Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:14:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Белый ферзь-2019
Viimeisin päivitys27.01.2019 13:42:11, Creator/Last Upload: Moscow chess federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Юсупов Артем
34185744
RUS
1487
Москва
2
Яковлев Тимур
54191416
RUS
1418
Москва
3
Браун Александр Евгеньевич
24250520
RUS
1388
Москва
4
Барели Башир
34318542
RUS
1386
Москва
5
Айзетов Павел
34274618
RUS
1385
Москва
6
Евкарпиев Алексей
44175272
RUS
1385
Москва
7
Новак Максим
34365460
RUS
1371
Москва
8
Фомин Александр
RUS
1328
Москва
9
Мишин Давид
RUS
1325
Москва
10
Мазин Павел П
24273988
RUS
1314
Москва
11
Иванников Кирилл
34333908
RUS
1306
Москва
12
Трофимова Татьяна
34418377
RUS
1305
Москва
13
Пономарев Артемий
34318640
RUS
1297
Москва
14
Отделнов Захар
54154928
RUS
1291
15
Винокур Ева
34318674
RUS
1289
Москва
16
Амирханова Дарья
34417290
RUS
1266
Москва
17
Аталиков Руслан
RUS
1245
Москва
18
Субботина Арина
34274626
RUS
1245
Москва
19
Алешин Иван
RUS
1244
Москва
20
Комаров Алексей Андреевич
34390057
RUS
1241
Москва
21
Кац Илья Максимович
34350756
RUS
1240
Москва
22
Смирнов Алексей
RUS
1232
Москва
23
Моргунов Иоанн
RUS
1223
Москва
24
Зеленова Екатерина
RUS
1220
Москва
25
Мартынюк Тимофей
34230181
RUS
1197
Москва
26
Пономарева Мила
RUS
1191
Москва
27
Городецкий Владислав
RUS
1181
Москва
28
Мурашов Никита
34387072
RUS
1172
Москва
29
Гольдин Константин
RUS
1168
Москва
30
Загоруйко Георгий
RUS
1165
Москва
31
Бреус Даниил
34318569
RUS
1164
Москва
32
Несповитый Дмитрий
RUS
1152
Москва
33
Бреус Денис
34318577
RUS
1148
Москва
34
Докучаев Александр
RUS
1140
Москва
35
Колодко Артем
RUS
1128
Москва
36
Филиппова Арина
RUS
1126
Москва
37
Мироненко Ярослав
RUS
1119
Москва
38
Солодовникова Ольга
RUS
1117
Москва
39
Зеленов Григорий
RUS
1112
Москва
40
Масленников Артем
RUS
1111
Москва
41
Соколов Михаил
34275665
RUS
1106
Москва
42
Даштоян Армен
RUS
1103
Москва
43
Готишан Евгения
34365400
RUS
1076
Москва
44
Спирин Станислав
RUS
1072
Москва
45
Махмутова Сафина
RUS
1069
Москва
46
Пчелкин Александр
RUS
1067
Москва
47
Мелешков Кирилл
RUS
1063
Москва
48
Поляков Константин
RUS
1058
Москва
49
Шакиров Рустем
RUS
1031
Москва
50
Граблевский Максим
RUS
1029
Москва
51
Гуков Константин
RUS
1000
Москва
52
Мешков Илья
RUS
1000
Москва
53
Хотенко Андрей
RUS
1000
Москва
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot