Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:31:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XXI Obert Tres Peons grup A (203410)
Darrera actualització06.03.2019 23:06:01, Creador/Darrera càrrega: Jaume Gallart Zafra
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
6. Ronda El 2019/02/13 A les 19.15
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
4
MK
Comellas Blanchart Jordi
2129
3½
0 - 1
5
GM
Munoz Miguel
2475
1
PGN
2
24
Vargas Drechsler Carlos
1895
3½
0 - 1
3½
FM
Povill Claros Xavier
2266
2
PGN
3
5
FM
Capellades Subirana Marc
2125
3½
1 - 0
3½
MK
Marches Rios Joan Manuel
2058
11
PGN
4
13
Minguell Soler Joan
2023
3½
1 - 0
3½
MK
Dominguez Rueda Juan
2094
7
PGN
5
9
Fernandez Goyanes Francesc X
2073
3½
1 - 0
3½
MK
Palacin Martin Ricardo
1981
14
PGN
6
25
Reverdy Micah Fabrice
1883
3
0 - 1
3
MK
Villar Reymundo Juan Antonio
2237
3
PGN
7
20
Fabregas Fontanet Antonio
1924
3
1 - 0
3
NM
Anguera Maestro Jaime
2112
6
PGN
8
8
MK
Lacasta Palacio Joaquim
2074
3
1 - 0
3
Albero Figueras Emilio
1961
18
PGN
9
10
MK
Serrano Pertinez Miquel
2058
3
0 - 1
3
Cardenas Fernando Adrian
1939
19
PGN
10
12
CM
Fernandez Madrid Carlos
2042
3
½ - ½
3
Garcia Ruiz Adrian
1915
22
PGN
11
32
Costa Trave Jaume
1853
2½
0 - 1
3
Nadal Fajardo Ricard
1857
31
12
45
Montero Domenech Felix
1776
2½
0 - 1
2½
MK
Prats Rodriguez Juan Bosco
1980
15
13
46
Torrent Diaz Carlos
1766
2½
0 - 1
2½
Cabot Muntane Jordi
1861
29
14
35
Madrid Sole Antonio
1836
2½
1 - 0
2½
Flores Linan Jose Luis
1778
44
15
56
Delgado Fernandez Luis
1504
2½
1 - 0
2½
Corbacho Chaves Oscar
1800
41
16
26
Bernat Ernest
1877
2
½ - ½
2
Cabrera Ojeda Roberto
1681
52
17
38
Gonzalez Martin Fernando
1821
2
1 - 0
2
Valls Sole Josep
1852
33
18
36
Parayre Soguero Jordi
1828
2
½ - ½
2
Bieg Pagel Clemens
1788
43
19
28
MK
Severri Arrese Carlos
1864
1½
1 - 0
1½
Abarca Garcia Xavier
1825
37
20
30
Valarezzo Ricard Pedro
1858
1½
1 - 0
1½
Agut Alvarez Josep Lluis
1714
48
21
42
Baratech Galup Juan Manuel
1791
1½
0 - 1
1½
Reixach Ministral Eduard
1843
34
22
40
Caballe Sasot Roger
1816
1
1 - 0
1
Salom Jovani Oriol
1684
51
23
55
Romero Gamez Francisco Javier
1511
1
0 - 1
1
Martos Martin Josep Angel
1757
47
24
39
Carrey Abellan Enric
1817
½
0 - 1
0
Garcia Fernandez Didac
1581
54
25
16
Mas Recorda Pere
1965
2½
0
Sense emparellar
26
17
Subira Zurita Marc
1963
1½
0
Sense emparellar
27
21
Van Keulen Onno
1922
2
0
Sense emparellar
28
23
Bonillo Coll Alex
1914
0
0
Sense emparellar
29
27
Mateu Farre Josep Maria
1875
1
0
Sense emparellar
30
49
Martos Amiguet Valentina
1713
1½
0
Sense emparellar
31
50
Valero Recalde Pablo
1708
2½
0
Sense emparellar
32
53
Cubeles Marquez Albert
1677
1½
0
Sense emparellar
33
57
Tateo Ida
1212
1
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió