Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memorial Josefa Oharka 2018

Poslední aktualizace26.12.2018 16:12:22, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16Koutny PetrCZE2257TJ Vlčnov7,549,039,02217
28Abel PeterSVK2216Sk Kupele Piestany7,048,035,02114
33FMHolemar DavidCZE2287Moravská Slavia Brno7,046,536,02097
45Matejovic JurajSVK2262Tj Inbest Dunajov7,044,535,02028
513Zpevakova JanaCZE2052ŠK Staré Město7,043,534,02026
611Danada TomasSVK2144Sk Nafta Gbely6,543,532,52030
715Janco DariusSVK2040Topolciansky Sachovy Klub6,543,031,01978
820Vranova ZdenkaCZE1980ŠK Staré Město6,542,532,52013
919Skalsky AlexandrCZE1987ŠK Staré Město6,047,037,02165
104FMVrana FrantisekCZE2271ŠK Staré Město6,047,033,02056
119Buran JaroslavCZE2212TJ Vlčnov6,047,032,52047
1212Hudacek JosefCZE2058SK Podlužan Prušánky z.s.6,044,032,01981
1314Havranek MichalCZE2046SK Boršice6,042,528,01959
1416Stanec StanislavCZE2030SK Podlužan Prušánky z.s.6,041,529,51920
1566Janík LiborCZE1662SK EMKaD Holešov6,041,026,01916
161IMZpevak PavelCZE2431ŠO Kunovice5,550,035,52108
172FMMudrak JosefCZE2313Slavia Kroměříž5,549,533,02027
187IMBabula MilanCZE2237TJ Vlčnov5,547,035,52129
1927Benes MiroslavCZE1942Slavia Kroměříž5,545,026,51937
2010Bojda LubomirSVK2162Topolciansky Sachovy Klub5,543,532,02078
2123Manak JozefSVK1965Sk Kupele Piestany5,539,027,51931
2222Krca MilanCZE1970ŠK Staré Město5,044,528,02004
2336Pistek JanCZE1830ŠK Veselí n/M5,043,528,02008
2456Tomanek PavelCZE1625SK Boršice5,043,526,51993
2545Podskubka OndrejCZE1761TJ Vlčnov5,042,023,01932
2629Hrubsa MarianSVK1926Sk Skalica5,041,024,01888
2752Slaba AndreaSVK1722Tss Trnava Msk Sered5,041,024,01887
2825Nemsak DenisSVK1956Sk Doprastav Bratislava5,040,026,01814
2924Stana MarekCZE1964TJ Vlčnov5,038,526,51880
3017Krizek FrantisekCZE2016ŠK Veselí n/M5,038,526,51796
3121Jires JiriCZE1970MKS Vyškov5,038,525,01924
3218Vrtal JaroslavCZE1998SK Podlužan Prušánky z.s.5,038,026,01928
3326Krejcirik RadimCZE1951Fatra Slavia Napajedla5,038,022,51821
3433Sumsal VaclavCZE1845Dolní Němčí5,036,023,51710
3543Stos RadekCZE1766Dolní Němčí5,035,522,01784
3628Palka BronislavCZE1927Fatra Slavia Napajedla4,542,025,51889
3753Zabloudil RadekCZE1698MKS Vyškov4,541,525,51941
3840Cermak JanCZE1801MKS Vyškov4,540,024,51933
3932Knotek JosefCZE1865ŠO Kunovice4,539,523,51880
4031Vogl ZdenekSVK1878Sk Skalica4,538,021,51698
4151Juriga TomasCZE1730Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.4,537,022,51812
4248Zpevakova KaterinaCZE1749Dolní Němčí4,537,018,51858
4349Travnicek Krystof MikulasCZE1742ŠO Kunovice4,536,022,51869
4442Slaby JozefSVK1779Sk Kupele Piestany4,535,521,51781
4547Vanhara PetrCZE1750TJ Bojkovice4,535,019,01827
4675Holecek DominikCZE1186ŠK Staré Město4,530,016,51691
4739Stojan FrantisekCZE1805ŠK Zlín, z.s.4,526,515,01435
4865Kunc PavelCZE1743KK-ŠK Osvětimany4,040,025,51949
4937Sanak FrantisekCZE1824SK Boršice4,038,023,01881
5038Kolouch JiriCZE1820TJ Bojkovice4,038,022,01800
5135Vanhara JiriCZE1837TJ Bojkovice4,037,521,01783
5250Volcik StanislavCZE1741SK Boršice4,037,019,01787
5344Oharek VlastimilCZE1764TJ Vlčnov4,035,017,01746
5430Dubovecky JosefCZE1899ŠK Zlín, z.s.4,034,022,51740
5573Peška MartinCZE1365KK-ŠK Osvětimany4,033,017,51696
5654Janik MiroslavCZE1676SK EMKaD Holešov3,538,017,51781
5769Novotný JanCZE1592Šachový oddíl Mařatice, z.s.3,536,018,51805
5834Curidlo JanSVK1842Sk Kupele Piestany3,535,519,51719
5960Kadlcik PetrCZE1450TJ Vlčnov3,534,516,01775
6063Kadlcik MarekCZE1178TJ Vlčnov3,533,516,01706
6158Psotka TomasCZE1538TJ Velehrad z.s.3,532,514,51659
6267Peška AntonínCZE1655SK EMKaD Holešov3,530,512,51698
6368Vychorec MiroslavCZE1618TJ Vlčnov3,034,515,51797
6441Hrabal RadekCZE1782ŠK Veselí n/M3,034,017,51787
6555Ricica LubomirCZE1674KVASACO Vacenovice3,033,515,51660
6646Sovadina MartinCZE1758SK EMKaD Holešov3,032,013,01748
6764Spacilova KlaraCZE1057ŠK Staré Město3,032,011,51729
6857Stolar MichalSVK1575Sk Kupele Piestany3,031,515,01739
6971Panáček OndřejCZE1421Šachový oddíl Mařatice, z.s.3,030,516,01703
7074Ondrusek RadekCZE1304KK-ŠK Osvětimany3,028,011,51628
7159Hornak OndrejCZE1495ŠK Veselí n/M3,027,58,01486
7278Nikorjak MiroslavCZE1000TJ Vlčnov2,534,515,51686
7361Nemec JakubCZE1296Fatra Slavia Napajedla2,527,59,51426
7476Lavička ZbynekCZE1000KK-ŠK Osvětimany2,524,07,01489
7570Světinský AntonínCZE1452Dolní Němčí2,029,09,01585
7662Kuzela JosefCZE1245TJ Vlčnov2,028,510,01518
7772Pavelka ZdeněkCZE1369TJ Velehrad z.s.1,525,55,51471
7877Mentzl MatoušCZE1000TJ Vlčnov0,525,52,51436

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Advertisement