TORNEO IRT DRAGÓN ALEXANDER ALIOJIN ILO DEL 18 AL 20 ENERO 2019

OrganizátorCLUB DRAGÓN ALEXANDER ALIOJIN ILO y Liga Deportiva Distrital Ajedrez de PACOCHA
FederáciaPeru ( PER )
Riaditeľ turnajaOI David Oswaldo Lauro Ramos
Hlavný rozhodcaAN David Lauro
RozhodcaLuis Orlando Condori
Bedenkzeit60 minutos + 30 segundos de incremento por jugada
MiestoAUDITORIO DEL COLEGIO AMERICO GARIBAL GHERSI
Rating calculationEloF
Od - do2019/01/18 - 2019/01/20
Ø rating1256
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 19.01.2019 03:45:40, Creator/Last Upload: david lauro

Výber turnajaIRT CDAA ILO, BLITZ CDAA
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaCHI, PER
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 3 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4/8 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDEloFpohlavieTypKlub
1
SORIA CASTILLO Ricardo38034142096ICA
2
LUNA CHOQUECOTA Daniel38155441965Dragón Alexander Aliojin ILO
3
LOPEZ HERRERA Piero38317101890U16ILO
4
NAVEROS CHILE Cristian38317281733Dragón Alexander Aliojin ILO
5
SALLUCA HUALLPA Fredy38162571728ILO
6
CANAZA CAPACUTI Frank Renato38251161669U16MOQUEGUA
7
LAURA CONDORI Luis Alberto38588041637Rey Libertador de MOQUEGUA
8
PEREZ CARPIO Edwin Gonzalo38555201597
9
VELASQUEZ RAMOS Marcelo38254771514U16AREQUIPA
10
WCMPESCORAN MACHACA Mariabelen Isa38317441461wU16Dragón Alexander Aliojin ILO
11
MANZANO QUISPE Jose Julian38318761451U12AREQUIPA
12
HERRADA BLANCO Maria Fernanda38379631345wU10AREQUIPA
13
NORABUENA TICONA Gabriela Paola38379801257wU12TACNA
14
ARPITA APAZA Adriano Josue38383401237U12Dragón Alexander Aliojin ILO
15
MANZANO QUISPE Juan Jose38381101136U10AREQUIPA
16
PUNO CONDORI Alessandro Andre38332161081U12ILO
17
FERRO HUANCHI Dayhana Valesska38433781076wU10TACNA
18
HERRADA BLANCO Luciana Franchesca38450441050wU12AREQUIPA
19
AJAHUANA MEDINA Darien Giambert38527251032U10AREQUIPA
20
ALE AGUILAR Joaquin Guillermo38460910U12Dragón Alexander Aliojin ILO
21
ALFARO GUZMAN Matias38349300U12Dragón Alexander Aliojin ILO
22
AQUISE LOPEZ Cristhyan Andres38503660U10Dragón Alexander Aliojin ILO
23
HUANACO QUISPE Juan Gabriel38505600U12Dragón Alexander Aliojin ILO
24
HUAYNAPATA ESCOBAR Hector Manuel0U10Dragón Alexander Aliojin ILO
25
ILLACHURA HUANACUNI Fernando Benjamin34511510U10CHILE
26
LLANO SAMATA Paolo Manuel0U12Dragón Alexander Aliojin ILO
27
LUZA CHURA Marco Antonio0U10CUSCO
28
MANZANO QUISPE Rafaela38550660wU10AREQUIPA
29
MENDOZA HUANCHI Mathias Fernando38601240U10TACNA
30
MOSCOSO PAREDES Rafael Leonardo38505010U10AREQUIPA
31
NEYRA QUISPE Victor Samin38500130U10Dragón Alexander Aliojin ILO
32
NIEBLES RAMIREZ Freddy Javier Pedro38601080U12MOQUEGUA
33
NIEBLES RAMIREZ Freddy Robinson Noe38461210U12MOQUEGUA
34
QUISPE ANDIA Ubaldo Natalio38512810Dragón Alexander Aliojin ILO
35
RODRIGUEZ NINA Jose Luis Aymar0U12Dragón Alexander Aliojin ILO