Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:41:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Abierto Santuario Antioquia 2019
Son yeniləmə08.01.2019 03:05:52, Müəllif/Son yükləmə: FECODAZ
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
GM
Arenas David
4403177
BOL
2440
Medellin
2
IM
Panesso Rivera Henry
4402707
ANT
2378
Club Ajedrez Los Titanes
3
FM
Becerra Juan David
4404998
BOG
2292
Bogota
4
Escobar Medina Andres F
4406290
ANT
2280
Itagui
5
IM
Echavarria Johann
4401123
ANT
2253
Medellin
6
WIM
Castrillon Gomez Melissa
4402413
ANT
2244
Envigado
7
FM
Castaneda Jhon David
4405048
ANT
2189
Medellin
8
FM
Posada Juan Manuel
4403100
ANT
2178
Medellin
9
Sierra Mejia Juan Pablo
4406990
ANT
2173
Medellin
10
Munoz Farid
4402901
ANT
2139
Medellin
11
Henao Bernardo Andres
4432525
ANT
2138
Club Ajedrez Los Titanes
12
Zapata Cuartas Juan Carlos
4403479
ANT
2128
Medellin
13
Franco William
4400909
ANT
2086
Medellin
14
Aponte Castillo Ernesto
4402960
ANT
2072
Medellin
15
Agudelo Carlos Daniel
4423275
ANT
2049
Oriente
16
Laverde Luis Eduardo
4402740
ANT
2049
Medellin
17
Arango Andres Mauricio
4403789
ANT
2044
Medellin
18
Barco Cardona Juan Carlos
4400160
ANT
2017
Medellin
19
Marquez Juan Diego
4409132
ANT
1985
Medellin
20
Truco Acevedo Andres F
4416759
ANT
1977
Medellin
21
Valderrama Castano Julian Camilo
4416775
ANT
1970
Medellin
22
Barrera Hincapie Felipe
4451899
ANT
1960
Medellin
23
Gallego Jonathan
4457358
ANT
1956
Medellin
24
Alvarez Pablo P
ANT
1952
Medellin
25
Uribe Sanchez Alejandro
ANT
1943
Medellin
26
CM
Toro Castaneda Elizabeth
4429559
ANT
1938
Club Paul Keres
27
Rosero Zapata Luis Fernando
4434366
RIS
1927
Medellin
28
Perez Lujan Mateo
4464010
ANT
1926
Medellin
29
Betancur Carlos
ANT
1823
Medellin
30
Olarte Ospina Manuel
4450922
ANT
1888
Medellin
31
Toro Miguel Angel
4450612
ANT
1887
Medellin Chess Club
32
Caro Gallego James Stiven
4475070
ANT
1884
Medellin
33
Echavarria Gustavo
4412559
ANT
1863
Medellin
34
Orozco Arango Jaidiber
4426231
ANT
1861
Oriente
35
Romero Daniela
4403274
ANT
1837
Club Ajedrez Los Titanes
36
Perez Arroyave Damian
4406621
ANT
1834
Club De Ajedrez America
37
Llano Buritica Eduardo
4423151
ANT
1829
Club Paul Keres
38
Ordonez Fernando
4416511
ANT
1791
Medellin
39
Norena Yepez Vanessa
4451155
ANT
1785
Inder Don Matias
40
Benjumea Rave Jaime Stiden
4455908
ANT
1778
Medellin
41
Morales Luis Eduardo
4411455
ANT
1759
Medellin
42
Hoyos Campuzano Efrain
4410556
ANT
1756
Oriente
43
Betancur William Alejandro
4478894
ANT
1755
Medellin
44
Loaiza Cuervo Santiago
4486820
ANT
1736
Oriente
45
Garcia Ricardo
ANT
1688
Oriente
46
WFM
Zapata Olga Maria
4404670
ANT
1686
Medellin
47
Lopez Posada Nelson Eduardo
4440390
BOG
1666
Medellin
48
Sanabria Edgar
4420551
ANT
1661
Medellin
49
Perez Grisales Noe
4466586
ANT
1654
Santuario
50
Moreno Sergio
4474775
ANT
1650
Medellin
51
Pedroza Alfredo
ANT
1644
Medellin
52
Martinez David
4428188
ANT
1622
Medellin
53
Donnelly Ochoa Esteban
4478860
ANT
1600
Oriente
54
Castano Saray
4450949
ANT
1584
Oriente
55
Valencia Luisa Fernanda
4422171
1555
Oriente
56
Suaza Builes Oscar A
4480350
ANT
1538
Medellin
57
Castano Herrera Jeronimo
4487087
ANT
1500
Oriente
58
Narvaez Berrio Alexander
4466527
ANT
1456
Medellin
59
Amaya Dario Alexander
COL
0
Santa Rosa
60
Aristizabal Diego
COL
0
Santuario
61
Bejarano Andres
COL
0
Medellin
62
Cordova Geronimo
COL
0
Oriente
63
Cuervo Juan Manuel
COL
0
Oriente
64
Diaz Juan Manuel
COL
0
Medellin
65
Duran Luis Esteban
COL
0
Medellin
66
Flores Mauricio
COL
0
Oriente
67
Garcia Andres Felipe
COL
0
Santuario
68
Garcia Dubian E
COL
0
Santuario
69
Garcia Garcia Sebastian
COL
0
Oriente
70
Garcia Sebastian
COL
0
Oriente
71
Gildardo Gomez
COL
0
XXX
72
Giraldo Ferney
COL
0
XXX
73
Gomez Samuel
COL
0
Santuario
74
Gonzalez Conrado
COL
0
Retiro
75
Guisao Faulkner
COL
0
Medellin
76
Hoyos Orlando
COL
0
Santuario
77
Hurtado David
COL
0
Medellin
78
Jurado Andres
COL
0
Medellin
79
Lopez Camilo
COL
0
Santuario
80
Maryangel Rivera
COL
0
Yarumal
81
Naranjo Ramon
COL
0
Medellin
82
Ortega Mateo
COL
0
Oriente
83
Ortiz Sebastian
COL
0
Medellin
84
Osorio Ocampo John
COL
0
85
Palmera Jose
COL
0
Medellin
86
Perez Juan carlos
COL
0
Santuario
87
Perez Lizeht
COL
0
Santuario
88
Perez Lus Adriana
COL
0
Santuario
89
Posada Paula Andrea
COL
0
Yarumal
90
Quintero Oscar
COL
0
Oriente
91
Quintero Yeferson
COL
0
Santuario
92
Rios Maria Jose
COL
0
Oriente
93
Rios Sebastian
COL
0
Oriente
94
Rivera Sara
COL
0
Yarumal
95
Salazar Juan Jose
COL
0
Santuario
96
Santa Manuel
COL
0
La Ceja
97
Stanic Claudio
COL
0
Medellin
98
Torres Juan Felipe
COL
0
99
Torres Yerson
COL
0
Medellin
100
Valencia Daniel
COL
0
Medellin
101
Velasquez Diana
COL
0
Medellin
102
Zuluaga Julian
COL
0
Santuario
103
Zuluaga Richard
COL
0
Santuario
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri