Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd - Lanškroun okres Ústí nad Orlicí

Poslední aktualizace04.12.2018 21:35:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 7

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Gymnázium Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1266, PH 1: 31,5 / PH 2: 27)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Holásková Veronika1427CZE3767871101½11117,591194
2Dudlová Kateřina1372CZE377325½111111118,591042
3Šmajzrová Dominika1092CZE237047481111110118,091053
4Holásková Markéta1172CZE3921201011111½17,591004
  2. ZŠ Dolní Čermná (Rtg prům.:1132, PH 1: 26 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Málková Barbora1210CZE38818111101½0116,591219
2Marešová Kristýna1097CZE2371997411011001½5,591072
3Prokopec Filip1222CZE237291471110111118,091036
4Stříbrná Eliška1000CZE1111110006,091031
  3. Masarykova ZŠ Klášterec n.O. (Rtg prům.:1116, PH 1: 24,5 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Zlatník Jiří1226CZE237051831010½½0014,091217
2Novotný Samuel1101CZE1111011½17,591072
3Kotizová Lucie1100CZE1101001116,091049
4Michalička Patrik1037CZE237117521111001117,091027
  4. ZŠ Dobrovského Lanškroun (Rtg prům.:1101, PH 1: 20 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Minář Milan1197CZE237046671011011005,091220
2Přibyl Adam1108CZE237299611½1000½3,071081
3Sadílek Jakub1026CZE110002,051032
4Kotrčová Daniela1000CZE1111100½05,591069
5Hanyš Marek1072CZE111½014,561006
  5. Gymnázium Vysoké Mýto (Rtg prům.:1025, PH 1: 16,5 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Pokorný Tomáš1000CZE0000000112,091242
2Drahoš Michal1000CZE1100011015,091074
3Csernyanský Denis1099CZE1110011016,091050
4Mimrová Kateřina1000CZE1001½2,551007
5Adamec Vojtěch1000CZE00½½1,041061
  6. Gymnázium Lanškroun (Rtg prům.:1140, PH 1: 16 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Horák Vojtěch1528CZE237117361111111119,091183
2Vabroušek Petr0CZE00001½0012,591083
3Vávra Šimon1032CZE0001010013,091057
4Nastoupil Lukáš0CZE000001½001,591031
  7. Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald (Rtg prům.:1017, PH 1: 15,5 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Spančok Aleš1000CZE0000110002,091242
2Fajgl Patrik1068CZE½011101105,591066
3Šlesinger David1000CZE0001111105,091061
4Hájková Linda1000CZE000101½½03,091031
  8. ZŠ 28. října Žamberk (Rtg prům.:1000, PH 1: 10,5 / PH 2: 5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Bečka Bartoloměj1000CZE0000000000,091242
2Pham Filip1000CZE0010111105,091083
3Šilar Roman1000CZE0000101103,091061
4Svoboda Petr1000CZE01000001½2,591031
  9. ZŠ nám. A. Jiráska (Rtg prům.:1088, PH 1: 10 / PH 2: 4)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Sedlák Jakub1350CZE237200690111101106,091203
2Novotný Matyáš1000CZE0½100½0½02,591083
3Kráčmer Michal1000CZE0½0000000,581044
4Fajt Jiří1000CZE000000,051052
5Kolomý Jonáš1000CZE001001,051034
  10. ZŠ Horní Čermná (Rtg prům.:1060, PH 1: 9,5 / PH 2: 2)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Balcar Michal1239CZE237009980101001003,091215
2Sojáková Šárka1000CZE0000000000,091083
3Netáhlo Adam1000CZE00½0000000,591063
4Dušková Aneta1000CZE0110101116,091023
Advertisement