Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:40:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Maskachka Open 2019 amateurs to 1600
Poslední aktualizace20.01.2019 14:43:02, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
pohlaví
Typ
Klub/Místo
1
I
Birmans Daniels
11607238
LAT
1525
U16
Rīgas Šaha skola
2
I
Bogdanovics Kirills
11608064
LAT
1506
U14
Rīgas Šaha skola
3
I
Ter-Avetisjana Agnesa Stepania
11614900
LAT
1479
w
U12
BJC Daugmale
4
I
Pomahs Ziedonis
11603194
LAT
1467
S65
Rīga
5
I
Tolmacevs Artjoms
11617519
LAT
1455
U10
Rīgas Šaha skola
6
I
Vingris Mikelis
11611731
LAT
1410
U10
Rīgas Šaha skola
7
I
Tihomirovs Andris
11607815
LAT
1404
Rīga
8
I
Savicevs Arsenijs
11617489
LAT
1360
U12
Rīgas Šaha skola
9
I
Smirnova Jekaterina
11614013
LAT
1353
w
U12
Rēzeknes novada BJSS
10
I
Napins Vadims
11617659
LAT
1344
S65
Rīga
11
I
Surzikova Vera
11602490
LAT
1341
w
S65
Jelgava
12
I
Daleckis Deniss
11610441
LAT
1337
U14
Rīgas Šaha skola
13
I
Sprindzuks Golubcovs Edvards
11615826
LAT
1332
U16
Rīgas Šaha skola
14
I
Aminovs Maksims
11610425
LAT
1320
U14
Rīgas Šaha skola
15
I
Vizulis Alfreds
11622172
LAT
1320
Rīga
16
I
Stepanovs Dans
11610972
LAT
1259
U14
Rīga
17
I
Susejs Voldemars
11613645
LAT
1232
S65
Rīga
18
II
Mieze Natalja
11612320
LAT
1208
w
S50
Jelgava
19
I
Panferovs Olegs
11615052
LAT
1174
U14
Rīgas Šaha skola
20
I
Aprups Rinalds
11613513
LAT
1154
U14
Rīgas Šaha skola
21
II
Pavlovs Ostins
11617306
LAT
1093
U12
Rīgas Šaha skola
22
I
Jansone Melanija Luize
11614722
LAT
1092
w
U12
Rīgas Šaha skola
23
II
Kokina Elizabete
11616849
LAT
1089
w
U14
Olaine
24
II
Maklakova Naomi
11617748
LAT
1079
w
U10
Rīgas Šaha skola
25
MK
Afanasjevs Aleksandrs
11616423
LAT
0
S65
Rīga
26
I
Aminovs Marats
11624035
LAT
0
Carnikava
27
I
Antjufejevs Vsevolods
11624248
LAT
0
Rīga
28
I
Hermanis Atis
11617691
LAT
0
U14
Rīgas Šaha skola
29
II
Adamovics Aleksejs
11622075
LAT
0
U12
Rīgas Šaha skola
30
II
Jansons Edijs
11619040
LAT
0
Rīga
31
II
Labecka Maria
11619570
LAT
0
w
U10
Rīgas Šaha skola
32
II
Melnis Kristers
11624647
LAT
0
U20
Tukums
33
II
Strodahs Olafs
11625570
LAT
0
Rīga
34
II
Zubova Polina
11615753
LAT
0
w
U12
Rīgas Šaha skola
35
III
Atvars Rihards
11618698
LAT
0
U10
Olaine
36
III
Atvars Raivis
11619910
LAT
0
Olaine
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž