Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 09:50:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
X Torneo de Ajedrez Relámpago Torrero La Paz SUB 10
Son yeniləmə26.12.2018 12:50:11, Müəllif/Son yükləmə: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
Rtg
cinsi
Klub/Şəhər
1
Moreno Burillo Marcos Antonio
1674
La Salle Montemolin
2
Rosu Alberto
1626
Marcos Frechin
3
Conon Catalin
1620
Marcos Frechin
4
Arnal Julve Alberto
1600
Ibercaja
5
Anadon Moreno Mario
1587
Ibercaja
6
Martinez Sanz Pablo
1584
Ibercaja
7
Asenjo Gracia Samuel
1571
Marcos Frechin
8
Franco Sancho Jorge
1540
Ibercaja
9
Chiminelli Fernandez Bruno
1533
El Olivar
10
Martinez Arroyo Fernando
1522
Agrupacion
11
Monge Ortun Javier
1511
Actur Rey Fernando
12
Dolz Barea Cristina
1504
w
Ibercaja
13
Moreno Gracia Samuel
1501
Zumban
14
Vergara Piqueras Miguel
1501
Marcos Frechin
15
Adla Santamaria Julia
1500
w
St Casablanca
16
Aguelo Blasco Jorge
1500
La Salle Montemolin
17
Alzugaray Serrano Leyre
1500
w
Marcos Frechin
18
Berges Abad Lucas
1500
La Salle Montemolin
19
Berna Fernandez-Miranda Arturo
1500
Actur Rey Fernando
20
Blanco Serrano Elisa
1500
w
Marcos Frechin
21
Delgado Pascual Ainhoa
1500
w
Enroque S.M.A.
22
Dominguez Valiente Asier
1500
Dr Azua
23
Gallego Sanchez-Toril Lidya
1500
w
Zumban
24
Garcia Melendez Julian
1500
Palacio De Pioneros
25
Huarte Sanchez Aimar
1500
Sainz De Varanda
26
Ibanez Ahmad Adrian
1500
Ibercaja
27
Jitiu Iker
1500
Dr Azua
28
Martin Sarrio Ivan
1500
Sainz De Varanda
29
Millan Ureta Ruben
1500
Sainz De Varanda
30
Moreno Yague Martin
1500
Miralbueno
31
Pascual Romero Lucas
1500
Sainz De Varanda
32
Pascual Romero Marcos
1500
Sainz De Varanda
33
Perez Robles Dario
1500
Dr Azua
34
Polo Agustin Maria
1500
w
Zumban
35
Pueyo Marin Rafael
1500
Ibercaja
36
Romanillos Guardingo Amaya
1500
w
Miralbueno
37
Romeo Delfa Sofia
1500
w
Ibercaja
38
Romeo Gimenez Ines
1500
w
Sainz De Varanda
39
Sancho Gomis Sergio
1500
Actur Rey Fernando
40
Sebastian Lucia Marcos
1500
Sainz De Varanda
41
Sevil Laborda Marcos
1500
Marcos Frechin
42
Sgibnev Huayllani Daniel Vladimir
1500
Marcos Frechin
43
Soria Calvo Gabriel
1500
Cuarteajedrez
44
Teixido Martin Dario
1500
Marcos Frechin
45
Vallejo Ruiz Unai
1500
Marcos Frechin
46
Aguelo Blasco Irene
0
w
La sALLE
47
Asensio Asensio Nicolas
0
Marianistas
48
Atares Buisan Sergio
0
Agustina de Aragon
49
Barcia Castillo Martin
0
Miralbueno
50
Bley Suner Sara
0
w
Marcos Frechin
51
Cambeses Sune Eneko
0
CuarteAjedrez
52
Casanova Perfecto Pablo
0
Sainz de Varanda
53
Cruz Egea Jorge
0
Eugenio Lopez
54
Diez Gimenez Lorien
0
Agustina de Aragon
55
Fernandez Marzo Alejandro
0
Agustina de Aragon
56
Ferrando Sancho Emilio
0
Montecanal
57
Garces Javierre Leo
0
Sainz de Varanda
58
Garcia Ibanez Gabriel
0
Basilio Paraiso
59
Garriga Martin Izan
0
Angel Escoriaza
60
Gomez Martin Daniel
0
Ibercaja
61
Gomez Martin Ivan
0
Ibercaja
62
Gracia Sanz Rodrigo
0
La Salle Montemolin
63
Gutierrez Sorribas Alex
0
CuarteAjedrez
64
Herce Calvo Erick
0
Dr Azua
65
Heredia Gracias Raquel
0
w
Miralbueno
66
Iralde Ventura Nuei
0
w
Vadorrey
67
Lasosa Arantegui Ander
0
Angel Escoriaza
68
Lavilla Lazaro Jara
0
w
Miralbueno
69
Lopez Segura Adrian
0
Montecanal
70
Madrid Buil Javier
0
Miralbueno
71
Maijo Diez Ruben
0
Sainz de Varanda
72
Marin Paradinas Marcos
0
Miralbueno
73
Martinez Lerena Pablo
0
Agustina de Aragon
74
Matute Sanz Ines
0
w
Marcos Frechin
75
Micu Iulian
0
Maria Auxiliadora
76
Milla Silvia
0
w
Palacio de Pioneros
77
Miravete Zarazaga Sergio
0
Agustina de Aragon
78
Moreno Burillo Maria
0
w
La Salle Montemolin
79
Moreno Mario
0
Zumban
80
Munoz Martinez Jorge
0
Angel Escoriaza
81
Ochoa Oliver German
0
Montecanal
82
Olmo Lasanta Jorge
0
Sainz de Varanda
83
Oroz Cester Chesu
0
Dr. Azua
84
Perez Jaime
0
Palacio de Pioneros
85
Perez Marti
0
Dr. Azua
86
Perez Toño
0
Palacios de Palacios
87
Pintanel Carlos
0
Maria Auxiliadora
88
Pomar Sarroca Daniel
0
Palacio de Pioneros
89
Poveda Laura
0
w
Maria Auxiliadora
90
Recio Gomez Jorge
0
Jeronimo Zurita
91
Redal Berdun Mario
0
Julian Nieto Tapia
92
Salete Sanchez Adrian
0
Rosales del Canal
93
Santolaria Moreno Daniel
0
Los Alvares
94
Sanz Gordillo Jorge
0
Marcos Frechin
95
Serrano Miguel
0
Palacio de Pioneros
96
Sinusia Vela Luis
0
Jeronimo Zurita
97
Solanas Tejedor Lucia
0
w
Angel Escoriaza
98
Solano Bologa Sebastian
0
Miralbueno
99
Sorbed Torrijo Marcos
0
Miralbueno
100
Torpel Velazquez Martin
0
Basilio Paraiso
101
Torrubia Garcia Israel
0
Domingo Miral
102
Tortajada Miguel
0
Zumban
103
Veltre Navarro Alberto
0
Maria Auxiliadora
104
Villar Nacho
0
Palacio de Pioneros
105
Abos Ainoz Alberto
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri