COPA CATALANA FASE GIRONA 2019 Darrera actualització20.01.2019 15:45:27, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda
30. ALT EMPORDA A 2 (Elo mitjà:1524, Des1: 11 / Des2: 1) |
T. | | Nom | Elo | FED | FideID | Gr | Tipus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Pts. | Partides | Elo mitjà |
5 | | Rebollo Ordonez Dani | 1658 | ESP | 24598208 | | U14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 1926 |
6 | | Vives Pararols Arnau | 1357 | ESP | 54544513 | | U10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ½ | 1 | 0 | 3,5 | 8 | 1750 |
8 | | Vives Faig Miquel | 1675 | ESP | 54560209 | | | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 0,5 | 8 | 1818 |
9 | | Barat Serna Judit | 1404 | ESP | 54536243 | | U12 | 1 | ½ | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 8 | 1693 |
Informació de jugadors
Rebollo Ordonez Dani 1658 ESP Rp:1546 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 1 | | Clot Chico Arnau | 2217 | ESP | 5,5 | s 0 | 1 |
2 | 5 | | Isanta Aguado Juda | 1823 | ESP | 4 | w 1 | 1 |
3 | 128 | | Cano Egea Gerard | 2139 | ESP | 3 | w 0 | 1 |
4 | 68 | | Chalmeta Torredemer Jordi | 1876 | ESP | 3,5 | s 0 | 1 |
5 | 137 | | Ginesta Vila Lluís | 1700 | ESP | 3 | w 0 | 1 |
6 | 119 | | Singh Sukhwinder | 1736 | ESP | 2 | w 1 | 1 |
7 | 123 | | Parayre Soguero Jordi | 2059 | ESP | 4,5 | s 0 | 1 |
8 | 77 | | David Xapelli Antoni | 1855 | ESP | 4 | s 0 | 1 |
Vives Pararols Arnau 1357 ESP Rp:1506 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 90 | | Guell Barnada Jordi | 1899 | ESP | 3,5 | s 0 | 3 |
2 | 7 | | Garcia Castany Jose | 1670 | ESP | 3 | w 1 | 3 |
3 | 131 | | Ruiz De Morales Cespedes Jaume | 1994 | ESP | 4 | s 0 | 4 |
4 | 66 | | Camprubi Juanola Jordi | 1805 | ESP | 5 | w 0 | 4 |
5 | 135 | | Lambier Cornella Jaume | 1740 | ESP | 0,5 | w 1 | 3 |
6 | 146 | | Andrada Nonell Lluc | 1499 | ESP | 0,5 | s ½ | 4 |
7 | 125 | | Van Der Stallen Alexander | 1700 | ESP | 1 | s 1 | 3 |
8 | 76 | | Nino Yepes Kenny Enrique | 1691 | ESP | 3 | s 0 | 3 |
Vives Faig Miquel 1675 ESP Rp:1155 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 2 | | Alarcon Pages Salvador | 1976 | ESP | 5,5 | w 0 | 2 |
2 | 6 | | Sabria Mestras Jordi | 1675 | ESP | 2,5 | s 0 | 2 |
3 | 129 | | Balague Canadell Jordi | 2184 | ESP | 6 | s 0 | 2 |
4 | 67 | | Camprubi Juanola Jaume | 1929 | ESP | 3 | w 0 | 2 |
5 | 138 | | Solà Colom Curial | 1700 | ESP | 1 | s 0 | 2 |
6 | 120 | | Cargol Verdaguer Ferran | 1607 | ESP | 4,5 | s ½ | 2 |
7 | 124 | | Plantada Siurans Estanislau | 1772 | ESP | 4,5 | w 0 | 2 |
8 | 78 | | Comas Molné Pau | 1700 | ESP | 1 | w 0 | 2 |
Barat Serna Judit 1404 ESP Rp:1559 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 89 | | Gimenez Pau Daniel | 1748 | ESP | 2 | w 1 | 4 |
2 | 8 | | Kostov Trayan | 1690 | ESP | 3 | s ½ | 4 |
3 | 130 | | Oliva Llorens Antoni | 2036 | ESP | 4 | w 0 | 3 |
4 | 65 | | Marques Reig Daniel | 2002 | ESP | 3,5 | s ½ | 3 |
5 | 142 | | vacat | 0 | | 0 | s 1 | 4 |
6 | 121 | | Bonet Bonet Joan | 1706 | ESP | 2,5 | w 0 | 3 |
7 | 127 | | Ribas Garcia Pol | 1583 | ESP | 1 | w 1 | 4 |
8 | 79 | | Robert Sancho Albert | 1777 | ESP | 1 | w 1 | 4 |
Aparellaments per taulers
1. Ronda El 2019/01/13 A les 9.30 |
T. | 10 | SANTA EUGENIA A | Elo | | | - | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | 3 : 1 |
10.1 | | | 2217 | | | - | | | 1658 | U14 | | 1 - 0 |
10.2 | | | 1976 | | | - | | | 1675 | | | 1 - 0 |
10.3 | | | 1899 | S50 | | - | | | 1357 | U10 | | 1 - 0 |
10.4 | | | 1748 | | | - | | | 1404 | U12 | | 0 - 1 |
2. Ronda El 2019/01/13 A les 10.20 |
T. | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | - | 29 | SANTA EUGENIA C | Elo | | | 2½:1½ |
11.1 | | | 1658 | U14 | | - | | | 1823 | | | 1 - 0 |
11.2 | | | 1675 | | | - | | | 1675 | S50 | | 0 - 1 |
11.3 | | | 1357 | U10 | | - | | | 1670 | S65 | | 1 - 0 |
11.4 | | | 1404 | U12 | | - | | | 1690 | U12 | | ½ - ½ |
3. Ronda El 2019/01/13 A les 11.10 |
T. | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | - | 15 | BANYOLES B | Elo | | | 0 : 4 |
11.1 | | | 1658 | U14 | | - | | | 2139 | | | 0 - 1 |
11.2 | | | 1675 | | | - | | | 2184 | S50 | | 0 - 1 |
11.3 | | | 1404 | U12 | | - | | | 2036 | S65 | | 0 - 1 |
11.4 | | | 1357 | U10 | | - | | | Ruiz De Morales Cespedes Jaume |
| 1994 | U20 | | 0 - 1 |
4. Ronda El 2019/01/13 A les 12.00 |
T. | 23 | BANYOLES C | Elo | | | - | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | 3½: ½ |
15.1 | | | Chalmeta Torredemer Jordi |
| 1876 | S50 | | - | | | 1658 | U14 | | 1 - 0 |
15.2 | | | 1929 | U16 | | - | | | 1675 | | | 1 - 0 |
15.3 | | | 2002 | S50 | | - | | | 1404 | U12 | | ½ - ½ |
15.4 | | | 1805 | U12 | | - | | | 1357 | U10 | | 1 - 0 |
5. Ronda El 2019/01/13 A les 12.50 |
T. | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | - | 32 | VILOBI B | Elo | | | 2 : 2 |
16.1 | | | 1658 | U14 | | - | | | 1700 | | | 0 - 1 |
16.2 | | | 1675 | | | - | | | 1700 | | | 0 - 1 |
16.3 | | | 1357 | U10 | | - | | | 1740 | S65 | | 1 - 0 |
16.4 | | | 1404 | U12 | | - | | | 0 | | | 1 - 0 |
6. Ronda El 2019/01/13 A les 16.00 |
T. | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | - | 30 | OLOT G | Elo | | | 2 : 2 |
16.1 | | | 1658 | U14 | | - | | | 1736 | | | 1 - 0 |
16.2 | | | 1675 | | | - | | | 1607 | | | ½ - ½ |
16.3 | | | 1404 | U12 | | - | | | 1706 | S65 | | 0 - 1 |
16.4 | | | 1357 | U10 | | - | | | 1499 | U14 | | ½ - ½ |
7. Ronda El 2019/01/13 A les 16.50 |
T. | 31 | PEONS DE TOSSA | Elo | | | - | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | 2 : 2 |
15.1 | | | 2059 | S50 | | - | | | 1658 | U14 | | 1 - 0 |
15.2 | | | Plantada Siurans Estanislau |
| 1772 | | | - | | | 1675 | | | 1 - 0 |
15.3 | | | Van Der Stallen Alexander |
| 1700 | | | - | | | 1357 | U10 | | 0 - 1 |
15.4 | | | 1583 | U18 | | - | | | 1404 | U12 | | 0 - 1 |
8. Ronda El 2019/01/13 A les 17.40 |
T. | 24 | LLORET DE MAR A- 2 | Elo | | | - | 26 | ALT EMPORDA A 2 | Elo | | | 3 : 1 |
16.1 | | | 1855 | | | - | | | 1658 | U14 | | 1 - 0 |
16.2 | | | 1700 | | | - | | | 1675 | | | 1 - 0 |
16.3 | | | 1691 | | | - | | | 1357 | U10 | | 1 - 0 |
16.4 | | | 1777 | S65 | | - | | | 1404 | U12 | | 0 - 1 |
|
|
|
|