Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:26:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Liga mladeze Spisa 2018/2019, Spišské Vlachy GPX
Viimeisin päivitys08.12.2018 18:05:48, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Duda Daniel
14955628
SVK
1245
Msk Kdv Kezmarok
2
Magda Filip
14957876
SVK
1187
Sachovy Klub Sabinov
3
Stolar Florian
14956993
SVK
1145
Sk Cvc Lendak
4
Morongova Vanesa
14951312
SVK
1114
Sk Bijacovce
5
Simalcikova Sara
73611670
SVK
1090
Osk Renop Liptovska Tepla
6
Cabak Matej
14960176
SVK
1076
Sachovy Klub Sabinov
7
Baleja Tomas
SVK
1000
ZS Komenskeho Smizany
8
Birosikova Maria Magdalena
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
9
Boiadjiev Jordan
14962039
SVK
1000
Tj Slovan Smizany
10
Cabakova Adela
14960150
SVK
1000
Sachovy Klub Sabinov
11
Cervenova Karin
SVK
1000
ZŠ s MŠ Spišská Teplica
12
Dzimko David
SVK
1000
Gymn. Javorova SNV
13
Fabian Rastislav
SVK
1000
ZS Komenskeho Smizany
14
Geci Richard
SVK
1000
ZŠ Kožuchova SNV
15
Gurcik Daniel
SVK
1000
ZŠ Nad Medzou SNV
16
Halcin Adrian
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
17
Halcin Erik
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
18
Halcin Jan
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
19
Halcinova Blazena
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
20
Helcmanovsky Jan
14961121
SVK
1000
Msk Spisske Vlachy
21
Jadron Marek
14952823
SVK
1000
ZŠ Nad Medzou SNV
22
Kalata Martin
SVK
1000
Msk Kdv Kezmarok
23
Komara Kristian
14964341
SVK
1000
Sk Bijacovce
24
Koperdak Cyprian
SVK
1000
Msk Spisske Vlachy
25
Koscelnikova Monika
SVK
1000
Msk Kdv Kezmarok
26
Lizak Martin
SVK
1000
SK CVC Lendak
27
Ludrovsky Simon
14965100
SVK
1000
So Tj Slovan Gelnica
28
Magdova Lucia
14960125
SVK
1000
Sachovy Klub Sabinov
29
Martinko Marek
14965151
SVK
1000
ZŠ s MŠ Spišská Teplica
30
Mercak Jan
SVK
1000
ZŠ Cirkevná Poprad
31
Morihlatko Maximilian
SVK
1000
ZS Komenskeho Smizany
32
Novak Oliver
SVK
1000
ZŠ Ing. Kožucha SNV
33
Onderus Adam
SVK
1000
ZS Komenskeho Smizany
34
Onderusova Ema
SVK
1000
ZS Komenskeho Smizany
35
Oravec Dominik
SVK
1000
Msk Kdv Kezmarok
36
Palkovic Filip
SVK
1000
ZŠ Ing. Kožucha SNV
37
Sebest Jan
14961288
SVK
1000
ZŠ s MŠ Spišská Teplica
38
Selvek David
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
39
Selvek Jan
SVK
1000
Sk Cvc Lendak
40
Slatkovsky Benjamin
SVK
1000
Msk Spisske Vlachy
41
Slatkovsky Kristian
14963620
SVK
1000
Msk Spisske Vlachy
42
Sokolsky Boris
SVK
1000
MŠ Nejedlého SNV
43
Sokolsky David
14962047
SVK
1000
Tj Slovan Smizany
44
Straka Simon
14961296
SVK
1000
ZŠ s MŠ Spišská Teplica
45
Valko Matus
14963450
SVK
1000
Sk Bijacovce
46
Vresilovic Matus
14957000
SVK
1000
Tj Slovan Smizany
47
Zrost Bystrik
14957019
SVK
1000
Tj Slovan Smizany
48
Zrost Daniel
14962055
SVK
1000
Tj Slovan Smizany
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot