Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

2019 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local

Τελευταία ενημέρωση30.03.2019 12:57:16, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: chess club union

Ζευγάρια ομάδων για όλους τους γύρους

1. Γύρος την 2019/01/13 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ:
2  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:
3  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ7:1
4  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"2:6
5  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
6  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT4:4
7  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ6:2
8  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  bye:
2. Γύρος την 2019/01/20 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:
2  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ½:7
3  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"0:
4  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ":
5  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ6:2
6  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ8F:0F
8  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  bye:
3. Γύρος την 2019/01/27 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:
2  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"5:3
3  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:
4  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ2:6
5  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT:
6  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
7  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:2
8  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  bye:
4. Γύρος την 2019/02/10 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"6:2
2  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:
3  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ3:5
4  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ6:2
5  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ7:1
6  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ:
7  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:4
8  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  bye:
5. Γύρος την 2019/02/17 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:
2  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ":
3  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"2:6
4  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
5  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"2:
6  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ6:2
7  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:4
8  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  bye:
6. Γύρος την 2019/02/24 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ:
2  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ:
3  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ":
4  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT7:1
5  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ5:3
6  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ:
7  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:2
8  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  bye:
7. Γύρος την 2019/03/03 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"7:1
2  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ:6
3  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ4:4
4  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
5  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ0:6
6  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ7:0
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
8  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT  bye:
8. Γύρος την 2019/03/17 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ4:4
2  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ1:7
3  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ":
4  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"4:4
5  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ5:3
6  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ4:
7  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT2:
8  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ  bye:
9. Γύρος την 2019/03/24 στις 17:00
Α/ΑΟμάδαΟμάδαΑποτ.:Αποτ.
1  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χ.Α.Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ:
2  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ3:5
3  Σ.Α. Ε.Σ.Θ. "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"  Σ.Σ. ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
4  ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  Ε.Σ.Ο. "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ0:
5  Π.Α.Σ. ΣΥΚΕΩΝ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"  Σ.Ο. "ΒΟΡΡΑΣ" ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ6:2
6  Σ.Ο. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Π.Α.Σ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΔΕΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ:
7  Σ.Σ. ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ8F:0F
8  Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΗΣ "Ο ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ"  bye:
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα