Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 01:25:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2010 kategorie G18 G20 B18 B20
Poslední aktualizace20.11.2010 13:15:12, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2010/11/16 Hodina 15:30
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
14
Seidl Stepan
2088
3
½ - ½
3
Vlasak Lukas
2231
2
2
6
Kratochvil Milan
2145
3
½ - ½
3
Pilch Roman
2101
11
3
16
Wasserbauer Radek
2064
3
0 - 1
2½
Jancarik Joel
2205
3
4
4
WIM
Olsarova Karolina
2202
2½
½ - ½
2½
Moravec Vit
2091
13
5
8
Rabatin Jakub
2125
2½
0 - 1
2½
Ruzicka Vaclav
2024
22
6
12
Kracik Tomas
2099
2½
½ - ½
2½
Dvorak Martin
2113
9
7
10
Gabriel Adam
2103
2½
½ - ½
2½
Vala Filip
2047
18
8
45
Sabolova Gabriela
1852
2½
0 - 1
2
Svoboda Vaclav
2266
1
9
29
Kolomaznikova Barbora
1959
2
0 - 1
2
Cizinsky Petr
2148
5
10
34
Kovar Jan
1921
2
1 - 0
2
Vesecky Martin
2083
15
11
17
Straka Vojtech
2058
2
½ - ½
2
Stachon Martin
1922
33
12
36
Fusek Lukas
1907
2
½ - ½
2
Kawulok Marek
2045
19
13
24
Mikulu Lukas
2010
2
½ - ½
2
Dobes Vojtech
1892
37
14
43
Kratochvil Vit
1856
2
1 - 0
2
Grussova Helena
2003
25
15
59
Johnova Eliska
1768
2
0 - 1
2
Hubacek Ondrej
1985
27
16
28
Seidl Antonin
1983
2
1 - 0
2
Bocek Tadeas
1728
61
17
20
Skoda Martin
2034
1½
½ - ½
2
Sedivy Martin
1878
39
18
47
Skalicky Tomas
1843
1½
0 - 1
1½
Papay Marek
2029
21
19
26
Volcik Ludek
1992
1½
1 - 0
1½
Vaculik Jakub
1785
56
20
42
Kozel Jiri
1864
1½
½ - ½
1½
Kotrba Matej
1948
30
21
51
Marek Matyas
1809
1½
0 - 1
1½
Maly Marek
1939
31
22
32
Zezula Rudolf
1923
1½
1 - 0
1½
Cap Adam
1807
52
23
60
Zavadilova Karolina
1760
1½
0 - 1
1
Hosek Martin
2017
23
24
55
Phamova Xuan Mai
1785
1
½ - ½
1
WFM
Miturova Magdalena
2133
7
25
57
Sabolova Kristyna
1775
1
0 - 1
1
Rut Vojtech
1915
35
26
40
Miculka David
1868
1
1 - 0
1
Chromik Tomas
1786
54
27
41
Reichel Tomas
1868
1
½ - ½
1
Zpevakova Jana
1769
58
28
68
Kubesa David
1666
1
0 - 1
1
Novotny Richard
1846
46
29
49
Mikes Jan
1829
1
1 - 0
1
Fuskova Martina
1583
74
30
50
Steinhauserova Anna
1814
1
½ - ½
1
Palkova Nikola
1653
70
31
53
Luzikova Nicola
1796
1
½ - ½
1
Tobiskova Petra
1475
76
32
71
Rysavy Jindrich
1645
1
½ - ½
½
Rozsafny Michal
1854
44
33
73
Hatasova Michaela
1598
½
1 - 0
½
Kouba Vaclav
1831
48
34
69
Skorepa Tomas
1662
½
0 - 1
½
Zeman Radek
1704
62
35
79
Zemkova Klara
1576
½
0 - 1
½
Richterova Natasa
1689
64
36
77
Steinhauser Vaclav
1436
½
0 - 1
½
Hrdlicka Vaclav
1673
66
37
67
Lorenc David
1666
½
½ - ½
½
Skorepa Jakub
1624
72
38
63
Vesely Vitek
1697
0
½ - ½
½
Mensik Frantisek
1659
78
39
65
Tuma Jan
1678
0
1 - 0
0
Suchomelova Simona
1582
75
40
80
Suchomel Jan
1348
0
1
volno
41
38
Svoboda Matej
1883
1
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž