 | 0 | 24 | 26 |
15 | 19 | | Holeček Filip | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 4 | 0 | 23 | 25 |
16 | 28 | | Sajdl František | CZE | 0 | Šachový klub Jičín | 4 | 0 | 20 | 21 |
17 | 18 | | Hlubučková Aneta | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3,5 | 0 | 25 | 27 |
18 | 22 | | Koláček Vojta | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3,5 | 0 | 24 | 26 |
19 | 14 | | Dymešová Anna | CZE | 0 | ŠK Lípa | 3 | 0 | 24 | 27 |
20 | 31 | | Ulman Daniel | CZE | 0 | ŠK Dobruška | 3 | 0 | 23,5 | 25,5 |
21 | 12 | | Bělobrádek Jakub | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 21,5 | 23,5 |
22 | 34 | | Šmejdová Adéla | CZE | 0 | TJ Náchod | 3 | 0 | 20 | 21 |
23 | 33 | | Zelený Filip | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3 | 0 | 19,5 | 20,5 |
24 | 17 | | Gerlichová Beata | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 3 | 0 | 19 | 21 |
25 | 29 | | Shejbal Tomáš | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 3 | 0 | 15,5 | 17,5 |
26 | 20 | | Hrubá Michaela | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 2,5 | 1 | 23,5 | 24,5 |
27 | 24 | | Košťálová Klára | CZE | 0 | ŠK Ortex | 2,5 | 0 | 18,5 | 19 |
28 | 13 | | Dekker Natalia | CZE | 0 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2 | 0 | 20,5 | 22,5 |
29 | 16 | | Franc Tomáš | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | 0 | 19,5 | 20 |
30 | 26 | | Pech Erik | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 2 | 0 | 18,5 | 19 |
31 | 30 | | Trenz Matyas | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 2 | 0 | 18 | 18,5 |
32 | 25 | | Marius Štěpán | CZE | 0 | ŠŠPM Lipky HK | 2 | 0 | 18 | 18,5 |
33 | 11 | | Brožová Lucie | CZE | 0 | Podzvičinská šachová škola | 1 | 0 | 17 | 17,5 |
34 | 23 | | Koričanská Andrea | CZE | 0 | TJ Jiskra Jaroměř | 0,5 | 0 | 14,5 | 15,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|