Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Individual Blitz Chess Championship 2018

Poslední aktualizace11.12.2018 06:16:46, Creator/Last Upload: zocpoc

Přehled hráče pro ESP

ESP
St.č.JménoRtgFED12345678910111213141516171819202122BodyPoř.RpKrtg+/-Skupina
15GMAnton Guijarro David2631ESP111½1101½01010½100111114,529254620-35,20Blitz
47GMSalgado Lopez Ivan2513ESP11111111½10½½011½1001½15,5826632097,20Blitz
50FMTejedor Fuente Enrique2489ESP11111½10011000½1110½1114,53225712057,20Blitz
75GMSantos Ruiz Miguel2422ESP11111111½000111½010½0013,552258920103,60Blitz
123FMBruned Yvain2286ESP110011001111001½00001111,5138216220-55,20Blitz
175Bruned Boris2133ESP001111000001½11½½0011111,5143199620-30,40Blitz

Výsledky posledního kola pro ESP

KoloŠach.Čís. JménoELOBody VýsledekBody JménoELO Čís.
22947
GMSalgado Lopez Ivan251315 ½ - ½14 GMMilanovic Danilo2542
37
221275
GMSantos Ruiz Miguel242213½ 0 - 114½ GMPerunovic Milos2640
13
222615
GMAnton Guijarro David263113½ 1 - 012½ GMDamljanovic Branko2479
56
222850
FMTejedor Fuente Enrique248913½ 1 - 012½ GMRuck Robert2593
23
2288201
Mravunac Damir2079 0 - 110½ FMBruned Yvain2286
123
2298175
Bruned Boris213310½ 1 - 0 Hoxha Agim1641
294

Detail hráče pro ESP

KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.w-weKrtg+/-
GM Anton Guijarro David 2631 ESP Rp:2546 Body 14,5
1177FMRatsma Midas2127NED10,5w 10,08201,60
2177FMRatsma Midas2127NED10,5s 10,08201,60
3104IMMarjanovic Dejan2351BIH13,5s 10,16203,20
4104IMMarjanovic Dejan2351BIH13,5w ½-0,3420-6,80
539GMVan Foreest Lucas2541NED14,0w 10,38207,60
639GMVan Foreest Lucas2541NED14,0s 10,38207,60
750FMTejedor Fuente Enrique2489ESP14,5s 0-0,6920-13,80
850FMTejedor Fuente Enrique2489ESP14,5w 10,31206,20
943GMFridman Daniel2530GER14,5w ½-0,1420-2,80
1043GMFridman Daniel2530GER14,5s 0-0,6420-12,80
1153IMSaraci Nderim2486KOS13,0s 10,31206,20
1253IMSaraci Nderim2486KOS13,0w 0-0,6920-13,80
1387IMZavgorodniy Sergiy2394UKR11,5w 10,20204,00
1487IMZavgorodniy Sergiy2394UKR11,5s 0-0,8020-16,00
1581GMMoroni Luca Jr2400ITA14,0s ½-0,2920-5,80
1681GMMoroni Luca Jr2400ITA14,0w 10,21204,20
1744IMKevlishvili Robby2530NED14,5w 0-0,6420-12,80
1844IMKevlishvili Robby2530NED14,5s 0-0,6420-12,80
1991IMNovoselski Zoran2391SRB11,0w 10,20204,00
2091IMNovoselski Zoran2391SRB11,0s 10,20204,00
2156GMDamljanovic Branko2479SRB12,5s 10,30206,00
2256GMDamljanovic Branko2479SRB12,5w 10,30206,00
GM Salgado Lopez Ivan 2513 ESP Rp:2663 Body 15,5
1209Kolesnikovs Ivans2057LAT9,5w 10,08201,60
2209Kolesnikovs Ivans2057LAT9,5s 10,08201,60
3133Papasimakopoulos Alexandros2252GRE11,5s 10,18203,60
4133Papasimakopoulos Alexandros2252GRE11,5w 10,18203,60
588GMJacimovic Dragoljub2393MKD13,0w 10,34206,80
688GMJacimovic Dragoljub2393MKD13,0s 10,34206,80
711GMLagarde Maxime2654FRA14,5w 10,692013,80
811GMLagarde Maxime2654FRA14,5s 10,692013,80
975GMSantos Ruiz Miguel2422ESP13,5s ½-0,1220-2,40
1075GMSantos Ruiz Miguel2422ESP13,5w 10,38207,60
111GMArtemiev Vladislav2825RUS18,5w 0-0,1420-2,80
121GMArtemiev Vladislav2825RUS18,5s ½0,36207,20
134GMNavara David2707CZE16,5w ½0,25205,00
144GMNavara David2707CZE16,5s 0-0,2520-5,00
1513GMPerunovic Milos2640SRB15,5s 10,672013,40
1613GMPerunovic Milos2640SRB15,5w 10,672013,40
1735IMDemidov Mikhail2546RUS16,0s ½0,05201,00
1835IMDemidov Mikhail2546RUS16,0w 10,552011,00
1918GMCheparinov Ivan2618GEO17,0w 0-0,3620-7,20
2018GMCheparinov Ivan2618GEO17,0s 0-0,3620-7,20
2137GMMilanovic Danilo2542SRB14,5s 10,542010,80
2237GMMilanovic Danilo2542SRB14,5w ½0,04200,80
FM Tejedor Fuente Enrique 2489 ESP Rp:2571 Body 14,5
1212Gjorgjevski Janco2050MKD8,0s 10,08201,60
2212Gjorgjevski Janco2050MKD8,0w 10,08201,60
3138Heyder Florian2241GER11,5w 10,19203,80
4138Heyder Florian2241GER11,5s 10,19203,80
5102Pershin Denis2354RUS13,5s 10,32206,40
6102Pershin Denis2354RUS13,5w ½-0,1820-3,60
715GMAnton Guijarro David2631ESP14,5w 10,692013,80
815GMAnton Guijarro David2631ESP14,5s 0-0,3120-6,20
917GMIvanisevic Ivan2622SRB15,0s 0-0,3220-6,40
1017GMIvanisevic Ivan2622SRB15,0w 10,682013,60
1124IMNenezic Marko2591SRB14,0w 10,642012,80
1224IMNenezic Marko2591SRB14,0s 0-0,3620-7,20
1318GMCheparinov Ivan2618GEO17,0w 0-0,3320-6,60
1418GMCheparinov Ivan2618GEO17,0s 0-0,3320-6,60
15101IMDe Filomeno Simone2354ITA10,5s ½-0,1820-3,60
16101IMDe Filomeno Simone2354ITA10,5w 10,32206,40
17105GMNikcevic Nebojsa2348MNE11,0s 10,31206,20
18105GMNikcevic Nebojsa2348MNE11,0w 10,31206,20
1922GMGeorgiev Kiril2593MKD14,5w 0-0,3620-7,20
2022GMGeorgiev Kiril2593MKD14,5s ½0,14202,80
2123GMRuck Robert2593HUN12,5s 10,642012,80
2223GMRuck Robert2593HUN12,5w 10,642012,80
GM Santos Ruiz Miguel 2422 ESP Rp:2589 Body 13,5
1237Bejatovic Bojana2003MKD9,5w 10,08201,60
2237Bejatovic Bojana2003MKD9,5s 10,08201,60
3159CMSimonovic Miroslav2174SRB11,0s 10,19203,80
4159CMSimonovic Miroslav2174SRB11,0w 10,19203,80
528GMDemchenko Anton2572RUS14,0w 10,702014,00
628GMDemchenko Anton2572RUS14,0s 10,702014,00
72GMMamedov Rauf2741AZE16,0s 10,872017,40
82GMMamedov Rauf2741AZE16,0w 10,872017,40
947GMSalgado Lopez Ivan2513ESP15,5w ½0,12202,40
1047GMSalgado Lopez Ivan2513ESP15,5s 0-0,3820-7,60
1135IMDemidov Mikhail2546RUS16,0s 0-0,3320-6,60
1235IMDemidov Mikhail2546RUS16,0w 0-0,3320-6,60
1331GMJirovsky Milos2570CZE13,0s 10,702014,00
1431GMJirovsky Milos2570CZE13,0w 10,702014,00
1524IMNenezic Marko2591SRB14,0w 10,722014,40
1624IMNenezic Marko2591SRB14,0s ½0,22204,40
176GMEsipenko Andrey2673RUS16,0w 0-0,1920-3,80
186GMEsipenko Andrey2673RUS16,0s 10,812016,20
1930GMSaric Ivan2572CRO14,5s 0-0,3020-6,00
2030GMSaric Ivan2572CRO14,5w ½0,20204,00
2113GMPerunovic Milos2640SRB15,5s 0-0,2220-4,40
2213GMPerunovic Milos2640SRB15,5w 0-0,2220-4,40
FM Bruned Yvain 2286 ESP Rp:2162 Body 11,5
1285Antoniadou Paraskevi1728GRE6,5w 10,08201,60
2285Antoniadou Paraskevi1728GRE6,5s 10,08201,60
336GMStevic Hrvoje2543CRO15,5s 0-0,1820-3,60
436GMStevic Hrvoje2543CRO15,5w 0-0,1820-3,60
5202Stosevski Ilija2079MKD9,0w 10,23204,60
6202Stosevski Ilija2079MKD9,0s 10,23204,60
7231Bizopoulos Alexandros2020GRE10,5s 0-0,8220-16,40
8231Bizopoulos Alexandros2020GRE10,5w 0-0,8220-16,40
9193Agafonov Yuri Dr2101LAT9,5w 10,26205,20
10193Agafonov Yuri Dr2101LAT9,5s 10,26205,20
11229Jankov Saso2023MKD9,0w 10,18203,60
12229Jankov Saso2023MKD9,0s 10,18203,60
1355IMStojanovski Dejan2481MKD14,0s 0-0,2520-5,00
1455IMStojanovski Dejan2481MKD14,0w 0-0,2520-5,00
15209Kolesnikovs Ivans2057LAT9,5s 10,21204,20
16209Kolesnikovs Ivans2057LAT9,5w ½-0,2920-5,80
1774IMTimmermans Mark2427NED14,0w 0-0,3120-6,20
1874IMTimmermans Mark2427NED14,0s 0-0,3120-6,20
19199Mihov Filip2087MKD11,5s 0-0,7620-15,20
20199Mihov Filip2087MKD11,5w 0-0,7620-15,20
21201Mravunac Damir2079CRO9,5w 10,23204,60
22201Mravunac Damir2079CRO9,5s 10,23204,60
Bruned Boris 2133 ESP Rp:1996 Body 11,5
113GMPerunovic Milos2640SRB15,5s 0-0,0820-1,60
213GMPerunovic Milos2640SRB15,5w 0-0,0820-1,60
3257Hyseni Nuridin1907KOS8,0w 10,21204,20
4257Hyseni Nuridin1907KOS8,0s 10,21204,20
5324Zimberi Fatmir0MKD9,0w 1
6324Zimberi Fatmir0MKD9,0s 1
7106GMLoginov Valery A2346RUS12,0s 0-0,2320-4,60
8106GMLoginov Valery A2346RUS12,0w 0-0,2320-4,60
980IMRocha Sergio2403POR11,0w 0-0,1720-3,40
1080IMRocha Sergio2403POR11,0s 0-0,1720-3,40
11247Turlej Lukasz1960POL11,5w 0-0,7320-14,60
12247Turlej Lukasz1960POL11,5s 10,27205,40
13245Pyra Daniel1966POL9,5s ½-0,2220-4,40
14245Pyra Daniel1966POL9,5w 10,28205,60
15222Abozenko Georg2033EST9,0s 10,36207,20
16222Abozenko Georg2033EST9,0w ½-0,1420-2,80
17128Papakonstantinou Dimitrios2276GRE12,5w ½0,19203,80
18128Papakonstantinou Dimitrios2276GRE12,5s 0-0,3120-6,20
19297Veljanoski Andrej1635MKD9,5w 0-0,9220-18,40
20297Veljanoski Andrej1635MKD9,5s 10,08201,60
21294Hoxha Agim1641ALB9,5s 10,08201,60
22294Hoxha Agim1641ALB9,5w 10,08201,60