Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 08:10:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O pohár starosty Čelákovic 2018 - MŽ
Poslední aktualizace08.12.2018 20:34:15, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
6. Kolo Datum kola 2018/12/08
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
2
Topencik Bruno
1228
4½
½ - ½
5
Sturmova Tereza
1257
1
2
4
Ocelak Lukas
1137
4
0 - 1
4½
Ocelak David
1209
3
3
14
Lipensky Viktor
1100
4
0 - 1
4
Rossler Erik
1129
5
4
6
Plachy Josef
1114
4
0 - 1
4
Popov Roman
1096
16
5
8
Gott Adam
1108
4
1 - 0
4
Pasek Josef
1009
20
6
46
Meca Viktor
1000
4
1 - 0
3½
Kaplanova Dominika
1000
35
7
22
Bednar Marek
1000
3
1 - 0
3
Burianova Adela
1111
7
8
50
Onufer Jindřich
1000
3
0 - 1
3
Cerovsky Lukas
1100
9
9
10
Farat Marek
1100
3
1 - 0
3
Pacesny Elias
1000
51
10
12
Kosek Daniel
1100
3
0 - 1
3
Stefaniv Vladyslav
1000
55
11
26
Canda Vit
1000
3
0 - 1
3
Mrazek Stepan
1100
15
12
58
Vanacek Jan
1000
3
1 - 0
3
Kubickova Linda
1064
17
13
56
Stekly Libor
1000
3
0 - 1
3
Cizek Petr
1044
19
14
59
Vsetecka Michal
1000
3
0 - 1
3
Trojan Matyas
1003
21
15
18
Plachy Jaroslav
1058
2½
½ - ½
2½
Hock Daniel
1100
11
16
38
Kobera Petr
1000
2½
0 - 1
2½
Klasna Michael
1000
37
17
28
Charous Josef
1000
2
0 - 1
2
Kosek Tomas
1000
39
18
40
Kostenko Marek
1000
2
0 - 1
2
Cizek Roman
1000
29
19
30
Engelthalerova Sarka
1000
2
1 - 0
2
Kral Vojtech
1000
41
20
32
Hladik Vaclav
1000
2
0 - 1
2
Krizan Jakub
1000
43
21
42
Kriz Elias
1000
2
0 - 1
2
Hladikova Barbora
1000
33
22
34
Kammova Katerina
1000
2
0 - 1
2
Listvan David
1000
45
23
47
Miksicek Matej
1000
2
1 - 0
2
Kaplicky Daniel
1000
36
24
54
Rambouskova Klara
1000
1½
½ - ½
1½
Beran Sebastian
1000
23
25
48
Musil Lukas
1000
1½
½ - ½
1½
Burianova Kristina
1000
25
26
13
Lasak Ondrej
1100
1
1 - 0
1½
Charous Frantisek
1000
27
27
24
Burianova Klara
1000
1
1 - 0
1
Pavlasek Waldemar
1000
52
28
53
Pleskot Vaclav
1000
1
1 - 0
1
Krizan Martin
1000
44
29
49
Nechvatal Zdenek
1000
1
0 - 1
1
Tiller Alex
1000
57
30
31
Hellebrandova Ella
1000
0
1
volno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž